Integracja sklepu internetowego z PayU Raty

Integracja sklepu internetowego z PayU Raty

PayU Raty jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku pośredników płatności online. Każdy kojarzy go z firmą Allegro, z którą nawiązał wyłączną współpracę. To właśnie na jej bazie zdobył zaufanie na rynku. Na nim istnieje z kolei już od 2006 roku, stale budując swoją renomę i poszerzając paletę swoich usług.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest PayU Raty?

 Jedną z tych zdecydowanie najciekawszych są płatności ratalne, które możesz wprowadzić do swojego sklepu właśnie za jego pośrednictwem. Całość jest zintegrowana z bramką płatności, której wdrożenie jest konieczne do realizowania usługi.

Jak działa cały system? Klient już w koszyku informowany jest o możliwej wysokości każdej z rat przy płatności rozbitej na określoną liczbę miesięcy. Jeśli zdecyduje się na płatność ratalną, PayU samo sprawdzi, czy jest w stanie mu przyznać raty. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w kilka minut transakcja zostanie zrealizowana. Środki trafią natychmiast na konto właściciela sklepu, a to, co związane z ratami będzie dalej realizowane na linii PayU – klient.

2. Korzyści z używania bramki PayU Raty

Wdrożenie bramki płatności PayU Raty jest w stanie przynieść Tobie jako właścicielowi sklepu całe mnóstwo korzyści. Przede wszystkim jest jednak odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie ze strony klientów tą właśnie formą płatności. Ludzie w dzisiejszych czasach bardzo chętnie budują własną zdolność kredytową, myśląc przy tym o swojej przyszłości. To jednak niejedyny powód, ze względu na który tego typu płatności powinny pojawić się w Twoim sklepie. Poniżej przedstawiamy kolejne.

  • Znacznie więcej zamówień – ludzie często nie są w stanie pozwolić sobie na oferowane przez Ciebie produkty. Dzięki systemowi ratalnemu, chętniej je kupią. Skorzystają na tym oni, ale i Ty – bez tego systemu bowiem zapewne skierowaliby się w miejsce, które go oferuje. Możliwe, że całkowicie zrezygnowaliby z zakupu.
  • Większe zaufanie i satysfakcja klienta – PayU jest firmą, która budzi zaufanie. Sam system ratalny oznacza ściślejszą współpracę z nią. To z kolei buduje jeszcze więcej zaufania ze strony klienta, który chętniej dokona zakupu.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – każda akcja związana z zarządzaniem finansami rozgrywa się po stronie PayU. Ty nie musisz przejmować się bezpieczeństwem całej usługi, co sprawia, że możesz skupić się na sprzedaży. Klient zaś nie musi obawiać się o to, że coś pójdzie nie tak. PayU to profesjonaliści.
  • Kompleksowe podejście do płatności – płatność ratalna to jedna z cenniejszych form rozliczania się, a jednocześnie kolejna opcja, jaką można zaoferować w swoim sklepie. Klienci docenią dawaną przez Ciebie swobodę, chętniej robiąc u Ciebie zakupy.
  • Natychmiastowy dostęp do pieniędzy – mimo że klient rozbije swoją płatność za konkretne zamówienie, ty otrzymasz za nie całe środki. Natychmiast, bez potrzeby oczekiwania na nie. Będziesz mógł przystąpić do błyskawicznego realizowania wysyłki, nie przejmując się dalszymi etapami procesu (spłacaniem rat).

3. Ceny i prowizje PayU Raty

PayU nie pobiera żadnej prowizji od transakcji za pośrednictwem systemu ratalnego. Oznacza to, że na Twoje konto trafi pełna kwota zawieranej z klientem transakcji. To on bowiem płaci prowizję w postaci oprocentowania, oczywistego dla systemu ratalnego (choć aktywowanego wyłącznie przy dłuższych okresach spłacania pożyczki). Poza brakiem opłat związanych z systemem PayU Raty warto pamiętać o poniższych cenach, związanych z funkcjonowaniem samej bramki płatności.

  • Za rejestrację płaci się jednorazowo 55 złotych – bez trwającej obecnie promocji to z koeli 199 złotych.
  • Za każdą transakcję poza ratalną płaci się 1,25% prowizji, a bez promocji 2,3%.
  • Do transakcji za pośrednictwem kartą należy doliczyć 0,25 zł do podstawowej prowizji.
  • Wsparcie dla klienta i dla Ciebie jest w pełni darmowe, realizowane bezpośrednio przez PayU.
  • Darmowa jest też obsługa zwrotów, również z tych zakupów, które są realizowane przy użyciu systemu ratalnego.

4. Integracja Prestashop z PayU Raty

Jako że system e-commerce PrestaShop jest bardzo podatny na rozbudowywanie i kolejne wdrożenia, można w nim bez problemu zaimplementować system płatności ratalnych. Możemy zrobić to za Ciebie, oferując najwyższy poziom wykonania. Wartość pojedynczej raty będzie obliczała się automatycznie, a całość będzie doskonale zgrana z wyglądem Twojego własnego sklepu. Zadbamy też o to, by wszystko było dokładnie odzwierciedlane w systemie (zmiana statusu zamówienia i inne).

Naszą ofertę kierujemy jednak nie tylko do właścicieli sklepów internetowych. Z chęcią pomożemy również tym, którzy dopiero planują założenie takowego. Już od wielu lat tworzymy sklepy profesjonalne i sprawnie działające, Takie, które są w stanie generować ruch i sprzedaż. Nie wahaj się więc i skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego konfiguratora. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego pomysłu i zasugerujemy rozwiązania idealne do wdrożenia go w życie. Gwarantujemy, że z naszych usług będziesz jak najbardziej usatysfakcjonowany. Zwłaszcza że jesteśmy w stanie wdrożyć każde możliwe rozwiązanie e-commerce.

Dodaj opinie page