Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Responsywność & Nowoczesny wygląd

Profesjonalizm to podstawa!

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sprzedażą w Internecie, czy posiadasz już sklep internetowy. Nasza agencja interaktywna, oferuje kompleksową usługę wykonania responsywnego sklepu online bądź optymalizacji istniejącego, wdrożenie działań marketingowych oraz doradztwo.

Zarządzaj, zmieniaj i dodawaj dowolne treści

Panel administracyjny

Wszystkie nasze sklepy internetowe oparte są o prosty i intuicyjny panel administracyjny do zarządzania całą zawartością strony. Możesz bez trudu dodać nowe produkty, zarządzać zamówieniami lub promocjami.

Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Twoja wysoka pozycja w internecie

SEO Google

Nie daj się konkurencji! Nasze sklepy internetowe są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO i zawierają specjalny moduł do pozycjonowania w Google. Dzięki nam Twój biznes będzie znany w całym internecie.

Subiekt GT, Insert, Optima, Symfonia

Integracja z księgowością

Przeprowadzamy pełną integrację sklepów internetowych z najpopularniejszymi programami księgowymi takimi jak Symfonia czy Insert. Dbamy o to, aby Twoja praca ze stworzonym przez nas sklepem internetowym była prosta i intuicyjna.

Astrabit - Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

agencja interaktywna

Zobacz nasze realizacje

Nasze portfolio

Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądała nasza współpraca z innymi firmami, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Znajdują się tam setki projektów, w tym wykonane sklepy internetowe, które pozytywnie wpłynęły na dochody naszych klientów.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją interaktywną?

Tworzenie sklepów internetowych

Omówienie projektu

Niezobowiązujące spotkanie u klienta w firmie lub w naszej siedzibie, podczas którego poznajemy oczekiwania i wizje klienta.

Podpisanie umowy

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o zwięzłą umowę zabezpieczającą klienta i dającą mu pewność najwyższej jakości usług.

Zebranie materiałów

Dostarczenie przez klienta wszystkich możliwych materiałów, które mogą być pomocne przy realizacji projektu lub wykonanie nowych.

Realizacja projektu

Do dzieła! W tym czasie przystępujemy do tworzenia strony www zgodnie z wytycznymi klienta oraz naszą wizją i doświadczeniem.

Wersja testowa

Przedstawienie ukończonego projektu do sprawdzenia przez klienta, testowanie, optymalizacja i eliminacja ewentualnych błędów.

Uruchomienie strony

Wdrożenie projektu na serwer, uruchomienie strony internetowej oraz sfinalizowanie całej realizacji.

Czy jesteś zainteresowany stworzeniem sklepu internetowego? Zadzwoń lub napisz, chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.