Stworzony przez nas sklep internetowy MAKE HOME, to miejsce dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnego i praktycznego wyposażenia wnętrz. Sklep ten oferuje w swojej ofercie eleganckie meble, dekoracje czy akcesoria, które skutecznie łączą funkcjonalność i styl.

Sklep internetowy z branży meblarskiej, zaprojektowaliśmy zgodnie z obowiązującą identyfikacją wizualną firmy, w oparciu o intuicyjny silnik sklepowy. Zachowaliśmy delikatną, elegancką kolorystykę oraz dobraliśmy odpowiednie nowoczesne i przejrzyste dodatki jak czcionki, po to, aby efekt końcowy był spójny i jednolity.

Ponadto, zadbaliśmy również o działanie sklepu maksymalnie intuicyjne zarówno dla klienta końcowego, jak i administratorów sklepu. Przeprowadziliśmy integrację z firmami kurierskimi oraz bramkami płatności. Na e-sklepie, wdrożyliśmy także funkcjonalny chat online, pozwalający na natychmiastowe skontaktowanie się z konsultantem.

Sklep internetowy MAKE HOME, został postawiony w oparciu o prosty w obsłudze system CMS, który daje możliwość samodzielnej edycji treści oraz dokonywania ewentualnych zmian.

5 / 5 ( 1 opinia )