Szablony graficzne

Szablony graficzne sklepu internetowego

Bez wątpienia chcesz mieć sklep, który wyróżnia się na tle innych, jest niepowtarzalny i zachwyca. To naturalne. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje marzenia przerodzą się w rzeczywistość. Szablony graficzne sklepu internetowego tworzymy od podstaw, w stu procentach pod konkretnego klienta, z którym współpracujemy. Nie bazujemy więc na gotowcach, ale też nie opieramy naszych rozwiązań na tych już istniejących. Twój szablon będzie więc rzeczywiście Twój – od pierwszej linijki tworzącego go kodu.

Szablony graficzne sklepu internetowego szyte na Twoją miarę!

Prace nad nim rozpoczniemy od Twojego pomysłu. Wysłuchamy dokładnie Twojej wizji sklepu, zasugerujemy pewne rozwiązania i poddamy pod dyskusję te elementy, które będą istotne już na wczesnym etapie. Wypracujemy z Tobą wizję, którą następnie wcielimy w życie. Początkowo w formie wizualizacji, a po jej zaakceptowaniu – w pełni funkcjonalnym szablonie graficznym. Na każdym etapie naszych prac będziesz miał pełen wpływ na to, w jakim kierunku będą one szły. Jako że nie bazujemy na gotowcach, będziemy w stanie dopasować każdy element do Twoich potrzeb, gustu, ale i wymagań, jakie przed nami postawisz.

Tworzone przez nas szablony graficzne sklepu internetowego są w pełni dopasowane do branży, w której działać będzie sklep internetowy. Biorą pod uwagę na przykład to, że salon samochodowy powinien mieć wyszukiwarkę marek samochodów i dokładnych ich parametrów, ale też powinien stawiać bardziej na czytelność i minimalizm, aniżeli na fajerwerki graficzne.

Szablony graficzne sklepu internetowego – przygotujemy ten idealny dla Ciebie

W naszej firmie słowo “kompromis” nie istnieje. Również jeśli chodzi o szablony graficzne sklepu internetowego. Jeśli uważasz, że w Twoim sklepie coś powinno się znaleźć, a coś innego musi wyglądać w konkretny sposób, my wcielimy to w życie. Maksimum możliwości wykorzystasz zamawiając u nas cały sklep internetowy. Wtedy też nie tylko opracujemy jego wygląd, ale też zadbamy o to, by był wyposażony w odpowiednie funkcjonalności wykorzystujące go. Nie tylko te standardowe, które znać możesz z innych sklepów, ale i te opracowane specjalnie z myślą o Tobie.

Dbamy o to, by nasze szablony – niezależnie od tematyki sklepu, jego asortymentu i potencjalnych odbiorców – wyglądały profesjonalnie. Nie znajdziesz w nich więc elementów ściągniętych od innych, wpychanych na siłę niezależnie od tego, w jakiej branży się działa. Tworząc nasze szablony zawsze myślimy wyłącznie o Twoim sklepie – tym, jak będzie działał każdego dnia i czego będą oczekiwali od niego klienci. Z uwagi na to nie dodajemy nowych rozwiązań graficznych na siłę. Zamieszczamy tylko te, które rzeczywiście sprawdzą się w Twoim przypadku, a które nie będą niepotrzebnie obciążać sklepu internetowego. Te, które nie będą też przytłaczać klienta nie do końca potrzebnymi rozwiązaniami.

Nasze szablony są idealnie zoptymalizowane pod względem kodu i wszystkich innych elementów. Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować w ich przerabianie, chociażby wtedy, gdy będziesz chciał wejść w pozycjonowanie.

RWD – nasze szablony wszędzie wyświetlają się pięknie

Przygotowując się do otwarcia sklepu internetowego musisz wiedzieć, że ludzie coraz chętniej odwiedzają takowe z poziomu urządzeń mobilnych. Komputery, laptopy, smartfony, tablety – wszystkie te sprzęty oferują ekrany o innej rozdzielczości. Twój sklep wręcz musi dopasowywać się do każdej z nich, w każdym przypadku wyglądając i funkcjonując nienagannie. My jesteśmy w stanie Ci to zapewnić. Nasze szablony graficzne sklepu internetowego tworzymy w technologii RWD (responsywnej). Dzięki temu dynamicznie dostosowują się do ekranu i okienka, w obrębie którego są otwierane.

Tworząc nasze szablony dbamy o to, by ich kod był nie tylko czytelny, ale i idealnie zoptymalizowany. Dzięki temu Twój sklep będzie ładował się szybko. Niezależnie od tego, czy klient otworzy go w komputerze, czy też skorzysta z urządzenia mobilnego, zawsze będzie miał do dyspozycji dokładnie te same funkcjonalności i opcje. Zaprezentowany mu zostanie również ten sam asortyment. Jeśli zaś założy swoje konto, jego koszyk przejdzie z nim również na inne urządzenia.

Nasze szablony wykorzystują w pełni przestrzeń ekranową, jaką daje im konkretny wyświetlacz. Działają przy tym dynamicznie, a zatem przy zmianie orientacji ekranu porządkują elementy adekwatnie do nowej przestrzeni, jaką dysponują. To sprawia, że klient może korzystać z Twojego sklepu dokładnie tak, jak lubi. Zawsze będzie miał do dyspozycji całą Twoją ofertę.

Prowadzisz multi-sklep? Nie ma problemu!

Na przestrzeni wielu lat naszego istnienia mieliśmy już okazję pracować z klientami mniejszymi i większymi. Tymi posiadającymi jeden sklep, ale i takimi, którzy mają ich kilka. Co więcej, sami opracowaliśmy już wiele multisklepów – zarządzanych z tego samego panelu administracyjnego, ale zupełnie od siebie innych. Jeśli i Ty zamierzasz mieć taki, możesz powierzyć nam opracowanie jego wyglądu z czystym sumieniem i pewnością co do jego ostatecznej jakości.

Z nami każdy sklep wchodzący w skład Twojego multisklepu może posiadać zupełnie inny wygląd. Wszystko tu zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz chcieć zachować spójność w tej kwestii, ale też postawić na oryginalność i innowację w przypadku każdego Twojego sklepu. Oczywiście tworzone przez nas szablony będą zawsze tak samo funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne użytkownikowi. Niezależnie od tego, czy będzie ich kilka w obrębie jednego multisklepu, czy też jeden w sklepie pojedynczym.

Jeśli postanowisz mieć różny wygląd w każdym ze swoich sklepów, jesteśmy w stanie zaprojektować go tak, by sprawiały one wrażenie całkowicie innych, w żaden sposób niepowiązanych ze sobą sklepów. Bez żadnych powiązań ze sobą tak pod względem układu, jak i wyglądu poszczególnych elementów. Wszystko wedle Twojego planu oraz ustaleń już w trakcie tworzenia. Ty oczywiście zachowasz możliwość zarządzania nimi z jednego panelu administracyjnego. Klienci mogą dzięki temu myśleć, że mają do czynienia ze sklepami konkurencyjnymi. W rzeczywistości każdy z nich będzie należał do Ciebie.

Nasza specjalna oferta dla właścicieli multi-sklepów pozwoli ci zaoszczędzić przy chęci zainwestowania w kilka różnych szablonów. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i przedstaw nam swoją wizję multisklepu. My wyjdziemy z propozycją, która będzie korzystna dla Ciebie i pozwoli Ci kontrolować skrajnie różne sklepy pod jednym dachem.

My kontra konkurencja

Podczas gdy konkurencja zaledwie przerabia stworzone przez siebie szablony graficzne sklepu internetowego pod potrzeby konkretnych klientów, my zajmujemy się ich przygotowywaniem od zera. To gwarantuje nie tylko ich odpowiednią optymalizację, ale i jak najbardziej indywidualny charakter oraz brak jakichkolwiek błędów.

Konkurencyjne szablony w dużej mierze posiadają osobne wersje przeznaczone na urządzenia mobilne. My nasze rozwiązania bazujemy na pełnej responsywności. W związku z tym wszelkie modyfikacje są wykonywane na tej samej wersji szablonu. Ten zaś dostosowuje się nie tylko do urządzenia, z którego klient korzysta, ale i rozdzielczości. Działa zatem wyśmienicie zarówno na większych monitorach, jak i niewielkich ekranach laptopów.

Tworząc swoje szablony sklepów konkurencyjne agencje bardzo często bazują na tak zwanych “bezpiecznych”, a zarazem bardzo uniwersalnych rozwiązaniach w zakresie funkcjonalności, ale i wyglądu poszczególnych elementów. My nie bazujemy na schematach, zawsze dopasowując szablon nie tylko do potrzeb klienta, ale i do branży sklepu, w której on działa. Dzięki temu u nas otrzymasz sklep nie tylko spełniający Twoje oczekiwania, ale i przystosowany do konkurowania z innymi firmami działającymi na rynku e-commerce w Twojej branży.

Nasze szablony są idealnie przystosowane do tego, by przynosić konwersje. Nie musisz inwestować w dodatkową optymalizację i kosztowne rozwiązania dodatkowe. Wszystko ustalimy tak, by szablon spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Szablony graficzne sklepu internetowego w punktach

Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług i przygotowaniem własnego sklepu internetowego z nami, mamy dla Ciebie podsumowanie tego, na co możesz u nas liczyć.

  • Indywidualny projekt i wykonanie. Nasze szablony graficzne tworzymy z myślą o Tobie. Nie bazujemy na schematach, nie podstawiamy Twojego logo pod płatny szablon sprzedawany w Internecie. Budujemy wszystko od podstaw dla Ciebie, co jest gwarantem najwyższej jakości i pełnej personalizacji.
  • Całkowita responsywność. Każdy element Twojego szablonu wykonujemy w zgodzie z najnowszymi standardami RWD. Dzięki temu Twój sklep będzie się wyświetlał poprawnie na każdym urządzeniu, w każdej rozdzielczości.
  • Możliwość wykonania różnych szablonów dla multi-sklepu. Prowadzisz wiele sklepów, którymi zarządzasz z poziomu tego samego panelu administracyjnego? A może masz taki zamiar? Możemy sprawić, że każdy z tych sklepów będzie wyglądał całkowicie inaczej. Twoi klienci nie będą wiedzieli, że to są Twoje sklepy – będziesz mógł więc prowadzić pozornie konkurencyjną działalność i zwiększać sprzedaż na wiele nowych sposobów.
  • Pełna optymalizacja. Szablony naszych sklepów internetowych tworzymy zgodnie z najświeższymi standardami HTML5 i CSS3. Stosujemy się też do zasad i wytycznych Google. Bazujący na nich sklep będzie działał bardzo szybko, a przy okazji będzie się szybciej pozycjonował.
  • Stuprocentowa kontrola. U nas to Ty jesteś osobą decyzyjną. Każdą z decyzji na temat wyglądu Twojego sklepu podejmujesz Ty. Poprawki możesz wdrażać w każdej chwili, a w trakcie współpracy możesz też liczyć na nasze doświadczenie. Podpowiemy, doradzimy, ale i spełnimy wszelkie Twoje oczekiwania i wymagania.

Pamiętaj – jesteśmy dla Ciebie nie tylko wtedy, gdy potrzebujesz szablonu graficznego. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego sklepu, zbudujemy go od podstaw. Sprawdź funkcjonalności, w jakie wyposażamy nasze sklepy, zobacz też przygotowywane przez nas integracje. Dostarczymy Ci sklep, który będzie zarabiał i z którego będziesz w pełni zadowolony.

4.5 / 5 ( 30 opinii )