Zwinne zarządzanie wielokanałową sprzedażą internetową – poznaj narzędzie Salesbit

W dzisiejszych czasach, kiedy technologia staje się kluczowym elementem w prowadzeniu biznesu, narzędzia do zarządzania sprzedażą stają się nieodzownym wsparciem dla firm w osiąganiu sukcesu. Jednakże, wiele z tych rozwiązań często wymaga miesięcznych opłat abonamentowych. To może być obciążeniem dla przedsiębiorstw, zwłaszcza tych dopiero rozpoczynających swoją działalność. Właśnie dlatego być może poszukujesz alternatywy? Jeśli tak, doskonale trafiłeś – czytając dalej poznasz nasze autorskie rozwiązanie do zarządzania sprzedażą Salesbit. To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy szukają efektywnego i opłacalnego sposobu zarządzania swoimi operacjami sprzedażowymi. Rozwiązanie oparliśmy o niezawodny silnik PrestaShop, który ma ugruntowaną pozycję na rynku, więc możesz być spokojny w kwestii jego stabilności. Model sprzedażowy Salesbit, charakteryzuje się jednorazową opłatą za wdrożoną funkcjonalność bez deklaracji stałych abonamentów czy prowizji od sprzedaży. To znacząca zmiana sposobu, w jaki firmy mogą zarządzać swoją sprzedażą. Nasze narzędzie jest w pełni skalowalne, więc będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych jak i dużych biznesów.

Rozwiązanie bez abonamentów: Wyższy poziom w zarządzaniu sprzedażą

Wielu użytkownikom, korzystającym z dowolnego narzędzia czy rozwiązania w oparciu o model abonamentowy, w pewnym momencie przychodzi koncepcja przestawienia się na mniej zobowiązujące kosztowo rozwiązanie. Takie, dzięki któremu sklep i narzędzia do jego automatyzacji będą w stanie funkcjonować nieprzerwanie. Bez konieczności ponoszenia rosnących opłat za obsługę zachodzących w nim procesów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele opłat stałych (za przesyłkę, płatności online, domenę internetową, serwer, działanie na platformie marketplace, moduły czy integracje) musisz ponosić przy działaniu na rynku e-commerce. Właśnie dlatego chcemy dać Ci rozwiązanie do zarządzania sprzedażą internetową, które zminimalizuje ich ilość i nie będzie dostarczać Ci kolejnych powodów do zmartwień. Odpowiedzią na te potrzeby w zakresie automatyzacji procesów zarządzania sprzedażą jest Salesbit.

Salesbit od Astrabit – doskonały menedżer sprzedaży online

Manager sprzedaży Salesbit, o którym mowa jest oparty o zapewne znany Ci silnik PrestaShop. To jeden z najbardziej rozbudowanych systemów e-commerce dostępnych na rynku. Poruszając jego podstawy możemy powiedzieć, że instaluje się go w całości na własnym serwerze. Następnie wyposaża się go w rozwiązania tak gotowe, jak i dedykowane dla siebie. Każde z nich funkcjonuje bez narzucania na Tobie dodatkowych opłat. W jego przypadku zatem, ponosisz jednorazowy koszt dopasowania systemu do Twoich potrzeb. Co bardzo istotne, nie zginiesz tutaj w natłoku funkcjonalności, z których mógłbyś nie korzystać. PrestaShop bowiem pozwala Ci wdrożyć wyłącznie te funkcjonalności, które są dla Ciebie użyteczne.

Salesbit, pomimo że został oparty o znany i popularny silnik, jest rozwiązaniem elastycznym i skalowalnym. W efekcie naszej intensywnej pracy, chcemy oddać w ręce naszych klientów narzędzie, spełniające wszystkie potrzeby nowoczesnego biznesu online. Dzięki niemu, będziesz w stanie zautomatyzować wiele procesów e-commerce czy w sposób zwinny zarządzać magazynem mimo wielu kanałów sprzedaży. Zatroszczyliśmy się również o możliwość automatyzacji procesu obsługi klienta i zamówień pozwalając na konfigurację automatycznych komunikatów i akcji wykonywanych w ramach Salesbit.

Kluczowe korzyści systemu do sprzedaży wielokanałowej

Zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży z jednego miejsca

System Salesbit pozwala na zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży (sklep internatowy, marketplace, dropshipping, porównywarki cen, social media) z jednego miejsca – czyli z poziomu panelu administracyjnego systemu. Tam zobaczysz wszystkie zamówienia i właśnie tam, możesz zarządzać nimi jak i Twoimi produktami oferowanymi dla wszystkich tych kanałów. 

Dwukierunkowa integracja z platformami marketplace

Nasz system do automatyzacji sprzedaży integruje się bezpośrednio ze wszystkimi najpopularniejszymi serwisami marketplace, takimi jak Allegro, Empik, Amazon, Kaufland, Eri, Skroutz czy EMAG. Dzięki temu możesz w kilka kliknięć zarządzać ofertą dostępną w ramach tych portali. Integracja działa dwukierunkowo, pobierając równolegle wszystkie dane do panelu.

Automatyczna obsługa zamówień

Dbamy o Twój czas, dlatego dajemy Ci możliwość szerokiej automatyzacji poszczególnych procesów ecommerce. W tym, przede wszystkim znajduje się automatyzacja obsługi zamówień. W ramach narzędzia możesz skonfigurować automatyczne akcje, które wykonają się przy spełnieniu ustawionych warunków. Dzięki temu automatyczne wyślesz faktury, czy masowo wygenerujesz listy przewozowe.

Integracje z hurtowniami

Możemy zintegrować system Salesbit z daną hurtownią, aby automatycznie pobierać produkty wraz ze wszystkimi danymi. Co więcej, system na bieżąco będzie śledził stan magazynowy w ramach jej magazynu, tak aby w razie osiągnięcia zdeklarowanego pułapu zakończyć sprzedaż produktu i wznowić go automatycznie przy ponownej dostępności produktu w hurtowni.

Integracje e-commerce i automatyzacja obsługi sprzedaży

Salesbit może stanowić doskonałe narzędzie do integracji e-commerce i automatyzacji. Za jego pośrednictwem możesz zintegrować swój sklep internetowy z serwisami marketplace (Allegro, Kaufland, Amazon, Empik, Erli i inne) hurtowniami czy innymi sklepami w modelu dropshipping. Nasza firma gwarantuje rozwiązanie idealnie dostosowane do współczesnego rynku handlu internetowego. Takie, z którego będziesz korzystał i z którego po prostu będziesz zadowolony. Oferujemy przedsiębiorcom możliwość skutecznego zarządzania procesami sprzedażowymi i ich automatyzacji. Co najważniejsze – bez konieczności ponoszenia stałych miesięcznych opłat za korzystanie z narzędzia.

Kluczowe funkcje systemu do zarządzania sprzedażą internetową Salesbit

Nasz system do zarządzania sprzedażą Salesbit, nie tylko eliminuje konieczność płacenia miesięcznych abonamentów, które są popularne w przypadku innych narzędzi dostępnych na rynku. Oferuje on także szereg kluczowych funkcji, które umożliwiają skuteczne zarządzanie kanałem sprzedaży e-commerce. Oto niektóre z najważniejszych cech naszego produktu:

Zarządzanie magazynem i ofertą produktową oraz integracje

 1. Wielofunkcyjny manager sprzedaży: Kluczową funkcją jest z pewnością wielofunkcyjność. W ramach narzędzia jesteś w stanie zarówno zarządzać samą sprzedażą i poszczególnymi procesami sprzedażowymi jak również skutecznie zintegrować wykorzystywane w ramach e-commerce systemy (system księgowy taki jak np. Optima, system magazynowy, system WMS i inne) oraz platformy.
 2. Zarządzanie magazynem z jednego miejsca: Śledzenie stanów magazynowych, zarządzanie produktami oraz kontrola dostępności są kluczowymi elementami skutecznego zarządzania sprzedażą. Nasze narzędzie umożliwia dokładne monitorowanie zapasów oraz bieżącą i szybką aktualizację danych. Co istotne, będziesz mógł zarządzać magazynem globalnie z jednego miejsca. Niezależnie od tego na ilu platformach marketplace i w ilu kanałach sprzedajesz.
 3. Integracje z platformami sprzedażowymi: Nasze rozwiązanie integruje się z popularnymi platformami sprzedażowymi, przez co umożliwia łatwe zarządzanie ofertami, zamówieniami i klientami z jednego centralnego miejsca. W panelu będziesz miał możliwość zarządzać sprzedażą na Allegro, Amazon, eBay, Kaufland, eMAG, Ceneo, Empik oraz na innych platformach. Wystawianie czy wstrzymywanie ofert, modyfikacja cen a także zarządzanie zamówieniami nie sprawią Ci już więcej trudu.
 4. Integracje z hurtowniami: Jesteśmy w stanie zintegrować Twój system z większością hurtowni, w tym między innymi: ….. . Zadbamy o bieżącą komunikacją dotyczącą stanów magazynowych i dostępności towarów w danej hurtowni a także cen (z możliwością ustawienia marży). Pobierzemy również informacje dotyczące produktów i jeśli tak zadecydujesz – zautomatyzujemy proces ich wystawiania w ramach Twojego sklepu.
 5. Dropshipping i jego obsługa: narzędzie do obsługi sprzedaży PrestaShop pozwala w sposób zwinny nadzorować i procesować sprzedaż w modelu dropshipping.

Zarządzanie obsługą zamówień i automatyzacja

 1. Intuicyjny interfejs użytkownika: Nasze narzędzie zostało zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala użytkownikom szybko zaznajomić się z funkcjami i zacząć efektywne zarządzanie sprzedażą od razu.
 2. Automatyzacja obsługi zamówień: Poprzez automatyczne akcje możesz zaplanować pełną komunikację dla klientów w zależności od statusu zamówienia, a także zarządzać zdarzeniami wewnątrz procesu. Automatyczne generowanie listów przewozowych czy faktur oraz ich dystrybucja mailowa do klientów nie stanowi dla nas problemu.
 3. Zarządzanie wysyłką: PrestaShop pozwala Ci na bardzo rozbudowane zarządzanie procesem wysyłki. Takie, dzięki któremu wiele procesów odbywa się automatycznie, bez Twojego udziału. W skrócie, w ramach narzędzia do zarządzania sprzedażą masz możliwość śledzenia statusu paczki, automatycznego przekazywanie numeru śledzenia, przypisywania szablonów wymiarów oraz wag do produktów oraz masowego nadawania paczek i zamawiania podjazdu kuriera. Wszystko po to aby ten proces wymagał jak najmniej Twojego zaangażowania.
 4. Analityka sprzedaży: Śledzenie wydajności sprzedażowej jest kluczowe dla identyfikowania trendów, analizy zachowań klientów oraz podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Nasze narzędzie oferuje zaawansowane funkcje analityczne, które pomagają w zrozumieniu dynamiki sprzedaży i optymalizacji strategii.

Elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb

 1. Wsparcie techniczne: Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, aby zapewnić naszym klientom płynne funkcjonowanie naszego rozwiązania i szybką reakcję na ewentualne problemy czy pytania.
 2. Indywidualne podejście: Nawet gdyby narzędzie na ten moment nie posiadało wymaganej przez Ciebie funkcji, to nie musisz się martwić. Nasze podejście jest w pełni elastyczne i Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Stale rozwijamy nasz system do zarządzania sprzedażą tak aby sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów.

Korzyści z wdrożenia Salesbit do Twojego e-commerce

Wybierając Salesbit do zarządzania sprzedażą, przedsiębiorcy mogą cieszyć się szeregiem korzyści:

 • Oszczędność finansowa: Eliminacja miesięcznych opłat abonamentowych przekłada się na istotne oszczędności finansowe dla firm. Zwłaszcza dla tych, które dopiero rozwijają swoją działalność.
 • Elastyczność finansowa: Brak konieczności długoterminowych zobowiązań abonamentowych daje przedsiębiorcom elastyczność finansową i umożliwia dostosowanie wydatków do aktualnych potrzeb.
 • Skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową: Nasze narzędzie zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do skutecznego zarządzania procesami sprzedażowymi, co przekłada się na wzrost efektywności i rentowności biznesu.
 • Stabilność kosztowa: Co istotne, w ramach naszego rozwiązania płacisz tylko raz. Nie musisz uiszczać miesięcznych abonamentów, przez co możesz być spokojny, że koszty utrzymania rozwiązania drastycznie wzrosną.

Jak wdrożyć narzędzie do zarządzania sprzedażą Salesbit?

Nie ma znaczenia na jakim silniku stoi Twój sklep internetowy i jak duża jest skala Twojej sprzedaży. Wdrożenie narzędzia do automatyzacji sprzedaży Salesbit jest możliwe dla każdego sklepu. Wykonamy to zarówno dla tego opartego o PrestaShop, jak również Magento, Shoper czy IdoSell lub o zupełnie inny silnik e-commerce. Z punktu widzenia technicznego, to odrębna aplikacja internetowa, którą zintegrujemy z Twoim sklepem online, wszystkimi równoległymi kanałami sprzedaży (Allegro, Empik, Amazon, eBay, Kaufland itd.) oraz innymi systemami takimi jak system magazynowy, księgowy (np. Optima) czy WMS. Jeśli chcesz wdrożyć Salesbit do swojej firmy to po odezwij się do nas i pozwól nam zająć się resztą!

Automatyzacja sprzedaży kanału e-commerce z Salesbit

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, efektywne zarządzanie sprzedażą jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nasze rozwiązanie, jest alternatywą dla dotychczasowych systemów zarządzania sprzedażą internetową. Oferuje przedsiębiorcom możliwość skutecznego zarządzania swoimi operacjami sprzedażowymi bez konieczności ponoszenia miesięcznych opłat abonamentowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, zaawansowanym funkcjom i elastyczności finansowej, nasz manager sprzedaży online staje się atrakcyjną opcją dla wszystkich, którzy dążą do efektywnego zarządzania kanałem e-commerce przy przewidywalnych i stosunkowo niskich kosztach.

Platforma Salesbit zapewnia swobodę, zapewniając jednocześnie praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Ciągle rozwijamy to narzędzie w kierunku, który nasi klienci uznają za słuszny i który jest przez nich oczekiwany. Jeśli zdecydujesz się więc na skorzystanie z niego, otworzysz sobie furtkę szerokich możliwości. Co więcej, system zlokalizowany w całości na Twoim serwerze, nie narzuca na Tobie żadnych skalowalnych abonamentów. Zamiast tego promuje rozwój własnej marki, bezprowizyjność i niezależność. Jeśli chciałbyś wykorzystać Salesbit w swoim e-commerce, albo też po prostu potrzebujesz więcej informacji jego temat, możesz  skontaktować się z nami. Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i w niezobowiązujący sposób zapoznamy Cię z możliwościami, które stoją przed Tobą otworem. To może być istotny krok ku oszczędnościom. Zrób go, a my zajmiemy się całą resztą!

5 / 5 ( 2 opinii )