Nawiązaliśmy współpracę z wieloma dystrybutorami, którzy zaopatrują w asortyment takie sieci jak Orlen, OBI, Castorama, LeroyMerlin .

Responsywny strona internetowa dla firmy produkcyjno-handlowej z Krakowa. Strona internetowa softex.pl posiada panel zarządzania treścią CMS, który pozwala na zarządzanie każdym elementem strony. Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności.

Softex sp. Z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Została założona 19 XII 1988 roku jako firma  produkcyjna w branży motoryzacyjnej. Firma Softex zajmuje się produkcją akcesoriów motoryzacyjnych, podzespołów elektrotechniki motoryzacyjnej i spawarkowych zacisków masowych.

Klient: Softex – Adam Migo

Kategoria: Strona internetowa

Data: Lipiec 2016

Realizacja: Krzysztof Kowalaski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!