Sklep z pakietami stomatologicznymi dostosowanymi indywidualnie do potrzeb każdego konsumenta? Koniecznie zajrzyj na nowy sklep internetowy Szubu, który stanowi naszą realizację. Zapewniamy, że Szubu to miejsce, gdzie produkty oferują prawdziwi specjaliści w obszarze stomatologii.

Biorąc pod uwagę powyższe, sklep zaprojektowaliśmy nas w taki sposób, by oddawał w pełni swój profesjonalny i specjalistyczny charakter odbiorcy. Duże, czytelne bloki urozmaiciliśmy tematycznymi grafikami, zaś teksty dopracowaliśmy pod względem SEO.

Karta produktu została wzbogacona o możliwość wyboru poszczególnych wariantów, aby dać klientowi swobodę w kwestii dopasowania produktów do jego potrzeb. Ponadto, każdy produkt istnieje w dwóch alternatywnych wersjach zakupu – jednorazowego zakupu i zakupu planu odnawialnego. Wyboru dokonać można w prosty sposób na karcie produktu. Dodatkowo, zadbaliśmy o przygotowanie i wdrożenie na sklepie internetowym wszystkich niezbędnych dokumentów (Regulamin, Polityka Prywatności, RODO, Zwroty).

Reasumując, tworząc sklep internetowy Szubu kompleksowo zajęliśmy się jego realizacją – od projektu graficznego i jego wdrożenie, aż po przygotowanie tekstów i zapewnienie wszystkich niezbędnych dokumentów prawnych. Mamy nadzieję, że sklep jak i jego właściciele, odnosił będzie permanentne sukcesy i szybko wpisze się w codzienność Polaków.

Dodaj opinie post