Sklep internetowy

Tworzenie sklepów internetowych

Aktualnie, sklep internetowy stanowi istotne uzupełnienie dla tradycyjnych kanałów sprzedaży. Zakupy online stały się dla konsumentów niezwykłym udogodnieniem, z którego korzystają niemal każdego dnia. Profesjonalnie wdrożony system e-commerce pozwoli Ci na znaczne zwiększenie zysków. Co więcej, pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej marki przez klientów. Jeśli myślisz więc o uruchomieniu sklepu internetowego, to idealnie trafiłeś. Projektowanie sklepów internetowych nowoczesnych i przyjaznych dla użytkownika to nasza specjalność.

BEZPŁATNIE WYCEŃ SKLEP INTERNETOWY

Nam możesz zaufać!
Profesjonalny Software House

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie dobry kontakt z wykonawcą, dlatego zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzamy, przekuwając lata naszego doświadczenia na wykonywane projekty. Nasz Software House szanuje każdego klienta i nigdy nie wykorzystuje jego niewiedzy. Do zleceń podchodzimy w sposób rzetelny i profesjonalny. Poświadczeniem tego, mogą być liczne referencje naszych dotychczasowych klientów.

Oferujemy profesjonalne tworzenie sklepów internetowych oparte o intuicyjny w obsłudze system PrestaShop. Dzięki niemu możesz samodzielnie edytować treści umieszczone na stronie bądź dodawać nowe. Możesz więc czuć się w pełni niezależny w obsłudze sklepu www i zapomnieć o zbędnych abonamentach. W ramach każdego zlecenia gwarantujemy również szkolenie z obsługi Twojego sklepu. Krok po kroku pokażemy Ci, w jaki sposób dodawać produkty, tworzyć rabaty czy zarządzać zamówieniami.

wiemy-jak

  • Wsparcie techniczne 24/7
  • Nielimitowana ilość poprawek
  • Gwarancja 12 miesięcy
  • Firma z rodzinną atmosferą
  • Projekty wykonywane z pasji
  • Indywidualne podejście do klienta
  • 99% pozytywnych opinii
  • Kompleksowe tworzenie sklepów
  • Darmowe szkolenia z obsługi

Sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb

Profesjonalny sklep internetowy musi być stworzony zgodnie z potrzebami Twojej branży. Zawsze podchodzimy do zlecenia indywidualnie i oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się w danym przypadku najlepiej. Poza standardowymi elementami sklepu, których implementacji możesz być pewny, wdrażamy również nietypowe rozwiązania. Wykonujesz nadruki na koszulkach i potrzebujesz kreatora online? A może prowadzisz sklep meblowy i niezbędne jest wdrożenie wielu atrybutów jednego produktu? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Możesz być pewny, że wdrożymy wszelkie funkcjonalności, których potrzebujesz. Ponadto, każde tworzone przez nas rozwiązanie e-commerce, jest oparte o system modułowy. Dzięki temu, w przyszłości możesz swobodnie poszerzać sklep o kolejne elementy. Nie musisz też martwić się o błędy związane ze sklepem. Na gotowy już projekt udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki latom doświadczenia doskonale znamy się na swojej pracy. Projektujemy sklepy internetowe już od niemal dziesięciu lat, ciesząc się wciąż z zadowolenia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby końcowy produkt okazał się skuteczną inwestycją w rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Tworzenie sklepów internetowych krok po kroku

Projektowanie sklepów internetowych w naszej agencji odbywa się etapami. Wszystko po to, aby możliwe było zadbanie o każdy element projektu:

1Rozpoczynamy od omówienia projektu. To niezwykle ważne, aby na tym etapie poznać wszystkie oczekiwania dotyczące sklepu i jego funkcjonalności. Chcemy jak najlepiej potrzeby samego klienta, jak i branży. Po określeniu specyfikacji projektu możemy zająć się jego wyceną. Rzetelnie przedstawimy możliwe rozwiązania i planowany harmonogram prac. Jeśli przedstawiona oferta spotka się z zainteresowaniem klienta, przychodzi czas na podpisanie umowy i kompletowanie niezbędnych materiałów.

2Ten etap, jest równoznaczny z rozpoczęciem realizacji projektu. W pierwszej kolejności rozpoczynamy prace nad wdrożeniem silnika sklepu. Równolegle, nasz zespół grafików pracuje nad projektem graficznym, zgodnie z którym w kolejnym etapie zostanie zaprogramowany sklep.

3Przechodzimy do programowania. Na tym etapie, wdrażamy w życie Twój sklep i wszystkie ustalone wcześniej funkcjonalności. Damy równocześnie o to, aby nasz kod był zoptymalizowany pod SEO.

4Po ukończeniu prac programistycznych i przeprowadzeniu testów przedstawiamy wersją testową sklepu klientowi. Możesz więc dokładnie sprawdzić jego działanie jeszcze przed jego opublikowaniu w sieci na właściwej domenie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, oczywiście możesz je do nas zgłosić i niezwłocznie je poprawimy.
W między czasie integrujemy sklep z ustalonymi na początkowym etapie systemami. Wśród nich są systemy płatności, systemy kurierskie czy programy księgowe.

5Ostatni etap to akceptacja projektu. Jeśli wszystko spełnia Twoje oczekiwania, czas na uruchomienie sklepu na Twoim serwerze i właściwej domenie. Pamiętaj, że masz roczną gwarancję na stworzony przez nas sklep. Gdyby więc okazało się już po uruchomieniu, że coś nie działa właściwie- jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Więcej o tworzeniu sklepu internetowego przeczytasz w artykule: Ile trwa założenie sklepu internetowego

Zaprojektujmy Twój sukces razem!

Nasz Software House przede wszystkim stawia na sukces naszych klientów. W końcu to ich zadowolenie przekłada się na nasz sukces. Jeśli więc szukasz firmy do stworzenia sklepu internetowego, idealnie trafiłeś! Gwarantujemy wysoką jakość, profesjonalizm, uczciwość i doskonały kontakt. Zapraszamy do kontaktu — chętnie porozmawiamy o Twoim pomyśle.

Baza wiedzy sklepy internetowe

Sklepy internetowe Prestashop – Marketplace – B2B – Dropshipping

Potrzebujesz nowego sklepu intenetowego?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z konfiguratora. Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.

Kontakt z Astrabit

Kontakt

Telefon: 513 515 107
E-mail: biuro@astrabit.com

Darmowa wycena sklepu internetowego

Konfigurator

Darmowa wycena sklepu internetowego
To tylko 5 minut. Wyceń już teraz