Sklep internetowy z biżuterią Bracejwlry

Sklep internetowy z biżuterią Bracejwlry, to projekt, wykonany dla ludzi pełnych pasji i talentu, tworzących prawdziwe niesamowitości z kamieni półszlachetnych. Wszystkie produkty w sklepie, są efektem własnoręcznej pracy i to właśnie dlatego tak bardzo staraliśmy się podkreślić charakter handmade asortymentu. Delikatne czcionki i grafika, a równocześnie przejrzystość i nowoczesność, to kwestie, które stanowią główne założenie dla wykonanego projektu.

Stworzony sklep internetowy Bracejwlry, został zintegrowany bezpośrednio z kontem na portalu Instagram, aby najnowsze posty mogły wyświetlać się na stronie głównej, tworząc niejako galerię. Ponadto, podłączone zostały systemy płatności oraz przesyłki kurierskie Poczty Polskiej i DPD.

Na sklepie www została stworzona również specjalna zakładka produktowa, pozwalająca na pozostawienie opinii o danym produkcie. Jest to element, niezwykle przydatny użytkownikom, przy dokonywaniu decyzji zakupowych. Napisany i zaimplementowany na stronie został również Regulamin i Polityka Prywatności oraz wiele innych elementów, niezbędnych do prawidłowego działania sklepu internetowego.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.