Kolejna z naszych realizacji tym razem dotyczyła produktów medycznych. Sklep internetowy Aplimedica jako jedyny autoryzowany dystrybutor, oferuje na sprzedaż produkty firmy LYAPKO. W ramach tego zlecenia zajęliśmy się budową od nowa sklepu internetowego zgodnie z najnowszymi trendami.

Projekt graficzny sklepu dostosowaliśmy do identyfikacji wizualnej firmy, tak aby tworzył spójną całość. W związku z tym, zachowaliśmy kolorystykę niebiesko-pomarańczową na całej witrynie. Wdrożyliśmy nowoczesny slider z animacją, który w czytelny sposób prezentuje kluczowy asortyment sklepu. Warto zwrócić uwagę na zastosowane infografik dotyczących zastosowania aplikatorów. Ten zabieg pozytywnie wpływa na czytelność strony i UX.

Sklep posiada oczywiście wszystkie podstawowe elementy sklepu jak konto klientaintegrację z firmami kurierskimi czy systemem płatności Przelewy24.

Sklep internetowy Aplimedica jest także bogaty w techniczną i praktyczną wiedzę z zakresy zdrowia i zastosowania produktów. Każdy z artykułów przedstawiony został w czytelny sposób, tworząc użyteczną bazę wiedzy dla klienta.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.