Sklep internetowy

Tworzenie sklepów internetowych

Aktualnie, tworzenie sklepów internetowych stanowi istotne uzupełnienie dla tradycyjnych kanałów sprzedaży. Zakupy online stały się dla konsumentów niezwykłym udogodnieniem, z którego korzystają niemal każdego dnia. Profesjonalnie wdrożony system e-commerce pozwoli Ci na znaczne zwiększenie zysków. Co więcej, pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej marki przez klientów. Jeśli myślisz więc o uruchomieniu sklepu internetowego, to idealnie trafiłeś. Projektowanie sklepów internetowych nowoczesnych i przyjaznych dla użytkownika to nasza specjalność.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Sklepy wykonane od A do Z

Nasze sklepy są kompletne i doskonale zoptymalizowane do tego, by od razu na nich skutecznie sprzedawać. Inwestując w nasze usługi masz pewność, że Twoja platforma będzie wyposażona we wszystkie funkcjonalności, jakich będzie potrzebowała.

Indywidualny projekt

Każdy sklep internetowy, który wychodzi spod naszych „rąk” jest inny. Przygotowujemy go pod Twoje potrzeby i wyłącznie z myślą o Tobie. Nie podchodzimy do naszej pracy szablonowo, dzięki czemu masz pewność, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

Zobacz więcej

Satysfakcja gwarantowana

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja. Dlatego też, jesteśmy w pełni otwarci na wszystkie Twoje uwagi i sugestie w trakcie trwania projektu. Do czasu oddania Ci idealnego sklepu nie zwalniamy tempa i uważnie słuchamy Twoich potrzeb.

Regularne aktualizacje

Przy wciąż zmieniającym się środowisku, aktualizacje silnika sklepu to podstawa. Dlatego też opieramy tworzone przez nas sklepy o silnik który nadąża za pędem zmian i dba o bezpieczeństwo oraz aktualność w kwestii regulacji prawnych. 

Zobacz więcej

Optymalizacja SEO 

Tworzone przez nas sklepy są zoptymalizowane pod kątem SEO. Dobrze wiemy, jak ważna jest widoczność w wyszukiwarce – tworzymy więc platformy sprzedaży zgodne z najnowszymi standardami Google. Szybkie, serwujące Twoje produkty klientom w mgnieniu oka.

Zobacz więcej

Responsywność RWD

Zadbamy o to, by Twój sklep wyglądał perfekcyjnie na każdym możliwym urządzeniu. Wiemy, jak duży udział mają zakupy mobilnie – dlatego też Twoi klienci powinni robić je w fantastycznych warunkach. Zgodnie z najlepszymi praktykami RWD.

Zobacz więcej

Pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie. Jeżeli w Twoim sklepie zacznie się coś dziać lub będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy, będziesz mógł się do nas zwrócić. Znamy się na rzeczy i szybko wyjaśnimy niejasności. Szybko poradzimy sobie z ewentualnymi problemami.

Panel administracyjny sklepu

Dostarczymy Ci nie tylko ładnie wyglądający na zewnątrz, ale i potężny “pod maską” sklep internetowy. Jego rozbudowany panel administracyjny pozwoli Ci mieć pełnię kontroli nad każdym jego elementem, a przy okazji obsługiwać zamówienia i zarządzać asortymentem szybko, płynnie i bezproblemowo.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo sklepu

Bezpieczeństwo Twojego sklepu to jeden z naszych priorytetów. Wiemy, że to Ty jesteś odpowiedzialny za powierzane Ci przez klientów dane. Dzięki naszemu sklepowi masz pewność, że nie będzie się z nimi działo nic niepożądanego.

Rozwój i zwiększenie konwersji

Nasze sklepy są doskonale przystosowane do tego, by je rozwijać na większą skalę. Wszystko dzięki elastycznemu silnikowi, umożliwiającemu wdrażanie praktycznie dowolnych rozwiązań. Jeśli zechcesz, możemy zająć się rozwojem i prowadzić dla Ciebie skuteczne działania SEO.

Zobacz więcej

Automatyzacja procesów

Automatyzm to w dzisiejszych czasach coś, na co e-biznes musi postawić. Stworzony przez nas sklep sam wykona za Ciebie wszystkie żmudne i powtarzalne czynności, Tobie pozostawiając rzeczywiście istotne sprawy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i mnóstwo pieniędzy.

Zobacz więcej

Gwarancja

Jesteśmy pewni tego, że z wykonanego przez nas sklepu będziesz zadowolony i że nie będzie on zaskakiwał Cię żadnymi awariami. Jesteśmy tego pewni na tyle, że dajemy Ci na tworzony sklep 12-miesięczną gwarancję. Nie kupujesz kota w worku, a rzeczywiście działającą i zarabiającą platformę.

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o PrestaShop

Bazą każdego tworzonego przez nas sklepu internetowego jest najpotężniejszy na rynku system PrestaShop. Dzięki niemu jesteśmy Ci w stanie zagwarantować szalenie elastyczny sklep internetowy, który u swoich podstaw ma wszelkie niezbędne dla e-commerce funkcjonalności, a który rozbudujemy o rozwiązania szyte z myślą o Tobie. System ten daje Ci prawdziwą wolność w zarządzaniu i rozwijaniu własnego sklepu. Przede wszystkim jednak nie narzuca na Tobie żadnych ograniczeń. W przeciwieństwie do wielu platform SaaS dostępnych na rynku, jest też pozbawiony abonamentu. Kupując go u nas, masz go na wieki. Niezależnie od tego, czy będziesz chciał go rozwijać, czy też zadowolisz się jego pierwotnym stanem. Sklep jest w pełni Twój, znajduje się na Twoim serwerze, a jego baza jest do Twojej pełnej dyspozycji.

Świetny szkielet tworzonych przez nas sklepów zapewnia im również idealne techniczne przygotowanie do sprzedaży. Są one ultrawydajne, ale też doskonale zoptymalizowane pod kątem działań marketingowych (i nie tylko). Dzięki temu wdrożysz również rozwiązania nietypowe, pozwalające Ci przekształcić sklep w platformę e-commerce o mniej typowym charakterze.

Tworzenie sklepów internetowych

Opracujemy dla Ciebie sklep, który będzie sprzedawał. Dopasowujemy go do standardów Twojej branży i zadbamy o funkcjonalności, które wyróżnią go na tle konkurencji. Ze swoim sklepem będziesz mógł prowadzić sprzedaż w usystematyzowany i płynny sposób.

Tworzenie sklepów internetowych B2B

Twój sklep możemy w pełni przystosować do obsługi klienta biznesowego – na indywidualnych, dopasowanych do umowy z każdym z nich warunkach. Dzięki temu  każda współpraca w formie B2B będzie łatwa, czytelna (dla obu stron) i możliwa do obsługi oraz personalizacji z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Tworzenie sklepów internetowych B2C

Każdy nasz sklep jest domyślnie przygotowany do obsługi klienta detalicznego. Otrzymasz w nim szeroką gamę rozwiązań poświęconych właśnie temu, zamykających pełnię komunikacji z nim w obrębie Twojej platformy sprzedażowej.

Tworzenie sklepów internetowych wspierających dropshipping

Twój sklep może zostać przez nas przystosowany do wsparcia modelu dropshippingowego. W pełni zautomatyzujemy zachodzące w nim procesy i zadbamy o narzędzia, które pozwolą Ci sprzedawać szybko – tylko to, co jest na stanie u Twojego partnera.

Sklepy marketplace

Dzięki naszym rozwiązaniom, Twój sklep w mgnieniu oka będzie mógł stać się rozbudowaną platformą marketplace. Zaawansowane narzędzia pozwolą innym na prowadzenie sprzedaży u Ciebie, a Tobie – na kontrolowanie współpracy ze sprzedawcami zewnętrznymi.

Sklepy dedykowane

Każdy nasz sklep to platforma dedykowana Twoim potrzebom. Wychodzimy poza szablony i potrafimy przygotować rozwiązanie idealne dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mieszanki sklepu dropshippingowego z platformą B2B, czy też chcesz sprzedawać w modelach B2B i B2C.

Jaką skuteczność mają nasze sklepy?

Tworzone przez nas sklepy powstają z myślą o tym, by przynosić naszym klientom rzeczywisty zarobek. Optymalizujemy je właśnie pod tym kątem, dbając o to, by każda ich funkcjonalności była nastawiona na sprzedaż. To sprawia, że każdy z nich znakomicie sprawdza się w akcji i prowokuje u odwiedzających chęć przejścia przez ścieżkę zakupową. Subtelnie, ale szalenie skutecznie.

Doskonale dopracowujemy doświadczenia zakupowe, kreując je nie tylko w sposób intuicyjny dla ich odbiorców, ale i taki, który jest dla nich po prostu atrakcyjny. To sprawia, że z każdego odwiedzającego wyciskasz maksimum, a te osoby, które u konkurencji zamknęłyby stronę, u Ciebie dokonają zakupu. Nie są to puste zapewnienia z naszej strony, a fakty, które potwierdzają nasi dotychczasowi klienci.

Jak wygląda profesjonalny sklep?

Profesjonalny sklep internetowy to taki, który wyróżnia się na tle innych, a pod względem wyglądu zapada w pamięć odbiorcy i staje się czymś, z czym ten kojarzy daną markę. Dokładnie takie sklepy tworzymy. Dzięki opracowywaniu warstwy graficznej Twojego sklepu od absolutnych podstaw, dbamy o to, by był on tożsamy z Twoją wizją marki i doskonale ją przekazywał. Profesjonalny sklep internetowy to również taki, który jest dopracowany w każdym detalu. Dzisiejszy klient jest naprawdę wymagający i zwraca uwagę na szczegóły. My zaś po prostu o nie dbamy.

Wpływ sklepu na ilość zamówień

Na ilość zamówień składanych w sklepie internetowym ma wpływ nie tylko jego asortyment i cena. Często ludzie wolą zapłacić więcej w sklepie, który wzbudza w ich oczach większe zaufanie. Chętniej dopłacą również za samo pozytywne i świetnie wykreowane doświadczenie zakupowe. Tutaj właśnie w grę wchodzi sam projekt sklepu internetowego i sposób, w jaki został on zbudowany. Tworząc przemyślaną ścieżkę zakupową oraz wyposażając nasze sklepy w atrakcyjne funkcjonalności sprawiamy, że nasi klienci często sprzedają więcej – za więcej. Ponadto, mogą pochwalić się mniejszą liczbą porzuconych (najczęściej na rzecz konkurencji) koszyków.

Dlaczego warto zainwestować by potem nie stracić?

Wiele osób decyduje się na oszczędności na etapie projektowania sklepu. Zleca je amatorom i po prostu nie przykłada się do tego, by ich sklep miał solidną bazę. To olbrzymi błąd, który później zbiera swoje żniwo. Jeśli zainwestujesz w naprawdę porządny i przemyślany, ale też dedykowany Tobie, Twojej branży, marce i potrzebom sklep internetowy, ta inwestycja bardzo szybko Ci się zwróci i zacznie przynosić rzeczywiste efekty. Miej na uwadze fakt, że dobrze zaprojektowany sklep to w przyszłości mnóstwo oszczędności. Dzięki niemu nie będziesz musiał dokładać do pozycjonowania (będzie pod nie zoptymalizowany), decydować się na kosztowne modyfikacje, łatać częste błędy czy po prostu tracić czasu na powtarzalne zarządzanie.

Nasze sklepy w liczbach

Nie jesteśmy gołosłowni, a tworzone przez nas sklepy rzeczywiście przynoszą naszym klientom olbrzymie zyski i pozytywnie wpływają na to, co osiągają prowadzone przez nich firmy. Dosłownie wszyscy nasi klienci dzięki naszym sklepom cieszą się większą sprzedażą, przy czym aż 80% z nich udało się ją podwoić. Nasze platformy e-commerce doskonale radzą sobie w wyszukiwarkach Internetowych. Choć tutaj nie posiadamy danych wszystkich klientów, wiemy, że ci korzystający z naszych usług pozycjonowania (możesz zamówić je w pakiecie – zawsze taniej i korzystniej!) osiągają pozytywne efekty znacznie szybciej. Zwykle też trafiają do TOP 5 – nawet w kontekście bardziej konkurencyjnych fraz. Nasze sklepy to średnio 10 integracji z zewnętrznymi usługodawcami (na sklep), 5 różnych form płatności w pełni zintegrowanych z systemem, 3 różnych kurierów oraz 100% zadowolenia klienta docelowego.

Wydajny system dla dużych i średnich sklepów

Bolączką większości sklepów internetowych jest słaba skalowalność. Tworzące je firmy myślą wyłącznie o “teraz” – my doskonale wiemy, że swój sklep będziesz chciał rozwijać. To naturalne, rozsądne i pożądane. Dlatego też Twój sklep stworzymy z myślą o rozwoju, bez narzucania Ci jakichkolwiek ograniczeń. Zadbamy o to, by działał świetnie zarówno wtedy, gdy Twój sklep będzie średni, jak i w momencie, gdy stanie się potężną platformą. Dodasz nieograniczoną liczbę produktów i przyjmiesz dowolną liczbę użytkowników w jednym momencie – a ten będzie cały czas działał szalenie szybko.

Sklep internetowy szyty na miarę

Tym, czym wyróżniamy się na tle całej naszej konkurencji jest indywidualne podejście. Tworząc sklep dla Ciebie nie sięgamy po szablony, by dostosować je do Ciebie jak najmniejszym kosztem. Twój sklep opracowujemy od kompletnych podstaw, pozwalając Ci zadecydować o kształcie każdego jego elementu. Również tego najmniejszego. Z nami masz więc pewność, że wyróżnisz się w Internecie, ale też będziesz w stanie kształtować w nim swój własny wizerunek. Niepowtarzalny i unikalny.

Z nami sam decydujesz o każdej funkcjonalności czy elemencie graficznym Twojej platformy e-commerce. Wchodząc z nami we współpracę jesteś regularnie informowany o postępach w tworzeniu Twojego sklepu i możesz brać w nim aktywny udział. Realizujemy nawet najmniej standardowe pomysły. Co więcej, to właśnie one są dla nas najlepsze.

Funkcjonalności sklepu internetowego

Nasze sklepy internetowe wyposażamy w wiele funkcjonalności, które nie tylko wspomagają sprzedaż, ale i poprawiają doświadczenia zakupowe. Wiele spośrod nich zobaczysz wyłącznie Ty – trafią one bowiem do Twojego panelu administracyjnego, by pomóc Ci w codziennej pracy nad swoim biznesem. Zawsze staramy się dobrać funkcjonalności idealnie do konkretnego klienta. Dzięki temu nie musisz bać się, że otrzymasz sklep przeładowany nimi (a przez to i toporniejszy, wolniej się ładujący). Wszystkie dobierzemy już na etapie planowania, wybierając wyłącznie te, które rzeczywiście będą miały szansę wpłynąć na efektywność Twojego sklepu. Co więcej, w pełni zintegrujemy go z usługami zewnętrznymi, z których już teraz korzystasz – tak, abyś mógł zarządzać wszystkim w jednym miejscu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zrealizujemy również najmniej standardowe pomysły, dbając o profesjonalizm ich wykonania.

Tworzenie sklepów internetowych dla dowolnej branży

Z doświadczenia wiemy, że po handel internetowy sięga obecnie coraz więcej firm. Nawet z tych branż, które nigdy wcześniej nie były z takowym kojarzone. Nie ma się czemu dziwić – wynika to bowiem z trendów panujących wśród konsumentów. Ci coraz chętniej (a obecnie – zdecydowanie najczęściej) rozpoczynają swoje zakupy od Internetu. My doskonale o tym wiemy i jesteśmy w stanie wykorzystać to na Twoją korzyść. Stworzymy sklep idealnie dostosowany do potrzeb Twojej branży i klientów, jacy gromadzą się wokół niej. Zanim go zaprojektujemy, dokładnie oszacujemy, czego oni tak właściwie oczekują. Nie zawsze bombardowanie ich zachętami do zakupu przynosi zysk. My to wiemy i nie wpuścimy Cię na przysłowiową “minę”. Zamiast tego utworzymy dla Ciebie ścieżkę zakupową, którą Twoi klienci pokochają, a która dla Ciebie będzie taką przynoszącą jak największe zyski.

Tworzenie sklepów internetowych krok po kroku

Choć nasza firma lubi nieszablonowe rozwiązania i współpracę z kreatywnymi (i oczekującymi tej kreatywności) klientami, zawsze staramy się podążać za pewnym systemem i schematem gwarantującym pełną satysfakcję z ostatecznego efektu tej właśnie współpracy. Co najważniejsze, na każdym z jej etapów masz pełną kontrolę nad tym, w którym kierunku ona pójdzie. Samo to jest gwarantem powstania sklepu, który nie tylko będzie przystosowany do jak największej sprzedaży (o to dbamy zawsze), ale też będzie w pełni realizował Twoją wizję biznesu online.

Stworzymy dla Ciebie rozbudowaną i potężną platformę sprzedaży internetowej, która zapewni Twojemu biznesowi możliwość stałego rozwoju. Zadbamy o to, by stała na solidnych podwalinach, doradzimy najskuteczniejsze rozwiązania i podpowiemy, jak rozwijać swój sklep, aby ten przynosił stale rosnący przychód. Jest to nasz chleb powszedni i mamy w tym olbrzymie doświadczenie.

Tworzenie sklepów internetowych – omówienie projektu

Naszą współpracę rozpoczniemy od omówienia projektu. Oczekujemy od Ciebie przedstawienia nam własnej wizji sklepu internetowego – tego, czego od niego wymagasz, oczekujesz i co będziesz chciał z nim osiągnąć. My wysuniemy własne propozycje przy jednoczesnym uszanowaniu Twoich pomysłów. Wspólnie ustalimy, co finalnie będzie tworzone i jak to będzie wyglądało.

Analiza przedwdrożeniowa i warsztaty z klientem

Jeszcze zanim przejdziemy do jakichkolwiek działań, przeanalizujemy rynek, w jakim działasz. Każdy z naszych sklepów ma świetnie radzić sobie z konkurencją – podstawą jest dla nas doskonałe jej poznanie. Przeprowadzimy też z Tobą warsztaty, w ramach których wspólnie wypracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Projekt makiety UX sklepu, testy ich użyteczności

Jeszcze zanim przejdziemy do właściwych działań, przygotujemy dla Ciebie specjalną makietę przedstawiającą planowany projekt doświadczenia zakupowego w Twoim przyszłym sklepie. Doskonale sprawdzimy jego użyteczność i intuicyjność – damy Ci jednak pole do wprowadzania modyfikacji i działania w obrębie tej makiety.

Podpisanie umowy

Gdy już zobaczysz wszystko to, co będziesz w stanie dostać wchodząc we współpracę z nami (i dopiero wtedy), podpiszemy z Tobą stosowną umowę. Nie piszemy ich jednostronnie – ich założeniem jest zabezpieczenie tak nas, jak i Ciebie. My gwarantujemy Ci, że dostarczymy Ci sklep Twoich marzeń. Ty – że za niego zapłacisz. Proste.

Prace graficzne i programistyczne

Po podpisaniu umowy, przechodzimy do intensywnych prac nad stworzeniem indywidualnej szaty graficznej. Już w czasie jej powstawania, dedykowany zespół konfiguruje silnik sklepu i zaczyna tworzyć podstawowe funkcjonalności. To najdłuższy etap, w czasie którego masz wiele do powiedzenia. To Ty decydujesz, jaki wszystko obierze kształt.

Migracja danych

Jeśli posiadałeś już swój sklep internetowy (na przykład na dowolnej platformie SaaS), na kolejnym etapie zajmiemy się jego pełnym przeniesieniem. Nie będziesz musiał dodawać od nowa produktów czy szukać korespondencji z klientami na skrzynce pocztowej. Przeniesiemy wszystko – od A do Z.

Testy

Zanim oddamy stworzony przez nas sklep do Twojej ostatecznej akceptacji, zadbamy o to, by był on idealny. Dokładnie go przetestujemy – z perspektywy jego właściciela, ale i klienta. Na tym etapie pozbędziemy się wszystkich potencjalnych błędów i doskonale dopieścimy każdy z detali. Upewnimy się, że wszystko jest na najwyższym możliwym poziomie.

Ostateczna akceptacja

W kolejnym etapie sklep oddamy do Twojej oceny i akceptacji. Nie będziesz musiał się z tym spieszyć – damy Ci czas na jego dogłębne sprawdzenie. Jesteśmy pewni siebie i wiemy, że dostarczymy Ci produkt najwyższej jakości. Co więcej, sami podpowiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę przy jego odbieraniu.

Szkolenie

Zanim Twój sklep trafi we właściwe miejsce, skrupulatnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w zakresie jego obsługi. Wiemy, że prowadzenie rozbudowanej platformy e-commerce może być wyzwaniem. My zadbamy o to, byś umiał zrobić wszystko – od najważniejszych rzeczy, po te drobne i mniej istotne.

Wdrożenie sklepu

To już ostatni krok, który w bezpośredni sposób doprowadzi do tego, by Twój sklep trafił w odpowiednie miejsce. Z serwera roboczego przeniesiemy go na ten właściwy i jeszcze raz dokładnie go przetestujemy. Skonfigurujemy wszystko w taki sposób, by działało szybko i w pełni wykorzystywało swój potencjał.

Opieka i gwarancja

Nasza współpraca tylko z pozoru już się zakończyła. Oferujemy aż dwanaście miesięcy gwarancji – i dotrzymujemy słowa, realizując ją bezbłędnie. Jesteś naszym klientem i zaopiekujemy się Tobą – w razie potrzeby podpowiemy, doradzimy i wyjaśnimy. Naszym priorytetem jest to, byś czuł się swobodnie w ramach swojej platformy e-commerce.

Nieustanny rozwój

Nasza współpraca wcale nie musi kończyć się po upływie gwarancji. Jeśli będziesz na to chętny, będziemy w stanie dalej pracować nad rozwojem Twojego sklepu. Opracujemy dla Ciebie nowe funkcjonalności, zaktualizujemy system czy też rozwiążemy ewentualne problemy. W końcu znamy się na tym, jak nikt inny.

Administracja sklepem internetowym

Stworzony przez nas sklep internetowy zostanie Ci dostarczony w formie umożliwiającej Ci pełne zarządzanie nim (do którego, oczywiście, właściwie Cię przygotujemy). Nasze sklepy są wyposażone w profesjonalny i potężny panel administracyjny, który w praktyce pozbawia Cię konieczności sięgania po jakiekolwiek inne rozwiązania w kwestii zarządzania Twoim biznesem internetowym. Dzięki niemu nie tylko będziesz przeprowadzał codzienne działania w zakresie obsługi zamówień. Będziesz też mógł zarządzać swoim asortymentem, marketingiem internetowym, działaniami kadrowo-płacowymi, ale i wszystkimi zewnętrznymi usługami, z których mógłbyś już korzystać (wliczając w to systemy ERP). Panel administracyjny zawsze jest adekwatny do stopnia rozbudowy Twojego sklepu. Pozwala bowiem zarządzać wszystkim, co ten sobą oferuje. Profesjonalnie, całościowo i w nowoczesny sposób. Wszystko z zachowaniem zasad intuicyjności i logicznym umiejscowieniem wszystkich niezbędnych opcji.

Sklepy internetowe, które dostarczamy są maksymalnie zautomatyzowane. To Ty jednak masz w tym wszystkim największą kontrolę. Również ten automatyzm możesz skonfigurować pod własne dyktando.

Panel administracyjny

Tworzenie sklepów internetowych – oferta

Od wielu lat działamy aktywnie na rynku e-commerce, co pozwoliło nam wykształcić bardzo szeroki wachlarz usług, jakie możemy Ci dziś zaproponować. Nasza firma to nie tylko tworzenie sklepów internetowych. To również wiele innych (choć dość pokrewnych) usług wpisujących się w zakres handlu internetowego. Gorąco zachęcamy do łączenia każdej z nich – zwłaszcza że to właśnie wtedy możesz liczyć na najlepsze efekty. Zamawiając u nas sklep internetowy możesz więc powierzyć nam jego marketing lub – dokładniej – pozycjonowanie. W przyszłości zaś będziesz mógł zlecić nam jego aktualizację, szkolenia dla Twoich nowych pracowników czy dodatkowe integracje. Dzięki skupieniu tego wszystkiego u nas, jednego wykonawcy, będziesz miał pewność, że wszystko będzie miało ręce i nogi.

Poniżej przedstawiamy podstawowe elementy naszej oferty. Służymy przy tym radą i pomocą w doborze każdego z tych, których potrzebujesz. Pamiętaj, że decydując się na kilka usług jednocześnie, zapłacisz za nie mniej, a każdą z nich powierzysz prawdziwym profesjonalistom.

Tworzenie sklepów internetowych

Opracowujemy sklepy internetowe, które doskonale radzą sobie ze sprzedażą. Z nami wejdziesz w posiadanie potężnej platformy e-sprzedaży – idealnie dostosowanej do Ciebie i Twojej wizji prowadzenia biznesu internetowego. Takiej, która pozwoli Ci się rozwijać w e-handlu.

Projekty graficzne

Przygotowujemy mniej i bardziej skomplikowane projekty graficzne. Robimy to od podstaw, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dbamy o to, by były dostosowane do aktualnej identyfikacji wizualnej marki (na przykład jej logotypu), ale i do standardów dyktowanych przez rynek.

Audyty

Przeprowadzamy szczegółowe i naprawdę drobiazgowe audyty sklepów internetowych. Dowiesz się z nich, co najbardziej wpływa obecnie na generowaną przez nie sprzedaż, a przede wszystkim co możesz w nich zmienić, by ją poprawić. Badamy każdy aspekt działania sklepu, patrząc na niego nie tylko z punktu widzenia sprzedaży, ale i marketingu.

Szkolenia

Przeprowadzamy profesjonalne i dogłębne szkolenia w zakresie obsługi sklepów internetowych. Dzięki nim dowiesz się (lub nauczysz własnych pracowników) wszystkiego o zarządzaniu sklepem. Szkolenia są kompleksowe i usystematyzowane – na każdym z nich przekazujemy pełnię wiedzy w temacie.

Aktualizacje

Dokonujemy profesjonalnych aktualizacji systemu PrestaShop. Z nami nie musisz się martwić, że wywołają one niepożądane efekty czy to w warstwie wizualnej, czy też funkcjonalnej Twojego sklepu. Pozyskasz za to bezpieczny sklep internetowy, z wdrożonymi wszystkimi aktualnymi poprawkami bezpieczeństwa.

Migracje

Przeniesiemy Twój sklep internetowy w obręb platformy PrestaShop – szybko, sprawnie i kompleksowo, bez żadnych problemów po drodze. Niezależnie od tego, czy aktualnie działa on w obrębie zamkniętej platformy SaaS, czy funkcjonuje w ramach innego systemu (Magento, OpenCart i dowolnego innego).

Integracje

Przygotujemy integracje, które ułatwią Ci zarządzanie usługami zewnętrznymi. Korzystasz z systemu ERP pokroju Subiekta GT czy Sage Symfonia? Sięgasz po usługi wielu firm kurierskich czy pośredników płatności? A może używasz jakiegoś innego serwisu zewnętrznego? Z nami wszystkim będziesz zarządzał z jednego miejsca (wraz z automatyzacją wybranych procesów).

Aplikacje webowe

Opracujemy dla Ciebie dowolną aplikację działającą w przeglądarce internetowej. Wykorzystamy do tego Twój własny pomysł, ale przy okazji udzielimy Ci porad związanych z jego udoskonaleniem. Znamy się na rzeczy i potrafimy przewidzieć wiele rzeczy niewidocznych w fazie projektowej. Dzięki temu nasze aplikacje są po prostu dopracowane.

Wsparcie oraz opieka powdrożeniowa

Wesprzemy Cię również po tym, jak oddamy Twój sklep internetowy do Twojej dyspozycji. Zadbamy o to, by funkcjonował on poprawnie przez cały okres gwarancyjny, rozwiązując każdy z napotkanych przez Ciebie problemów. W razie czego pomożemy również po gwarancji – czy to w rozwoju, czy też w prowadzeniu go.

Marketing

Zajmiemy się marketingiem Twojego sklepu internetowego. Weźmiemy na siebie przyciąganie do niego nowych użytkowników (i klientów), proponując kompleksowość w tym temacie. Działamy w zakresie social media, kampanii e-mail marketingowych, reklamy kontekstowej, content marketingu oraz wielu innych. Gwarantujemy wysoką skuteczność naszych działań.

Pozycjonowanie

Sprawimy, że Twój sklep internetowy trafi na szczyt wyników wyszukiwania. Wybierzemy dla niego najefektywniejsze frazy kluczowe, zoptymalizujemy go pod nie i zadbamy o każdy aspekt nowoczesnego pozycjonowania. Zrobimy to w zgodzie z najświeższymi standardami Google – bezpiecznie i skutecznie oraz możliwie jak najszybciej.

 

Tworzenie sklepów internetowych – cennik

Naszą usługę projektowania sklepów internetowych zawsze wyceniamy z myślą o konkretnym kliencie. Jesteśmy przy tym realistami. Wycena ma nam dać rzeczywistą szansę na to, by dostarczyć Ci sklep Twoich marzeń, który będzie sprzedawał. Taki, który będzie odpowiednio dopieszczony, a który będzie zawierał w sobie wszelkie niezbędne funkcjonalności. Bez właściwych środków nie bylibyśmy w stanie tego zrobić. W trakcie naszej wyceny bierzemy pod uwagę między innymi stopień rozbudowania sklepu, ilość oczekiwanych (i niezbędnych) integracji, złożoność planowanego designu oraz dodatkowe, niekoniecznie standardowe wymagania z Twojej strony. Staramy się dokładnie wyliczyć, ile czasu i zasobów będzie nas to kosztować oraz jak duży budżet będzie nam potrzebny, by wywiązać się ze wstępnych (i dalszych – ewentualnych) ustaleń.

Koszt sklepu

Jeżeli chodzi o cennik, musisz wiedzieć, że:

  • cena zależy od ilości funkcjonalności oraz integracji – im więcej ich będzie tym cena będzie wyższa,
  • cena zależy od rodzaju sklepu oraz branży – każda branża ma swój specyficzny rodzaj sprzedaży,
  • nasza wycena zawsze jest darmowa i niezobowiązująca,
  • na ostateczną cenę składa się wiele czynników, o każdym z których Ci powiemy,
  • jako jedni z nielicznych na rynku, dajemy Ci możliwość wprowadzania nieograniczonej liczby poprawek w czasie współpracy (jest to wkalkulowane w cenę),
  • wyceny zazwyczaj zamykają się w widełkach 80 – 170 tysięcy złotych; w przypadku największych i najbardziej zaawansowanych sklepów wychodzimy poza nie,
  • proponujemy elastyczny model rozliczeń – 30% ceny całkowitej zapłacisz od razu (w formie zaliczki), a 70% po tym, jak oddamy w Twoje ręce w pełni funkcjonalny i satysfakcjonujący Cię sklep,
  • na każdy z naszych sklepów udzielamy odpowiednio długiej gwarancji, w ramach której problemy rozwiązujemy bezpłatnie.

Poznaj optymalny budżet dla Twojego sklepu

Tworzenie sklepów internetowych – poradnik

Spis treści:

Jakie działania obejmuje proces budowy sklepu internetowego?

Sklep internetowy to bardzo rozbudowany byt, na którego codzienne funkcjonowanie składa się całe mnóstwo elementów. Wszystkie z nich trzeba wziąć pod uwagę już w czasie jego opracowywania. To tak właściwie rozpoczyna się na długo przed napisaniem pierwszej linijki kodu. Bierze bowiem pod uwagę analizę i przygotowania – to one definiują wszystko to, co dzieje się później.

Proces budowy sklepu internetowego jest czymś dość długim i pracochłonnym. Mocno go upraszczając, bierze pod uwagę etap przygotowań, prac wstępnych (opracowanie makiety, designu i schematów działania funkcjonalności), właściwego kodowania (wdrażania w życie ustaleń), testowania oraz optymalizacji. Oczywiście każdy z tych etapów jest dość płynny i potrafi stale zmieniać się w czasie. Zwłaszcza u nas – nasi klienci bowiem mają stały wgląd na cały proces i wpływ na każdy z jego etapów.

Ile trwa tworzenie sklepów internetowych?

Faktem jest, że nie da się uogólnić czasu powstawania sklepu internetowego. Firmy, które to robią zazwyczaj korzystają z szablonów i utartych rozwiązań, raczej stroniąc od indywidualnych modyfikacji i funkcjonalności opracowywanych z myślą o konkretnym kliencie. W rzeczywistości czas trwania procesu budowy sklepu internetowego szytego z myślą o kliencie zależy od mnóstwa czynników. W grę wchodzi tutaj przede wszystkim szeroko pojęte rozbudowanie tego sklepu – ilość funkcjonalności, integracji, wymagania co do migracji. Wiele w tym wszystkim ma do powiedzenia również branża i jej konkurencyjność. Nasza firma zawsze bierze je pod uwagę, starając się wypracować rozwiązania idealne właśnie dla konkretnej branży. Na początku każdej współpracy dajemy znać o terminie planowanego oddania do użytku finalnej wersji sklepu internetowego – zarówno w najlepszym wypadku, jak i w tym najgorszym (zazwyczaj przy mnóstwie poprawek i dodatkowych zmian, o które klient poprosi w trakcie realizacji).

Tworzenie sklepów internetowych – jak zrobić to samodzielnie?

Samodzielne stworzenie sklepu internetowego jest czymś, na co decydują się przede wszystkim osoby gotowe na pewnego rodzaju ograniczenia i chętne na pójście na kompromisy. Tego typu przedsiębiorcy zwykle stawiają na rozwiązania typu SaaS (Software as a Service), w których muszą uiszczać stały abonament za dostęp do własnego sklepu. W ich przypadku zazwyczaj są zmuszeni ograniczyć się do oferowanych przez nie funkcjonalności, ale i okrojonych opcji personalizacji wyglądu sklepu. Przede wszystkim jednak nie mają pełni kontroli nad każdym jego elementem. Wszystko jest przechowywane na serwerach należących do usługodawcy zewnętrznego – jeżeli więc przestanie się uiszczać abonament, straci się dostęp do całego sklepu (w tym również bazy danych, którą często budowało się latami).

Samodzielne stworzenie sklepu internetowego praktycznie zawsze naraża na mnóstwo dodatkowych wydatków. Choć więc jest możliwe, znacznie bardziej opłacalne jest zainwestowanie w sklep oparty na porządnym silniku, stworzony w zgodzie z najświeższymi standardami. Zwłaszcza że to inwestycja, która potrafi zwrócić się naprawdę szybko, a która pozwala wykorzystać pełnię potencjału sprzedażowego.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Podobnie, jak w przypadku czasu trwania budowy sklepu internetowego, jego cena uzależniona jest od całego mnóstwa czynników. W tym przypadku warto mieć na uwadze to, że praktycznie zawsze jest ona adekwatna do jakości ostatecznego “tworu”. Firmy, które oczekują stosunkowo niewielkiej opłaty zazwyczaj będą Cię zmuszać do pewnych kompromisów. Zawsze zaś nie będą dawać Ci pełni swobody w dobieraniu rozwiązań, jakie będą miały finalnie napędzać Twój sklep. Agencje, które wyceniają projekt wysoko są zwykle realistami – rzeczywiście dostarczą sklep, który będzie sprzedawał. To w końcu wymaga olbrzymich nakładów pracy. Tym zaś towarzyszą oczywiście koszta.

Szacuje się, że koszt powstania sklepu internetowego powinien rozpoczynać się od 80 tysięcy złotych. To cena, od której w ogóle można myśleć o jego indywidualnym projekcie i rzeczywistych szansach na jego satysfakcjonującą realizację. Im bardziej wymagający będzie sklep, tym wyżej będzie on oczywiście wyceniany.

Tworzenie sklepów internetowych – nasze realizacje

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z wieloma mniej i bardziej wymagającymi klientami. Do każdego z nich podchodziliśmy z równym zaangażowaniem i dążeniem do pełni jego zadowolenia. Staraliśmy się uczynić z każdego sklepu naszą wizytówkę – projekt, który stawialibyśmy jako wzór idealnie wykonanej platformy służącej handlowi internetowemu. Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje, zachęcając przy okazji do zajrzenia do naszego działu case studies. W nim przyglądamy się z bliska projektom wykonanym dla naszych wybranych klientów.

Jak założyć sklep internetowy z zabawkami
Jak założyć sklep internetowy z meblami
Jak założyć sklep z odzieżą

Sklepy internetowe w Polsce

Tworzymy sklepy internetowe w całym kraju

Ile trwa tworzenie sklepu internetowego

Czas trwania procesu budowy sklepu internetowego zależy od mnóstwa czynników: ilość funkcjonalności, integracji, wymagania co do migracji, branży i ilości poprawek. Standardowy czas realizacji to ok 3 miesiące.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego

Szacuje się, że koszt powstania sklepu internetowego powinien rozpoczynać się od 80 tysięcy złotych do nawet 150 tys zł.

4.2 / 5 ( 523 opinii )