Kwiaciarnia internetowa Flower Story to wyjątkowy owoc naszej kolejnej współpracy. W stworzonym e-sklepie znajdziecie szeroką ofertę bukietów i koszy z kwiatami idealnych na każdą okazję. Kwiaty można zamówić z dostawą do domu na terenie całego Krakowa. To wyjątkowe miejsce, za pośrednictwem którego klient może wyrazić swoją wdzięczność, miłość lub szacunek dla drugiej osoby.

Jako deweloperzy, zadbaliśmy ze szczególną starannością o każdy detal naszej współpracy z firmą Flower Story. Stworzony sklep internetowy utrzymaliśmy w delikatnej, kwiatowej kompozycji, spójnej z oferowanym asortymentem. Ponadto, zadbaliśmy o przejrzystość i intuicyjność nawigacji dla klientów. Innymi słowy, poprzez zadbanie o odpowiedni UX, zagwarantowaliśmy, że dokonanie zakupu na sklepie nie będzie sprawiało problemu żadnemu segmentowi klientów.

Kwiaciarnia internetowa Flower Story została rozbudowana o wiele dodatkowych funkcjonalności, jak między innymi możliwość wyboru kilku dodatkowych parametrów upominku bezpośrednio na karcie produktu. Klient może swobodnie wybrać wielkość bukietu, podać treść życzeń na bilecikuoraz za odpowiednią dopłatą dobrać dodatek do swojego upominku spośród dostępnych na sklepie. Z uwagi na charakter sklepu, udostępniliśmy także możliwość wyboru w koszyku daty oraz godziny dostawy. Poza wspomnianymi funkcjonalnościami, sklep zaopatrzyliśmy również w podstawowe, niezbędne do prawidłowego działania. Dodatkowo, w ramach zlecenia stworzyliśmy również nowe logo dla firmy Flower Story.

Nasza współpraca w firmą Flower Story przebiegła znakomicie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z efektem naszej realizacji.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.