Integracje dla sklepu internetowego

Integracje

Pełna automatyzacja pozwoli zarobić

Sklepy internetowe realizujemy w systemie modułowym, pozwalając na nieograniczone możliwości integracyjne. Tworząc sklep internetowy dla Twojej firmy jestesmy w stanie zintegrować go z dowolną hurtownią, systemem płatności, programem ERP lub firmą kurierską. Pełna integracja z danym systemem pozwoli nie tylko uniknąć błędu ale przede wszystkim przyspieszy pracę, zwiększy sprzedaż i pozwoli na zajęcie się elementami na które dotąd nie miałeś czasu.

Integracja z systemami ERP

Automatyzacja faktur i magazynu

Systemy ERP

Systemy ERP pomagają w zarządzaniu procesem fakturowania i rozliczania z klientami. Pełna dwustronna integracja z dowolnym programem księgowym pomaga w pełni zautomatyzować aktualizacje stanów magazynowych, wystawianie i przyjmowanie dokumentów, dodawanie nowych kontrachentów do bazy, czy export lub import towarów do lub z sklepu internetowego.

Zobacz więcej

Systemy ERP Prestashop

Płatności w sklepie internetowym

Nowoczesne i szybkie płatności

Systemy płatności

Błyskawiczne i bezpieczne systemy płatności, to dziś podstawa w profesjonalnym sklepie internetowym. Dzisiejsi klienci są bardzo wymagający i oczekują jak najszybszej dostawy towaru oraz jak najprostrzej metody płatności. Możliwość opłaty zamówienia przez klienta w trybie natychmiastowym jednym kliknięciem, pozwala na wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia.

Zobacz więcej

Systemy dostawy w sklepie internetowym

Szybka i bezpieczna dostawa towaru

Systemy dostawy

Integracja sklepu internetowego z firmami kurierskimi, systemem paczkomatów INPOST lub odbiorem paczki w punkcie, zachęca klientów ko zakupów w Twoim sklepie. Pozwala również w pełni importować zamówienia i dane klienta do systemu przesyłek, dzięki czemu unikniesz błędów, przyspieszysz procesy firmowe i zwiększysz sprzedaż produktów.

Zobacz więcej

Integracja z systemami wysyłki 2

Dodaj opinie page