Nasza firma specjalizuje się w montażach instalacji basenowych, regulatorów kontrolno pomiarowych(min. Bayrol, Emec,Astral, Zodiac, Swimtec i inne)

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami którzy to są w stanie zaprojektować państwa wymarzony basen. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie basen i instalacji pozwala nam budować baseny w wyjątkowej jakości. Nasze baseny zbudowane są z pasją i zawsze dokładnie sprawdzane, czy spełniają państwa wysokie standardy.

Sklep internetowy został zbudowany w technologi modułowej co pozwala na jego późniejszą rozbudowę i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS. Sklep internetowy jest w 100% responsywny i dostosowuje się do każdego rodzaju ekranu.

Klient: Delfin Tomasz Niziołek

Kategoria: Sklep internetowy

Data: Maj 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Sklep internetowy został wykonany w technologi responsywnej co pozwala na jego uruchamianie na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze sklepem www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości sklepu oraz produktów.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by sklep internetowy był przyjazny robotom Google i mógł się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Sklep internetowy został oparty o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Sklep internetowy został połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!