O nas

O nas

Software House z Krakowa

Astrabit to Software House, który istnieje na rynku informatycznym od 2015 roku. Zdobyte doświadczenie, połączone z pasją do programowania, pozwala nam na kompleksowe wykonanie dedykowanych sklepów internetowych i integracji. Podejmujemy się również programowania aplikacji internetowych, takich jak np. kreatory online. Naszym głównym celem jest przede wszystkim sukces naszych klientów i zapewnienie ich jak najlepszego efektu sprzedażowo-wizerunkowego.

Mamy się czym pochwalić

Doświadczenie i pasja

Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych projektów. Są to efekty prac zarówno dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji państwowych. Z tego powodu niemal żadna branża nie jest nam obca. Nasz Software House w sposób szczególny troszczy się o zadowolenie klienta. Jego koncepcję łączymy z naszym doświadczeniem i kreatywnością po to, by w konsekwencji stworzyć projekt wyjątkowy, praktyczny i efektywny.

Warto pamiętać, że powierzenie stworzenia sklepu internetowego kompetentnej firmie, to bardzo ważna kwestia. Z pewnością, wizerunek firmy w sieci, decyduje w sporym stopniu o postrzeganiu jej przez klienta.

Nasze portfolio

Analiza biznesu

Tworzenie sklepów www – to nasza pasja

Co nas wyróżnia?

Software House Astrabit nie jest firmą taką jak każda inna. Przede wszystkim, jesteśmy grupą ludzi, których połączyła pasja do informatyki. Właśnie dlatego, każdego dnia dajemy z siebie 101%, tworząc sklepy internetowe, które przynoszą sukces naszym klientom. Projekty prowadzimy kompleksowo od początku, do końca. W konsekwencji tego, finałem każdego zlecenia, musi być pełna satysfakcja klienta. Świadczą o tym najlepiej, pozytywne opinie dotyczące naszego Software House. Dbamy o wzajemne zaufanie i wsparcie zarówno podczas jednorazowych zleceń, jak i długofalowej współpracy. My wiemy, jak skutecznie pokazać firmę w sieci. Pozwól nam działać, a razem osiągniemy sukces!

Dbamy o Państwa zaufanie

Uczciwość to podstawa

Nie jesteśmy zwykłym Software Housem… Astrabit, to przede wszystkim uśmiech, zrozumienie, rzetelność i uczciwość. Z nami nie muszą martwić się Państwo o słaby kontakt, bądź niewywiązanie się z terminu podczas wykonywania zlecenia. Nie pracujemy w trybie korporacyjnym, więc skontaktować się można z nami bezpośrednio, o każdej porze dnia i nocy. Przykładamy wyjątkową troskę, w kwestii długofalowych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu. Słowo, czy mówione, czy pisane, jest dla nas święte. Zawsze wywiązujemy się z umowy, więc wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność inwestycji, która przyniesie zyski.

Zadowolenie

5 / 5 ( 15 opinii )