Funkcjonalności integracyjne

Integracja Instagram

Dzięki naszej integracji z łatwością połączysz swój sklep internetowy z prowadzonym przez Ciebie kontem w serwisie Instagram. Tym samym zyskasz ładniejszy wygląd sklepu i większą popularność w obrębie tego medium społecznościowego.

Nasza integracja pozwala Ci na bieżąco wyłapywać wszystkie zdjęcia i filmy, a następnie wyświetlać je w określonym przez Ciebie miejsc – w sposób, jaki uznasz za stosowny. Jest szalenie funkcjonalna i posiada przeszło sto opcji konfiguracyjnych, dzięki którym samodzielnie ustalisz sposób jej działania i spersonalizujesz jej wygląd.

Wyświetlane za pośrednictwem wchodzącego w skład oferowanego przez nas rozwiązania widgety pozwolą Ci wyświetlić zdjęcia i filmy na trzy sposoby:

 • w postaci slidera z wieloma zdjęciami zajmującego szerokość całego bloku, w obręb którego trafi,
 • pod postacią tak zwanej siatki zdjęć z miniaturami każdej z nich, wyświetlanej zwykle w formie kwadratu,
 • w postaci pojedynczych zdjęć, przewijanych dokładnie tak, jak w przypadku slidera.

Przy użyciu technologii Masonry, wtyczka samodzielnie wypełni wskazaną przez Ciebie przestrzeń odpowiednimi treściami – przez to będzie wyglądała spójnie. Niezależnie od różnych długości opisów czy rozdzielczości zdjęć.

Możliwości naszej integracji

Choć nasza integracja jest szalenie funkcjonalna i nie sposób jest wymienić wszystkich jej opcji, do tych najważniejszych należą:

 • prosta instalacja polegająca na podaniu własnego loginu do Instagrama,
 • możliwość wyboru dwóch sposobu wyświetlania informacji o zdjęciach – pod nimi lub po najechaniu na nie,
 • wsparcie dla shortcode’u, dzięki któremu widget wstawisz dosłownie wszędzie tam, gdzie zechcesz,
 • możliwość filtrowania i pokazywania zdjęć na przykład opatrzonym konkretnym hashtagiem czy zawierających określone słowo,
 • pełna responsywność i dopasowywanie się do wielkości urządzenia użytkownika,
 • możliwość wyświetlania szczegółów zdjęć w okienku bezpośrednio na łamach Twojego sklepu (lub przekierowania do Instagrama),
 • możliwa do dopasowania szybkość przewijania,
 • opcja wyboru liczby wyświetlanych zdjęć,
 • konfiguracja tła widgetu,
 • szybkie wyświetlanie widgetu na stronie głównej, w stopce, w prawej lub lewej kolumnie.

Z systemami ERP / Magazyn

Nasze sklepy mogą być zintegrowane z praktycznie każdym systemem ERP oraz programem magazynowym działającym na rynku. Sam określasz, z którego korzystasz lub zamierzasz korzystać. My zaś zapewniamy, że będzie on połączony ze sklepem internetowym.

Nasze sklepy mogą być połączone z wszystkimi liczącymi się na polskim rynku programami finansowo-księgowymi i systemami ERP, z których możesz skorzystać. Mowa tutaj między innymi o programach:

 • Subiekt,
 • Subiekt NEXO,
 • Sage Symfonia,
 • WAPRO Mag,
 • Enova365,
 • Navireo,
 • Comarch Optima.

Oczywiście nasz sklep może być przystosowany do współpracy z każdym innym, również programowanym pod Twoje indywidualne zlecenie programem. W każdym przypadku staramy się dbać o to, by zapewnić pełną kompatybilność i jak najszerszą paletę możliwości. Tak, abyś oszczędzał czas i zarządzał swoim sklepem w sposób tak efektywny, jak to tylko możliwe.

Co zyskasz dzięki tej integracji?

To, co dokładnie jesteś w stanie zyskać sięgając po nasze integracje zależy wyłącznie od tego, z którym systemem ERP lub magazynowym powiążesz dzięki nim swój sklep. We wszystkich integracjach chodzi jednak o jak największą automatyzację procesów i wspólną kontrolę tych samych rzeczy. Rzecz w tym, byś w obu miejscach miał te same informacje dotyczące tak ilości produktów dostępnych na magazynie, jak i ich cen, faktur z zamówień oraz wszelkich innych danych niezbędnych do codziennego funkcjonowania sklepu internetowego. Również w towarzystwie sklepu stacjonarnego. Każda integracja dąży do jak największej kompleksowości i dania Ci możliwości zarządzania wszystkim tak z poziomu systemu ERP, jak i panelu administracyjnego sklepu internetowego. W taki sposób, byś nie musiał powtarzać czynności zainicjowanych w jednym z tych miejsc.

Integracje z hurtowniami

Nasze sklepy mogą zostać wyposażone w kompleksowe integracje z hurtowniami internetowymi. Dzięki temu będziesz mógł oferować pochodzące z nich przedmioty i zarządzać nimi w jeszcze wygodniejszy sposób. Zautomatyzowany wszędzie tam, gdzie jest taka możliwość.

Nie ma limitu hurtowni, z którymi Twój nowy sklep może zostać zintegrowany. Nie musisz się też martwić o to, czy wspieramy konkretną hurtownię – Twój sklep zintegrujemy z każdą, która działa na rynku. Aktualnie dostępne w naszych integracjach hurtownie działają w branżach modowych, motoryzacyjnych, sportowych, gastronomicznych, meblarskich i wielu innych. Co zyskasz dzięki sięgnięciu po nie?

 • Możliwość szybkiego zaimportowania wszystkich produktów z magazynu dostawcy.
 • Opcję dbania o aktualność cen oferowanych przez Twój sklep.
 • Świetna podstawa do uruchomienia usługi dropshippingu.
 • Zarządzanie wszystkim z jednego miejsca – bez potrzeby kontaktowania się z dostawcą.
 • Pełna kontrola nad współpracą z konkretną hurtownią.
 • Możliwość współpracy z wieloma hurtowniami jednocześnie.

Nasze integracje tworzymy z myślą o Twojej wygodzie i pełnej automatyzacji wielu procesów zachodzących w czasie współpracy z dostawcami produktów oferowanych w Twoim sklepie.

Jak działają nasze integracje z hurtowniami?

Integrując swój sklep internetowy z konkretną hurtownią, możesz za pośrednictwem jednego kliknięcia zaimportować wszystkie produkty, które ona oferuje (albo tylko te wybrane, na podstawie ustawionych przez Ciebie filtrów). Zyskujesz też możliwość skonfigurowania między innymi marży, z jaką będą one przez Ciebie odsprzedawane. Sam ustalisz częstotliwość aktualizacji danych, dzięki czemu system regularnie będzie odświeżał dane dotyczące ceny, marży, aktualnych statusów dostępności czy też tak zwanych progów ufności (tego, jaki musi być minimalny stan magazynowy, by produkt był oferowany u Ciebie). Wszystko to odbywać się będzie automatycznie. Sam też zmieni dostępność i cenę konkretnego produktu w zależności od tego, czy masz go w swoim magazynie, czy znajduje się on w magazynie hurtownika.

Z systemami płatności

Nasze sklepy wyposażane są w obsługę dowolnego systemu szybkich płatności – i nie tylko. Dzięki temu swoim klientom zaoferujesz te formy płatności, na których najbardziej zależy – tak Tobie, jak i im.

Stworzone przez nas rozwiązanie pozwala Ci dokładnie skonfigurować każdego dostawcę płatności – tak, aby połączyć Twoje konto firmowe u niego z własnym sklepem internetowym. Sam będziesz zarządzał wszystkimi opcjami płatności, które zaoferujesz. Będziesz mógł “rozbijać je” na mniejsze części. Zamiast więc oferować płatności za pośrednictwem (przykładowo) PayU, pozwolisz na płatność mTransferem, szybkim przelewem iPKO i BLIK-iem. Każdą osobno – mimo, że wszystkie będzie obsługiwało PayU. W ten sposób klient będzie miał wrażenie co do jeszcze większego wyboru.

Oczywiście w naszych sklepach nic nie stoi na przeszkodzie w tym, byś wdrożył obsługę wielu form płatności i współpracował z licznymi pośrednikami. Poszczególne moduły doskonale ze sobą współpracują.

Systemy płatności wdrożone w Twoim sklepie będą wyświetlały się klientowi w koszyku oraz oczywiście zmieniały status zamówienia w zależności od tego, na jakim etapie będzie się znajdowała płatność za nie.

Dostępne w naszej integracji systemy

Nasza integracja wspiera większość dostępnych na rynku systemów płatności. Ty decydujesz, który znajdzie się w Twoim sklepie.

 • Płatności polskie. W tym przypadku do wyboru masz między innymi Przelewy24, tpay, paynow, PayU, Blue Media, dotpay, BLIK, imoje, ale i płatności kartami VISA oraz MasterCard.
 • Płatności zagraniczne. W przypadku płatności zagranicznych możesz sięgnąć po PayPal, Stripe, Google Pay, Apple Pay lub Klarnę.
 • Opcje płatności ratalnych. Nasze integracje wspierają PayU Raty, eRaty Santander, CA Raty oraz systemy płatności odroczonych Twisto i PayPo.

Oczywiście w razie potrzeby jesteśmy w stanie wdrożyć w Twój sklep dowolny inny system, do którego dostęp chciałbyś zaproponować swoim klientom.

Integracje z systemami Allegro, eBay oraz Google Merchant

Nasze sklepy mogą zostać wyposażone w zaawansowane moduły integracji z systemami marketplace. Dzięki niemu przeniesiesz sprzedaż w ich obrębie do panelu administracyjnego swojego sklepu internetowego.

Nasze moduły integracji z platformami marketplace powstają z myślą o zarówno tych najpopularniejszych, jak i mniej znanych. Mają na celu automatyzację jak największej ilości procesów, a przede wszystkim zapobiegnięcie konieczności powtarzania tych samych operacji przy zarządzaniu produktami i zamówieniami w sklepie internetowym i na platformie marketplace.

Jesteśmy w stanie połączyć Twój sklep z większością wiodących platform marketplace na rynku, przy czym nie musisz ograniczać się do zaledwie jednej. W kompleksowy sposób połączysz dowolną ich ilość jednocześnie, oszczędzając tym samym mnóstwo czasu codziennej pracy w ich obrębie. Przede wszystkim jednak przeniesiesz zarządzanie nimi pod jeden dach, tak właściwie pozbywając się konieczności codziennego logowania się na serwisy każdej z nich.

Co umożliwiają nasze moduły integracji z platformami marketplace?

Nasze integracje z platformami marketplace są bardzo funkcjonalne. Dostępne opcje różnią się w zależności od konkretnej platformy. W większości przypadków zakładając między innymi:

 • automatyczne dodawanie produktów – jeden produkt dodajesz tylko raz, w swoim sklepie. Pojawi się również i w innych miejscach,
 • aktualizacja stanów magazynowych – jeśli produkt sprzeda się w którymkolwiek miejscu, ilość dostępnych jego sztuk zmieni się wszędzie (w tym w Twoim sklepie internetowym),
 • bieżące aktualizowanie danych – nie tylko stany magazynowe, ale i ceny, opisy, atrybuty i wiele innych ulega bieżącym aktualizacjom,
 • pobieranie zamówień – wszystkie zamówienia obsługujesz z panelu admninistracyjnego sklepu. Niezależnie od tego, skąd pochodzą,
 • pobieranie danych klientów, którymi możesz zarządzać ze swojego panelu,
 • zarządzanie dokumentami, w tym wystawianymi fakturami VAT.

Staramy się zautomatyzować jak najwięcej procesów, dzięki czemu Ty we własnym sklepie nie będziesz musiał powtarzać tych samych czynności w odniesieniu do każdego miejsca, w obrębie którego prowadzisz sprzedaż.

Integracje z porównywarkami

Nasze sklepy wzbogacane są również o integracje z porównywarkami cen. Sam wybierasz, w obrębie której chcesz działać. Resztą zajmie się Twój sklep.

Nasze integracje z porównywarkami cen są łatwe w konfiguracji i zautomatyzowane w jak największym zakresie. Choć zakres funkcjonalności zależy od konkretnej integracji, w większości przypadków zapewniamy:

 • automatyczne dodawanie produktów do odpowiednich, wcześniej zmapowanych kategorii,
 • aktualizowanie cen, a nawet przygotowywanie osobnych cenników dla konkretnych porównywarek i pochodzących z nich klientów,
 • dostęp do statystyk, dzięki którym z łatwością prześledzisz to, jak skuteczne jest promowanie strony w konkretnej porównywarce,
 • aktualizowanie danych, które zmieniasz w swoim sklepie internetowym – pojawiają się one automatycznie w samej porównywarce cen,
 • ustawianie częstotliwości automatycznej synchronizacji – aby oszczędzać serwer, możesz robić to nieco rzadziej.

Nasze integracje z porównywarkami cen są kompletne i zapewniają Ci wiele możliwości konfiguracyjnych. Dzięki nim możesz porzucić konieczność logowania się w panelu porównywarki – wszystko zrobisz z jednego miejsca, a zatem z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu. Wiele zadań w tym zakresie Twój sklep wykona sam.

Jakie porównywarki wspierają nasze integracje?

W naszych sklepach jesteśmy w stanie zaimplementować wsparcie dla każdej działającej na rynku porównywarki cen. Do tych cieszących się największym zainteresowaniem u nas zaliczyć można:

 • Ceneo.pl,
 • Skąpiec.pl,
 • Nokaut.pl,
 • Okazje.info,
 • domodi,
 • Allani,
 • homebook.

W przypadku każdej z nich staramy się zapewnić kompleksowość i jak największą automatyzację procesów. Tak, aby z Twojej strony nie wymagało to większego wysiłku.

Integracje z kurierami

Nasze sklepy są wyposażane w integracje umożliwiające Ci obsługę firm kurierskich z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu internetowego. Szybko, wygodnie i bez dodatkowych komplikacji.

Korzystając z naszych integracji z firmami kurierskimi możesz mieć pewność, że będziesz mógł zarządzać współpracą z nimi w sposób kompleksowy. Z poziomu własnego panelu:

 • wygenerujesz list przewozowy oraz etykietę, które będziesz mógł od razu wydrukować,
 • zamówisz kuriera, który przyjedzie w umówione miejsce (w konfiguracji współpracy z firmą przewozową),
 • podasz kod śledzenia klientowi – zostanie mu on wysłany w wiadomości e-mail automatycznie, bezpośrednio po wygenerowaniu przez Ciebie etykiety,
 • będziesz stale informować o zmianie statusu zamówienia – nasze integracje regularnie sprawdzają kod śledzenia i aktualizują status zamówienia w taki sposób, jaki ustawisz
 • ustawisz pozycję wyświetlania danego kuriera w koszyku, faworyzując tym samym dostawy w wybranej przez Ciebie formie.

Korzystając z naszych integracji Ty zyskujesz dostęp do zarządzania wszystkim, co związane z dostawą przy udziale określonego przewoźnika, a Twoi klienci – możliwość wybrania go na odpowiednim etapie realizacji zamówienia. Z wszystkimi funkcjonalnościami (w tym mapą punktów odbioru i innymi) w zestawie.

Przewoźnicy dostępni w naszych integracjach

Nasze integracje biorą pod uwagę potrzeby współczesnego rynku e-commerce. W swoim sklepie możesz współpracować z różnymi kurierami (czasem nawet kilkoma jednocześnie) – a nasz sklep umożliwi Ci zarządzanie tą właśnie współpracą. Z nami szybko zintegrujesz swój sklep z usługami:

 • InPostu,
 • Poczty Polskiej,
 • DHL,
 • DPD,
 • FedExu,
 • GLS,
 • Paczki w ruchu,
 • UPS,
 • Raben,
 • apaczki.

Jeżeli zaś korzystasz z innego przewoźnika, możesz zgłosić to nam. Zadbamy o to, byś mógł zarządzać współpracą z nim z panelu swojego sklepu. W tworzonych przez nas sklepach dajemy też możliwość wdrożenia dostawy na odległość (uzależnionej od miejsca zamieszkania klienta) oraz odbioru osobistego.

Integracja z BaseLinker

Nasze sklepy mogą być wyposażone w potężną integrację z systemem BaseLinkier, idealnie skrojonym pod osoby prowadzące regularną sprzedaż w obrębie mnóstwa jej kanałów. Integracja ta pozwoli Ci w pełni go wykorzystać, jeszcze lepiej konsolidując wszystkie platformy, w obrębie których działasz.

Jeżeli masz na to ochotę, w naszych sklepach możesz w pełni zintegrować się z systemem BaseLinker, to z jego poziomu obsługując wszystkie procesy zachodzące tak w Twoim sklepie, jak i na platformach marketplace, w obrębie których działasz. Dzięki temu systemowi uczynisz ze swojego sklepu internetowego miejsce do prezentacji towaru i jego wygodnego, szybkiego i bezpiecznego zakupu przez klienta. W BaseLinkerze zaś będziesz mógł dalej przetwarzać zamówienia – niezależnie od tego, czego to będzie wymagało. Sklep internetowy stanie się zatem jedną z platform, z których korzystasz, a BaseLinker – centrum do obsługi każdej z nich. Z jednym interfejsem i bez żadnych problemów związanych z działaniem wtyczek. W razie gdybyś kiedyś zdecydował się zaprzestać korzystania z tego narzędzia, nasz sklep umożliwi Ci zrobienie tego przy użyciu zaledwie kilku kliknięć.

Jakie są możliwości naszej integracji?

Nasza integracja jest jedną z najbardziej kompletnych, mogących połączyć Twój rozbudowany sklep z systemem zewnętrznego zarządzania nim Baselinker. Nic nie stoi na przeszkodzie w tym, byś zamiast naszych integracji skorzystał z tych serwowanych przez tego pośrednika. W końcu Twój sklep to również Twój sposób zarządzania nim. Dzięki naszej integracji:

 • zamkniesz wszystkie kanały sprzedaży, w tym również Twój sklep, w jednym miejscu – zarządzać nimi będziesz z panelu administracyjnego Baselinker,
 • uczynisz ze swojego sklepu magazyn, dzięki któremu będziesz zarządzał swoimi produktami, by przez BaseLinkera dystrybuować je dalej, po swoich platformach marketplace,
 • skorzystasz z mnóstwa dodatkowych funkcji, w tym między innymi ze świetnej funkcji rozpoznawania dzwoniącego czy asystenta pakowania paczek,
 • połączysz swój sklep dwukierunkowo, co oznacza, że również w nim będziesz miał dostęp do wszystkich zamówień, danych dotyczących wysyłek. Podobnie zresztą, jak Twój klient.

Integracja z SMSAPI

Nasza integracja pozwoli Ci wykorzystać moc systemu SPSAPI do tego, by jeszcze lepiej obsługiwać swoich użytkowników. Dzięki temu będą otrzymywali wiadomości SMS z powiadomieniami o najistotniejszych rzeczach, które dotyczą ich zakupu.

Nasza integracja wykorzystuje pełnię możliwości, jakie daje usługa SMSAPI. Dzięki temu jesteś w stanie korzystać z niej przez podanie zaledwie dwóch parametrów – twojego loginu w usłudze oraz hasła do API (generowanego w panelu tej usługi). Konfiguracja jest zatem banalnie prosta. Z naszą integracją możesz:

 • wysyłać wiadomości przy każdej zmianie statusu zamówienia klienta,
 • konfigurować szablony wiadomości, wstawiając w nie automatycznie informacje na temat klienta i jego zamówienia,
 • wysyłać wiadomości ręcznie (masowo lub pojedynczo) – wedle uznania, na przykład do prowadzenia kampanii marketingowej,
 • ustalić rodzaj wiadomości wysyłanej do klienta (nie musi to być sms stały – możesz wysyłać również powiadomienia push na telefon).

Ilość opcji konfiguracyjnych i zastosowań naszej integracji jest ogromna. Dzięki niej wszystko będziesz kontrolował z poziomu zarządzania własnym sklepem internetowym.

Kiedy możesz wysyłać wiadomości SMS do użytkowników?

Z naszą integracją sam decydujesz, kiedy wysyłać swoim użytkownikom wiadomości SMS. Możesz to zrobić ręcznie, w dowolnym momencie, lub automatycznie. W tym drugim przypadku najbardziej poleca się wysyłanie wiadomości:

 • informujących o poprawnym złożeniu zamówienia,
 • powiadamiających o wysyłce zamówienia,
 • dziękującej za dokonanie zamówienia i zachęcającej do wystawienia opinii.

Sam decydujesz, kiedy wiadomość zostanie wysłana poprzez przypisanie integracji do konkretnych statusów zamówień. Nie będziesz musiał wtedy robić nic samodzielnie – system zrobi to za Ciebie w pełni automatycznie.

Pozostałe integracje (kody marketingowe)

W naszych sklepach znajdzie się miejsce również na inne integracje – w wielu przypadkach mniej standardowe. Każda z nich poprawi codzienne funkcjonowanie Twojego sklepu.

Nasze integracje mogą dotyczyć współpracy z dosłownie każdą zewnętrzną usługą, którą zazwyczaj w całości jesteśmy w stanie zawrzeć w Twoim panelu administracyjnym.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdą integrację – również te najmniej standardową. Jedna z takich jest już dostępna w tworzonych przez nas sklepach. Chodzi o kody marketingowe, które pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne śledzenie kampanii marketingowej i ścieżki dochodzenia do celu przez będącego jej odbiorcą klienta. Podążając za przykładem tych kodów, w integracji wdrażamy dla Ciebie możliwość zrobienia wszystkiego, a zatem między innymi:

 • tworzenia nowych kampanii,
 • samodzielnego kreowania kolejnych ścieżek, które mają być śledzone,
 • modyfikacji tych ścieżek,
 • śledzenia statystyk i raportów związanych z ich użyciem.

Co osiągniesz dzięki naszym integracjom?

Każdą z naszych integracji, które udostępnimy Ci w Twoim sklepie internetowym, przygotowujemy z myślą o Tobie i Twojej wygodzie. Dzięki temu masz pewność, że Twoja codzienna praca będzie przebiegała sprawniej, szybciej i lepiej. Za sprawą tych integracji:

 • przeniesiesz wszystko pod jeden dach – każdym aspektem Twojego sklepu będziesz zarządzał z jednego panelu administracyjnego;
 • zautomatyzujesz powtarzalne procesy, co sprawi, że nie będziesz musiał samodzielnie ich wykonywać,
 • w doskonały sposób będziesz zarządzał swoim magazynem – niezależnie od tego, w ilu miejscach będziesz oferował sprzedawane przez siebie produkty,
 • poprawisz obsługę klienta, gdyż wiele zadań wykona za Ciebie system,
 • zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nie będąc zmuszonym do wykonywania tych samych rzeczy wielokrotnie, w różnych miejscach.

Nasze integracje są zawsze kompleksowe i wykorzystują wszystkie możliwości dawane przez konkretne rozwiązanie. Masz w nich pewność, że nic Cię nie omija, a wszystko masz dostępne u siebie.

Dodaj opinie page