Integracje

Pełna automatyzacja pozwoli zarobić

Sklepy internetowe realizujemy w systemie modułowym, pozwalając na nieograniczone możliwości integracyjne. Tworząc sklep internetowy dla Twojej firmy jestesmy w stanie zintegrować go z dowolną hurtownią, systemem płatności, programem ERP lub firmą kurierską. Pełna integracja z danym systemem pozwoli nie tylko uniknąć błędu ale przede wszystkim przyspieszy pracę, zwiększy sprzedaż i pozwoli na zajęcie się elementami na które dotąd nie miałeś czasu.

systemy ERP

Systemy ERP

systemy płatności

Hurtownie

systemy dostawy

Systemy wysyłki

systemy płatnosci

Systemy płatnosci

Integracja Allegro

Allegro

Porównywarki

Porównywarki

Integracja Facebook

Facebook

Integracja Google

Google

Automatyzacja faktur i magazynu

Systemy ERP

Systemy ERP pomagają w zarządzaniu procesem fakturowania i rozliczania z klientami. Pełna dwustronna integracja z dowolnym programem księgowym pomaga w pełni zautomatyzować aktualizacje stanów magazynowych, wystawianie i przyjmowanie dokumentów, dodawanie nowych kontrachentów do bazy, czy export lub import towarów do lub z sklepu internetowego.

Zobacz więcej

Nowoczesne i szybkie płatności

Systemy płatności

Błyskawiczne i bezpieczne systemy płatności, to dziś podstawa w profesjonalnym sklepie internetowym. Dzisiejsi klienci są bardzo wymagający i oczekują jak najszybszej dostawy towaru oraz jak najprostrzej metody płatności. Możliwość opłaty zamówienia przez klienta w trybie natychmiastowym jednym kliknięciem, pozwala na wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia.

Szybka i bezpieczna dostawa towaru

Systemy dostawy

Integracja sklepu internetowego z firmami kurierskimi, systemem paczkomatów INPOST lub odbiorem paczki w punkcie, zachęca klientów ko zakupów w Twoim sklepie. Pozwala również w pełni importować zamówienia i dane klienta do systemu przesyłek, dzięki czemu unikniesz błędów, przyspieszysz procesy firmowe i zwiększysz sprzedaż produktów.

Zobacz więcej