Sklep internetowy B2B z odzieżą reklamową Altegraf

Kolejny duży projekt jakim jest sklep internetowy B2B z odzieżą reklamową, zakończony! Tym razem, to owoc prac dla firmy AlterGraf, oferującej w swoim asortymencie między innymi odzież reklamową i pracowniczą.

Stworzony sklep internetowy B2B z odzieżą reklamową, skierowany jest do przedsiębiorstw i opiera się jedynie na sprzedaży dla firm. Został on, w każdym detalu dostosowany do zakupów hurtowych i zakupów personalizowanych. Karta produktu, wzbogacona została o specjalną tabelę, zintegrowaną ze stanami magazynowymi hurtowni i możliwością złożenia zamówienia wielu sztuk i różnorodnych rozmiarów jednocześnie.

Ponadto, każdy produkt, można dowolnie personalizować, dzięki stworzonemu przez nas, autorskiemu kreatorowi produktów. Aplikacja ta, pozwala na zaprojektowanie wybranego produktu z własnym logo lub dowolną grafiką bądź napisem oraz wysłanie zapytania o taką realizację.

W karcie produktu stworzonego sklepu internetowego B2B, zastosowana została także, praktyczna opcja „Porównywarki produktów”. To bardzo użyteczne rozwiązanie, pozwalające klientowi na swobodne porównanie dwóch bądź więcej, dowolnych produktów ze sklepu pod względem ich parametrów.

Filtrowanie asortymentu sklepu, w poszczególnych kategoriach, również zostało rozbudowane, umożliwiając sortowanie zarówno po grupach kolorów, jak i konkretnych barwach, a także marce i materiale wykonania. Takie rozwiązanie znacznie podnosi UX i użyteczność witryny.

Współpraca z firmą Altergraf przebiegła bardzo pomyślnie. To pierwsza, ale – mamy nadzieję – nie ostatnia wspólna realizacja. Zachęcamy do zaglądnięcia na stworzony sklep internetowy B2B i podzielenia się pierwszymi wrażeniami! ?

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.