Sklep internetowy Kraina BO

Sklep internetowy Kraina BO to niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla swojej małej pociechy. Tworząc tę witrynę, staraliśmy się skryć w niej delikatność i radość, które ma w sobie każde dziecko.

Sklep internetowy Kraina BO, powstał przy współpracy z firmą graficzną Yobko. Jako firma Astrabit, zaprogramowaliśmy witrynę, zgodnie z przesłanym projektem graficznym, troszcząc się przy tym o detale i odpowiednią funkcjonalność. Zaimplementowaliśmy wszelkie niezbędne moduły i przeprowadziliśmy integrację z firmami kurierskimi DPD i InPost oraz systemami płatności DotPay i PayPal.

Ponadto, zajęliśmy się również poprawnym importem produktów do tworzonego sklepu internetowego.

Zapewniliśmy także w ramach umowy, stworzenie dokumentów niezbędnych do sklepu internetowego, takich jak Regulamin, Polityka Prywatności oraz poprawnych formuł niezbędnych w kwestii RODO

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.