biuro

Kim jesteśmy?

Nie jest przypadkiem, że stanęliśmy na Twojej drodze!

Astrabit istnieje na rynku informatycznym już od 11 LAT. Doświadczenie zdobyte przez ten czas, pozwala nam śmiało stwierdzić, że znamy się na rzeczy – a co za tym idzie, zrobimy wszystko by Twój biznes rozwinął się także online. Mamy na swoim koncie +800 zrealizowanych projektów dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji państwowych, więc żadna branża nie jest nam obca! Wspólnie rozwiniemy skrzydła Państwa firmy!

Warto pamiętać, że powierzenie stworzenia strony internetowej bądź sklepu www kompetentnej firmie, to bardzo ważna kwestia, ponieważ to wizerunek Państwa firmy w sieci, decyduje w sporym stopniu o postrzeganiu jej przez klienta.

[stat_counter icon=”icomoon-pixeden-stroke-32×32-users” icon_size=”100″ icon_color=”#ec9303″ icon_position=”left” counter_title=”Pracowników” counter_value=”16″ speed=”5″ title_font_style=”font-weight:bold;” counter_color_txt=”#3b3f4a” desc_font_style=”font-weight:bold;” title_font_size=”desktop:18px;” title_font_line_height=”desktop:28px;” css_stat_counter=”.vc_custom_1486335972367{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:38px;” desc_font_line_height=”desktop:48px;” desc_font_color=”#3b3f4a”]
[stat_counter icon=”icomoon-pixeden-stroke-32×32-smile” icon_size=”100″ icon_color=”#ec9303″ icon_position=”left” counter_title=”Zadowolonych klientów” counter_value=”860″ speed=”5″ title_font_style=”font-weight:bold;” counter_color_txt=”#3b3f4a” desc_font_style=”font-weight:bold;” title_font_size=”desktop:18px;” title_font_line_height=”desktop:28px;” css_stat_counter=”.vc_custom_1486336120425{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:38px;” desc_font_line_height=”desktop:48px;” desc_font_color=”#3b3f4a”]
[stat_counter icon=”icomoon-pixeden-stroke-32×32-cart” icon_size=”100″ icon_color=”#ec9303″ icon_position=”left” counter_title=”Zakończonych projektów” counter_value=”1300″ speed=”5″ title_font_style=”font-weight:bold;” counter_color_txt=”#3b3f4a” desc_font_style=”font-weight:bold;” title_font_size=”desktop:18px;” title_font_line_height=”desktop:28px;” css_stat_counter=”.vc_custom_1486336126231{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}” desc_font_size=”desktop:38px;” desc_font_line_height=”desktop:48px;” desc_font_color=”#3b3f4a”]

Cenimy wartości

To wy jesteście dla nas najważniejsi!

Cenimy ludzi, pełnych ambicji, pasji i chęci do ciągłego doskonalenia się. To dla nich właśnie działamy, by dać im przestrzeń do rozwoju, nauki i zarabiania na życie. Z całego serca zawsze będziemy Was wspierać i pomagać w osiąganiu sukcesów. Kreatywność, pasja, marzenia, rozwój, wzajemne wsparcie, rodzina – to wartości które cenimy ponad wszystko!

Ważna jest dla nas również Wasza firma. Strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingu internetowego. Najważniejszym zadaniem witryny internetowej, jest zaprezentowanie od jak najlepszej strony wizerunku firmy oraz przekazanie informacji na temat działalności i produktów bądź usług. My wiemy jak skutecznie pokazać Twoją firmę w sieci.

gazeta
[dt_logos column_width=”” columns_number=”” number=”5″]
kawa

Nie jesteśmy jak inni

Nam możesz zaufać na 100% w każdej sytuacji

Od innych firm różnimy się przede wszystkim tym, że kochamy to co robimy, więc dajemy z siebie 1000%. Każde otrzymane zlecenie wykonujemy z należytą starannością, pasją i zgodnie z najnowszymi standardami. Nie muszą się Państwo martwić się również o kontakt z nami. Jesteśmy zazwyczaj do dyspozycji 24h na dobę, więc odpowiemy na pytania czy wątpliwości o każdej porze dnia i nocy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta i to, by stworzony przez nas projekt strony www, sklepu internetowego bądź innej identyfikacji wizualnej, spełniał Państwa oczekiwania.