strony internetowe

Kim jesteśmy?

Nie jest przypadkiem, że stanęliśmy na Twojej drodze!

Astrabit istnieje na rynku informatycznym już od 11 LAT. Doświadczenie zdobyte przez ten czas, pozwala nam śmiało stwierdzić, że znamy się na rzeczy – a co za tym idzie, zrobimy wszystko by Twój biznes rozwinął się także online. Mamy na swoim koncie +800 zrealizowanych projektów dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji państwowych, więc żadna branża nie jest nam obca! Strona internetowa musi być szyta na miarę Twojego biznesu. Wspólnie rozwiniemy skrzydła Twojej firmy!

Warto pamiętać, że powierzenie stworzenia strony internetowej bądź sklepu www kompetentnej firmie, to bardzo ważna kwestia, ponieważ to wizerunek firmy w Sieci, decyduje w sporym stopniu o postrzeganiu jej przez klienta.

0
Pracowników
0
Zadowolonych klientów
0
Zakończonych projektów

Cenimy ludzi z pasją

Wasza strona internetowa musi być wyjątkowa, jak Wy!

Cenimy ludzi, pełnych ambicji, pasji i chęci do ciągłego doskonalenia się. To dla nich właśnie działamy, by dać im nietuzinkową przestrzeń do rozwoju i zarabiania na życie. Nie jesteśmy obojętni nawet po zakończeniu współpracy. Pragniemy sukcesu każdego z naszych klientów, dlatego dokładamy wszelką pomoc by pomóc obrać zamierzony cel. Kreatywność, pasja, marzenia, rozwój, wzajemne wsparcie, rodzina – to wartości które cenimy ponad wszystko!

Wasza firma jest dla nas równie ważna, jak i nasza. Wiedząc, że strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingu internetowego, dokładamy wszelkich starań, by była ona nowoczesna i nietuzinkowa. Najważniejszą funkcją witryny internetowej, jest zaprezentowanie wizerunku firmy oraz przekazanie informacji na temat działalności i produktów bądź usług. My wiemy jak skutecznie pokazać Twoją firmę w sieci. Pozwól nam działać, a razem osiągniemy sukces!

strona internetowa
strona internetowa

Słowo dla nas jest święte

Nie musisz się martwić o niewywiązanie z umowy

Nie jesteśmy zwykłą firmą informatyczną… Astrabit to uśmiech, zrozumienie, rzetelność i uczciwość. Podczas każdej realizacji dajemy z siebie 101%, bo chcemy stworzyć coś wyjątkowego. Z nami nie musisz martwić się o słaby kontakt, bądź niewywiązanie się z terminu. Nie pracujemy w trybie korporacyjnym, więc skontaktujesz się z nami bezpośrednio, o każdej porze dnia i nocy. Przykładamy niezwykłą troskę w kwestii długofalowych, przyjacielskich relacji i terminów, których zawsze staramy się trzymać. Słowo – czy mówione, czy pisane – jest dla nas święte, więc ZAWSZE wywiązujemy się z umowy. Wiarygodnym potwierdzeniem mogą być pozytywne opinie i referencje pozostawiane przez naszych klientów.