Sklep internetowy Galeria Artme

Sklep internetowy Galeria Artme, to nasz kolejny projekt. Galeria, oferuje zarówno możliwość kupna obrazów, jak i sprzedaży swoich prac. W związku z tym, poza standardowymi funkcjonalnościami, witryna posiada formularz kontaktowy z możliwością załączania plików, oraz indywidualne profile artystów, pozwalające na sprawne przeglądnięcie ich poszczególnych prac.

Co więcej, sklep internetowy Galeria Artme, daje możliwość wizualizacji każdego obrazu na ścianie w pokoju, dzięki specjalnie przygotowanemu kreatorowi. Jest to bardzo praktyczne i atrakcyjne dla odbiorców rozwiązanie.

Strona została również dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD) oraz pod względem SEO.

Internetowa galeria sztuki ARTME oferuje oryginalne, ręcznie malowane prace polskich artystów w nowoczesnym stylu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę współpracę i życzymy założycielkom samych sukcesów!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.