Sklep internetowy Pandizajn

Stworzony przez nas sklep internetowy Pandizajn, to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie nietuzinkowy design wnętrz. Sklep ten, przepełniony jest nowoczesnymi meblami, które łączą funkcjonalność i styl.

Sklep internetowy Pandizajn, zaprojektowaliśmy zgodnie, z aktualnie obowiązującą identyfikacją wizualną firmy, w oparciu o intuicyjny silnik sklepowy. Zachowaliśmy żółto – czarną kolorystykę oraz dobraliśmy odpowiednie czcionki, po to, aby efekt końcowy był spójny i jednolity.

Zadbaliśmy również o odpowiednie działanie sklepu, jak najbardziej intuicyjne zarówno dla klienta końcowego, jak i osób zarządzających witryną. Przeprowadziliśmy integrację z firmami kurierskimi i pośrednikiem płatności DotPay. Na stronie, wdrożyliśmy funkcjonalny chat online, pozwalający na szybkie skontaktowanie się z pracownikiem sklepu.

Sklep internetowy dostosowaliśmy także do wymogów dot. RODO, poprzez zaimplementowanie odpowiednich checkbox’ów oraz pop’up informującego o plikach Cookies.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.