Funkcjonalności Multichannel

Zaawansowana integracja z Allegro.pl

Nasze sklepy internetowe wyposażane są w bardzo rozbudowaną i funkcjonalną integrację z platformą marketplace Allegro, dzięki której będziesz mógł kontrolować sprzedaż w jej obrębie z poziomu panelu administracyjnego swojego sklepu.

Nasza funkcjonalność integruje dwustronnie sklep internetowy z platformą marketplace Allegro, bardzo często wykorzystywaną przez właścicieli sklepów do napędzania własnej sprzedaży. Pozwala robić wszystko to, co jest niezbędne do działania na Allegro – bez potrzeby odwiedzania jego strony internetowej. Wśród jej głównych cech wyróżnić należy:

 • możliwość szybkiego i prostego wystawiania aukcji – również wielu przedmiotów jednocześnie,
 • opcja mapowania kategorii, dzięki którym możesz powiązać kategorie, ale i cechy, atrybuty i producentów we własnym sklepie z tymi dostępnymi na allegro,
 • edycja już trwających aukcji – pojedynczo lub masowo,
 • opcja podania indywidualnych danych, a zatem tych, które są dostępne tylko na Allegro,
 • dostęp do wszystkiego z poziomu sklepu – mowa tu o nowych zamówieniach, danych klientów, a nawet wiadomościach,
 • obsługa wielu kont na allegro,
 • dwustronna synchronizacja wszystkich danych dotyczących produktów.

Oczywiście wspomniane powyżej funkcje są zaledwie tymi przykładowymi – wdrażana przez nas integracja jest bowiem przeładowana innymi przydatnymi rozwiązaniami, które z pewnością wykorzystasz do codziennego działania. Takimi, dzięki którym zapomnisz o zarządzaniu Allegro poza panelem administracyjnym Twojego sklepu.

Synchronizacja w naszej funkcjonalności

Nasz system automatycznie dba o to, by wszystko to, co masz w sklepie internetowym miało swoje odzwierciedlenie na Allegro – i odwrotnie. Stała synchronizacja zapewniana jest dla:

 • wszystkich zamówień, wraz z rezerwacją produktów,
 • płatności (status zamówienia widoczny jest tu i tutaj),
 • danych klientów – ci z Allegro przenoszeni są do sklepu,
 • cen i innych danych produktu,
 • stanów magazynowych – gdziekolwiek sprzedasz produkt, zmniejszysz ilość dostępnych sztuk w obu miejscach.

Dzięki tym udogodnieniom oszczędzisz czas i będziesz sprawniej wszystkim zarządzał.

Rozbudowana integracja z systemem Ebay

Nasza integracja z serwisem Ebay pozwala bezproblemowo prowadzić sprzedaż w jego obrębie – bez wychodzenia poza panel administracyjny własnego sklepu.

Proponowana przez nas funkcjonalność integracji z platformą marketplace Ebay pozwala automatycznie wystawiać oferty w obrębie tego serwisu, przy użyciu panelu administracyjnego własnego sklepu. Wyposażona jest w mnóstwo opcji i narzędzi, które tak właściwie eliminują konieczność korzystania z panelu Ebay, wszystko zamykając w jednym miejscu – u Ciebie. Oferuje ona między innymi:

 • szybkie wystawianie ofert w serwisie Ebay, wraz ze wsparciem dla kodów produktów i innych,
 • możliwość mapowania kategorii, dzięki czemu powiąże się te z własnego sklepu z tymi z Ebaya,
 • wsparcie dla danych dodatkowych, w tym cech, atrybutów i producentów,
 • automatyczna synchronizacja danych, pobierająca z Ebaya zamówienia, dane klientów oraz aktualizująca stany magazynowe na podstawie sprzedaży (za pomocą CRONa lub na bieżąco); obejmuje ona również ceny i wszystko, co związane z produktami,
 • możliwość zarządzania sposobami dostawy, również tej międzynarodowej, która w przypadku niektórych wersji Ebaya jest wymagana.

Jedna integracja – wiele serwisów

Nasza funkcjonalność umożliwia prowadzenie sprzedaży w obrębie wielu wersji regionalnych platformy marketplace Ebay. Dzięki temu możesz szybko zwiększyć zasięg swojej oferty, kierując ją również do mieszkańców innych krajów. Sprzedaż możesz prowadzić między innymi w wersji:

 • polskojęzycznej, a zatem na Ebay.pl,
 • brytyjskiej – Ebay.co.uk,
 • amerykańskiej – ebay.com,
 • włoskiej – ebay.it
 • … i wielu innych.

Dla każdej z tych wersji serwisu będziesz musiał posiadać osobne konto Ebay. Nie będziesz jednak musiał powtarzać czynności inicjowanych w panelu administracyjnym sklepu.

Zaawansowana integracja z Amazonem

Jeśli prowadzisz sprzedaż w ramach platformy marketplace Amazon, z naszą integracją będziesz mógł robić to z poziomu panelu zarządzania sklepem, a wiele czynności zautomatyzujesz. Poświęcisz więc temu znacznie mniej czasu.

Moduł integracji z platformą Amazon, który dostarczamy, jest niesamowicie rozbudowany i pozwala przenieść zarządzanie sprzedażą na Amazonie do własnego panelu administracyjnego. Poniżej wypisujemy wybrane możliwości, jakie zapewnia dostarczana przez nas integracja.

 • Szybkie dodawanie produktów na podstawie kodu EAN.
 • Importowanie zamówień do Twojego sklepu.
 • Wysyłka faktur bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego – klient dostanie fakturę w formacie PDF, dokładnie taką, jaką wysyłasz reszcie swoich klientów.
 • Wsparcie dla wszystkich wersji językowych Amazona na terenie Europy.
 • Automatyczna konwersja walut na podstawie kursu  ustalanego przez platformę Amazon.
 • Sprzedaż każdego rodzaju produktów – używanych, odnowionych oraz nowych.
 • Zaawansowane zarządzanie cenami.
 • Wsparcie dla FBA. Nasza integracja wspiera rozwiązanie Realizacji przez Amazon (FBA – Fulfillment by Amazon), dzięki czemu będziesz mógł uprościć procesy logistyczne poprzez ich outsourcing.

Synchronizacja w naszej funkcjonalności

W ramach proponowanej przez nas integracji nie musisz martwić się o wiele procesów rozgrywających się regularnie w ramach platformy sprzedażowej Amazon. Zautomatyzujesz większość z nich, oszczędzając tym samym mnóstwo czasu. Nasz system w sposób w pełni automatyczny będzie aktualizował stany magazynowe na Amazonie z tymi, które posiadasz w sklepie internetowym – i odwrotnie. Bez Twojego udziału uaktualniane będą też ceny oraz wszelkiego rodzaju informacje dodatkowe na temat oferowanych przez Ciebie produktów. Będziesz też mógł ustawić automatyczne pobieranie zamówień z Amazonu do Twojego sklepu – tak, aby trzymać je pod jednym dachem. Automatycznie wyślesz też swoim klientom fakturę, dzięki czemu nie będą oni musieli występować z żądaniem takowej.

Inne platformy sprzedażowe

Nasze sklepy mogą być wyposażane w integracje z niemal każdą platformą sprzedażową dostępną na rynku. Również tą nastawioną na rynki lokalne czy sprzedaż stricte branżową.

W przypadku każdej przygotowywanej przez nas integracji staramy się maksymalnie zautomatyzować proces zarządzania sprzedażą na danej platformie. Minimalny zakres owej automatyzacji zakłada dodawanie na nią produktów oraz możliwość masowej ich edycji, przekazywanie zamówień na linii platforma marketplace – sklep internetowy, ale też samoczynne aktualizowanie stanów magazynowych (działające w dwie strony).

Nasze moduły mają proste zadanie. Tworzone są z myślą o całkowitym zastąpieniu platformy marketplace, a zatem przeniesieniu zarządzania nią do panelu administracyjnego Twojego sklepu. Tak, abyś każdego dnia nie musiał logować się na każdej platformie, w obrębie której działać i w inny sposób zarządzać zamówieniami, produktami i wszystkim innym, co jest wspólne dla niej i Twojego sklepu.

Jakie inne platformy sprzedażowe mogą obsługiwać nasze sklepy?

W ramach naszych profesjonalnych integracji, jesteśmy w stanie przygotować wsparcie dla takich platform marketplace, jak:

 • OLX,
 • Aliexpress,
 • Empik,
 • Morele.net.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do nich, proponując Tobie jako przyszłemu właścicielowi sklepu internetowego absolutną swobodę wyboru. Nasze funkcjonalności są kompletne i nie pomijają żadnego rozwiązania oferowanego przez operatora platformy. To więc, co możesz zrobić w jej obrębie będziesz mógł też wykonać u siebie.

Porównywarki cenowe

Nasze integracje z najpopularniejszymi porównywarkami cen w Polsce pozwolą Ci pokazać swoje produkty w ich obrębie, walcząc cenowo z konkurencją, która również daje do nich dostęp.

Dzięki naszym modułom umożliwiającym zintegrowanie sklepu internetowego z porównywarkami cen, w sposób automatyczny będziesz dodawał swoje produkty w ich obręb. Będą się one pojawiały bezpośrednio po tym, jak wprowadzisz je do swojego sklepu. bez problemu przejrzysz też statystyki związane z wyświetleniami Twojej strony po kliknięciu w prowadzący do niej link na stronach porównywarki.

Kluczem do konkurowania w zakresie porównywarek są oczywiście ceny. Z naszymi wtyczkami będziesz mógł nie tylko automatycznie je aktualizować zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w Twoim sklepie, ale też przygotować oddzielny cennik dla użytkowników przychodzących do Ciebie właśnie z porównywarek. To pozwoli Ci jeszcze efektywniej konkurować z innymi firmami.

Co zyskasz dzięki tym integracjom?

Ze zintegrowania własnego sklepu internetowego z porównywarkami cen jesteś w stanie wynieść wiele dobrego. To przede wszystkim:

 • możliwość automatyzacji procesów dodawania produktów w ich obręb,
 • ustalanie cen indywidualnych dla każdej porównywarki (i pochodzącego z niej klienta) z osobna,
 • statystyki sprzedaży wygenerowanej przez porównywarkę,
 • konfigurowanie wszystkiego w obrębie panelu administracyjnego własnego sklepu.

Z jakimi porównywarkami dzięki nam się zintegrujesz?

Zdajemy sobie sprawę, że na rynku działa co najmniej kilka porównywarek cen. Nasze rozwiązania pozwolą Ci zintegrować Twój sklep albo z wybraną z nich, albo też ze wszystkimi.

Jako nasz klient masz możliwość wyboru między innymi pomiędzy integracją z porównywarką Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut.pl, Okazje.info, Domodi, Allani czy Homebook. Jeśli zaś działasz w obrębie kilku z nich, bez problemu zintegrujesz każdą, jeszcze bardziej ułatwiając sobie proces codziennego zarządzania nimi.

Sklep Facebook

Dzięki naszej integracji w bardzo szybki sposób będziesz zarządzać swoim sklepem na Facebooku, błyskawicznie eksportując do niego produkty i dokładnie wszystko konfigurując.

Nasza integracja pozwoli Ci na prowadzenie sklepu na Facebooku szybko, sprawnie i bez potrzeby dokonywania jakichkolwiek działań w obrębie samej platformy. Wszystko zrobi za Ciebie system – po odpowiednim skonfigurowaniu go.

W obrębie integracji zamknęliśmy wszystkie niezbędne opcje konfiguracyjne. Zadbaliśmy o to, byś to Ty decydował o ostatecznym kształcie produktu, ale też miał dostęp do wszystkiego tego, co mógłbyś znaleźć bezpośrednio na platformie Facebooku. Nie będziesz już więc musiał korzystać ani z Menadżera katalogów i Menedżera firmy na Facebooku.

Możliwości naszej integracji

W ramach działania naszej integracji jesteś w stanie:

 • szybko dodawać produkty do sklepu na Facebooku – pojawią się one automatycznie po ich dodaniu na łamach Twojego sklepu,
 • dodawać już istniejące produkty za pośrednictwem opcji synchronizacji,
 • dbać o synchronizację cenową – odbywać się ona może automatycznie lub ręcznie – wraz z ustalaniem cen promocyjnych, które będą w stanie dodatkowo zwiększyć swoją sprzedaż,
 • edytować produkty i ich zdjęcia – w sposób automatyczny i ręczny,
 • mapować kategorie, przypisując tym już istniejącym w Twoim sklepie internetowym te dostępne na Facebooku.

Oczywiście możliwości w obrębie naszej integracji jest wiele więcej. Dzięki niej będziesz więc w stanie przenieść pełne zarządzanie swoim sklepem na Facebooku w obręb panelu administracyjnego Twojego sklepu internetowego.

Sklep Instagram

Nasza integracja sklepu internetowego z Instagramem pozwala na szybkie i pozbawione problemów zarządzanie produktami w obrębie jednej z najpopularniejszych platform społecznościowych (a od niedawna również kanału sprzedaży) na świecie.

Moduł integracji z Instagramem pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad tym, co sprzedajesz w obrębie tej platformy społecznościowej. Zautomatyzujesz tyle, ile tylko się da, dbając o wszystko z poziomu własnego sklepu – bez potrzeby uruchamiania aplikacji Instagram, niezbędnego do tworzenia nowych postów w jego obrębie i zarządzania ustawieniami firmy.

Co zrobisz dzięki naszej integracji?

Z naszym modułem:

 • wyświetlisz dotychczas powiązane ze zdjęciami produkty i uzyskasz bezpośrednie odsyłacze do nich,
 • zyskasz opcję oznaczania nowo dodawanych produktów na zdjęciach – oznaczenia automatycznie wyświetlą się na stronie podglądu zdjęcia,
 • w automatyczny sposób wprowadzisz linki, które następnie przeniosą potencjalnego klienta z Instagrama na łamy Twojego sklepu;
 • wykorzystasz pełen potencjał platformy, powiązując wiele produktów z jednym zdjęciem.

Wszystko to zrobisz z poziomu panelu administracyjnego własnego sklepu internetowego. Dzięki temu łatwiej Ci będzie się z tym wszystkim odnaleźć, ale i powiązać to z innymi funkcjonalnościami dla większego automatyzmu codziennych procesów zachodzących w Twoim sklepie. Zaoszczędzisz czas, przy okazji poszerzając grono własnych klientów.

Integracja z Google Merchant

Dzięki naszej integracji będziesz w stanie rozpocząć i prowadzić sprzedaż w obrębie usługi Zakupy Google. Pozwolimy Ci wszystko skonfigurować samodzielnie i ustalać wszystkie opcje z poziomu Twojego panelu administracyjnego.

Nasz moduł pozwoli Ci na generowanie tak zwanego feedu produktowego, który jest wymagany przez Google, a bez którego nie będziesz mógł istnieć w ramach jego usługi sprzedażowej. Aby korzystać z niego nie będziesz potrzebował żadnej specjalistycznej wiedzy. Za sprawą bogatych opcji konfiguracyjnych dostosujesz zaś swoją ofertę do wymagań stawianych przez ten kanał sprzedaży, a przy okazji będziesz kontrolował efektywność jej działania. Integracja działa z opcją multistore i jest bardzo funkcjonalna. Dzięki niej szybko dotrzesz do mnóstwa klientów, ale też otworzysz przed sobą wiele opcji związanych z remarketingiem (dzięki powiązaniu usługi Zakupy Google z jego usługą reklamową).

Opcje konfiguracji w tej integracji

W ramach naszej integracji zyskujesz dostęp do wielu opcji konfiguracyjnych. W panelu zarządzania własnym sklepem będziesz mógł:

 • dodać kody śledzące do linków,
 • wprowadzić atrybut z kodem produktu, który będzie zgodny z wytycznymi serwowanymi przez Google,
 • wprowadzić opis produktu spersonalizowany pod Google (możesz też zostawić swój główny opis),
 • wykluczać produkty przeznaczone do eksportu na podstawie wielu różnych opcji,
 • powiązywać atrybuty z tymi, które będą wyświetlane w usłudze,
 • mapować kategorie, by te odpowiadały tym od Google,
 • przekazywać koszt dostawy ręcznie lub przy automatycznym jego pobieraniu z Twojego sklepu,
 • przesyłać wszystkie opcje związane z ceną produktu – również te mające związek z okazjonalnymi promocjami (i czasem ich trwania),
 • dodawać etykiety indywidualne,
 • określić szablon nazw produktów (według niego będą generowane nazwy w feedzie).

Dzięki naszej integracji wszystko to zamyka się w obrębie Twojego panelu administracyjnego.

Dodaj opinie page