Firma w wersji „Meble na wymiar ” istnieje na rynku od roku 2004 i opiera się całkowicie na kapitale polskim.

Strona internetowa wykonana dla sympatycznego i miłego Pana Leszka Socha prowadzącego firmę Meble Wektor. Responsywna strona www została wykonana zgodnie z wizją zamawiającego uwzględniając elementy ważne dla tej branży. Na stronie można znaleźć dużo ciekawych filmów oraz obejrzeć bogate portfolio wykonanych prac.

Współpracę rozpoczęliśmy od długiego spotkania, poznając dokładnie specyfikę firmy oraz jej historie. Poznaliśmy systemy BLUM oraz to jak powinno się robić profesjonalne kuchnie na wymiar. Dopiero po zapoznaniu się z firmą przystąpiliśmy do realizacji projektu i stworzyliśmy nowoczesną i intuicyjną stronę internetową.

Klient: Meble Wektor – Leszek Socha

Kategoria: Strona internetowa

Data: Luty 2017

Realizacja: Krzysztof Kowalski

Responsywność

Strona internetowa została wykonana w technologi responsywnej co pozwala na uruchamianie jej na każdym dowolnym urządzeniu.

Panel administracyjny

Klient otrzymał w raz ze stroną www przyjazny i prosty panel administracyjny, pozwalający na pełną edycję całej zawartości strony.

Optymalizacja SEO

Projekt został zoptymalizowany pod kątem SEO by strona internetowa była przyjazna robotą Google i mogła się swobodnie pozycjonować.

Możliwość rozbudowy

Strona internetowa została oparta o system modułów, dzięki którym klient w przyszłości może rozbudować projekt o kolejne funkcjonalności.

Portale społecznościowe

Strona www została połączona z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, pozwalając na jeszcze większe dotarcie do klienta.

Całodobowa pomoc

Klient może liczyć o każdej porze dnia i nocy na fachową pomoc naszych specjalistów. W razie problemów jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Gwarancja

Każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancje na cały wykonany projekt. W razie usterki rozwiązujemy problem w kilka chwil.

Legalne zdjęcia i oprogramowanie

Strona zawiera jedynie legalne, licencjonowane zdjęcia zakupione w banku zdjęć lub pobrane na podstawie licencji CC0. Prawo jest dla nas ważne!