Program partnerski Astrabit

Program partnerski

Znasz naszą firmę? Albo po prostu zauważyłeś jak wysoko jesteśmy oceniani? Jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji public relations, reklamowej, SEO bądź graficznej? Jeśli tak, jest to idealna oferta dla Ciebie! Jeśli cenisz sobie nasze rzetelne, solidne a przede wszystkim profesjonalne usługi, to czemu nie doradzisz ich innym, a przy okazji samemu na tym zarobisz.

Nasza koncepcja jest dziecinnie prosta, Ty nas polecasz, a my oddajemy ci aż 10% za każdą fakturę zapłaconą przez klienta z Twojego polecenia. Dodatkowo, zapewniamy całodobową obsługę klienta oraz wsparcie ze strony personelu w razie pytań lub problemów. Ale co najważniejsze, uczestnictwo w naszym programie partnerskim jest całkowicie bezpłatne, a wszelkie koszty związane z obsługą klienta ponosimy wyłącznie my. Innymi słowy nasz program partnerski to doskonały pomysł na dodatkowy zarobek, bez wychodzenia z domu.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO

Nasza oferta

10% prowizji

10% Prowizji od każdej faktury

Całodobowa pomoc

Całodobowa pomoc

Rzetelny partner

Rzetelny partner

Formularz rejestracji w programie partnerskim

Skoro niczym nie ryzykujesz, to czemu by nie spróbować! Zapisz się do naszego programu partnerskiego już dziś, i zarabiaj na poleceniu naszej firmy.

5 / 5 ( 1 opinia )