Sklep internetowy Me&BAGS

Sklep internetowy z torebkami me&BAGS został wykonany dla krakowskiej firmy, oferującej szeroki wybór, autorskiej, ręcznie szytej galanterii. Podstawowym założeniem, była funkcjonalność oraz nietuzinkowa szata graficzna. W związku z tym, że grupą docelową są kobiety, postawiliśmy na delikatność i elegancję, wykorzystując do tego jasne kolory i subtelne, kobiece czcionki.

Sklep internetowy z torebkami me&BAGS, został również zintegrowany z profilem marki na portalu Instagram. Dzięki temu, można w wygodny sposób podejrzeć konkretny post i poprzez niego, w bezpośredni sposób, przejść do zakupu przedstawionego produktu.

Wykonana witryna została zoptymalizowana pod względem SEO oraz UX, a także zintegrowana z systemami płatności PayU oraz PayPal.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować tworząc wyjątkowy sklep internetowy me&BAGS!
Zapraszamy do zapoznania się ze sklepem i dostępnym asortymentem.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.