Sklep internetowy z odzieżą – Maravilla Boutique to miejsce stworzone dla Pań, które chcą wyglądać pięknie! Dotychczas marka Maravilla Boutique oferowała swój asortyment odzieżowy jedynie stacjonarnie. Nadszedł czas by rozszerzyć swoją sieć dystrybucji również online i to my zostaliśmy wybrani do tego obiecującego przedsięwzięcia. Nowy sklep internetowy miał być spójny z dotychczasowym wizerunkiem firmy, oraz stanowić przyjemne i atrakcyjne miejsce do zakupów online dla Pań. Sklep oferuje szeroką gamę odzieży dla kobiet, w tym suknie wieczorowe.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowo powstający sklep internetowy z odzieżą był nowoczesny, a równocześnie utrzymany w eleganckim, kobiecym tonie. Uważnie słuchając potrzeb klienta, krok po kroku przechodziliśmy do kolejnych etapów wdrożeń. W efekcie, stworzyliśmy funkcjonalny sklep internetowy z odzieżą damską. Zadbaliśmy w nim poza podstawowymi wdrożeniami, również o efektywne działania UX (user experience).

Każdy produkt występujący na stronie ma możliwość wystąpienia w kilku wariantach kolorystycznych lub rozmiarowych. Klient może w niezwykle prosty sposób zarządzać nimi, poprzez intuicyjny panel administracyjny. Zarządzanie sklepem, w każdej dostępnej płaszczyźnie nie sprawia klientowi żadnych problemów, dzięki przejrzystemu panelowi CMS oraz gruntownemu przeszkoleniu przez nasz zespół przed uruchomieniem sklepu.

Współpraca z firmą Maravilla Boutique przebiegła na najwyższym poziomie. Efekt prac w postaci sklepu internetowego z odzieżą można obejrzeć klikając w link poniżej.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.