Opinie Astrabit

Opinie

Pozytywne opinie klientów to podstawa!

Opinie naszych klientów, są dla nas najważniejsze. Zawsze będziemy robili wszystko co w naszej mocy, by były one pozytywne, a przy tym szczere. Dzięki Wam istnieje nasza firma, bo możemy wspólnie tworzyć wspaniałe i profesjonalne projekty informatyczne. Dziękujemy że jesteście z nami i pamiętajcie że zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji. Minęło wiele lat, a my dalej uczymy się jak być najlepszymi! Jesteśmy już na rynku ponad 11 lat. Stworzyliśmy setki projektów. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów. Jesteśmy uczciwi oraz kochamy to co robimy. Dla nas to Ty jesteś najważniejszy!

Kilka naszych opinii

Flowerstory

FlowerStory.pl

Dziękujemy z całego serca za podarowanie naszemu sklepu drugiego życia!:) Wykonana aktualizacja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Współpraca na najwyższym poziomie, doskonały kontakt telefoniczny, mailowy, pełen PROFESJONALIZM!!!! Przed rozpoczęciem współpracy, Pan Krzysztof zapewniał nas, że będziemy zadowoleni z efektów końcowych i dokładnie tak było!!!! Długo by wymieniać zalety firmy ale jesteście warci dobrego słowa! Jeszcze raz pięknie dziękujemy, życzymy sukcesów i kolejnych zadowolonych klientów!!!! Będziemy polecać! Pozdrawiamy:) Marta i Jacek

starstarstarstarstar

Dolasu

DoLasu.pl

W krótkich słowach – pełen profesjonalizm. Wykonanie multistore w PrestaShop na 5, bardzo dobra współpraca z zamawiającym, poza tym co ważne i również, w prywatnych firmach i „nie korporacjach” nieczęsto spotykane, – wybitnie dobry kontakt w przypadku problemów i sytuacji kryzysowych, również poza oficjalnymi godzinami pracy. De facto nie ma się do czego przyczepić. Sklep wykonany na czas, poprawki nowe pomysły realizowane szybko i sprawnie, support przy łączeniu z innymi aplikacjami również. Zdecydowanie polecamy !

starstarstarstarstar

Logo AVA

AVALingerie.pl

Współpraca z firmą Astrabit to czysta przyjemność. Pan Krzysztof szybko reaguje na wszystkie zmiany/ uwagi/ poprawki, potrafi wszystko wytłumaczyć w taki sposób, że nie sposób nie ogarnąć. Pełen profesjonalizm, dostępność o każdej porze i mnóstwo cierpliwości.
Polecam!

starstarstarstarstar

Logo electrosky

Electrosky.pl

Polecamy serdecznie. Bardzo uczciwa firma, która stawia dobro klienta nad zysk. Wszystkie modyfikacje nawet te najtrudniejsze realizowane bez żadnego problemu. Polecam też zdać się na wskazówki Pana Krzysztofa dotyczące zmian/modyfikacji, ponieważ ma bardzo duże doświadczenie. Współpraca z Astrabit to sama przyjemność ?

starstarstarstarstar
4.8 / 5 ( 25 opinii )