Integracja sklepu internetowego z CA Raty

Integracja sklepu internetowego z CA Raty

CA Raty to specjalny system, który jest oferowany przez Credit Agricole Bank Polska S.A., będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce banków. Działa on na dwóch płaszczyznach.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest CA Raty?

Właścicielom sklepów daje on możliwość zaoferowania swoim klientom możliwości płatności ratalnej. ich klientom z kolei pozwala na realizację takowej – od momentu rozpatrzenia ich wniosku kredytowego, aż po jego finalną realizację. To właśnie wspomniany bank dba o prawidłowość całego procesu, dając korzyści dla wszystkich stron biorących udział w tego typu transakcji.

Właściciel sklepu poprzez wdrożenie systemu CA Raty w obręb swojego sklepu internetowego tak właściwie wprowadza możliwość wyboru nowej formy płatności. Dla niego działa ona standardowo – sam bowiem pozyskuje środki bezpośrednio na swoje konto, w całości. Różni się ona za to z punktu widzenia klienta. Ten na ostatnim etapie zamówienia zostaje przekierowany na stronę banku, gdzie musi przejść przez proces weryfikacyjny. Przechodzi do niego dopiero po otrzymaniu decyzji kredytowej. Po zawarciu umowy właściciel sklepu otrzymuje sygnał, że jego zamówienie zostało opłacone. Może przejść do jego realizacji, natychmiast po tym otrzymując pełne środki.

2. Korzyści z używania systemu CA Raty

Wdrożenie systemu CA Raty w obręb własnego sklepu internetowego jest czymś, co jest w stanie bardzo pozytywnie wpłynąć na jego działanie. Przede wszystkim daje klientom większą swobodę w realizowaniu swoich zakupowych planów i pragnień. Poniżej wypisujemy te korzyści, które odczujesz Ty jako właściciel tego typu sklepu.

  • Zwiększenie własnej sprzedaży – dzięki płatnościom ratalnym, na zakup przedmiotów może zdecydować się znacznie więcej ludzi. Również tych, którzy nie posiadają pełnych środków na realizację zakupu. Dzięki temu można znacząco podnieść własny zysk.
  • Poprawa stopnia zaufania klientów – współpraca z bankiem pokroju Credit Agricole sprawia, że klienci podchodzą do sklepu ze znacznie większym zaufaniem. Nie tylko ci, którzy decydują się na płatność ratalną. To z kolei generuje kolejne konwersje i przyczynia się do lepszego funkcjonowania sklepu.
  • Większa swoboda dla klientów – ci na pewno docenią jeszcze bogatszą paletę form płatności, na jakie będą mogli się zdecydować.
  • Najwyższy standard bezpieczeństwa – o bezpieczeństwo związane z przeprowadzaniem transakcji ratalnych dba samo Credit Agricole. To po jego stronie rozgrywają się najważniejsze rzeczy z wiązane z owymi transakcjami. Właściciel sklepu pozbywa się zatem konieczności samodzielnego zapewniania bezpieczeństwa transakcji. Może za to skupić się na realizacji zamówienia.
  • Szybki dostęp do pieniędzy – pieniądze od klienta płacącego w systemie rat trafiają do właściciela sklepu błyskawicznie i w całości. To bank zajmuje się egzekwowaniem kolejnych rat, co jest rozwiązaniem wygodnym i praktycznym.

3. Ceny i prowizje CA Raty

CA Raty to system, który działa w oparciu o umowę. Ty jako właściciel sklepu musisz podpisać go z bankiem, który jest właścicielem i operatorem całej usługi. Umowa podpisywana jest zawsze na indywidualnych warunkach. W większości przypadków jest ona pozbawiona jakichkolwiek prowizji – bank w końcu czerpie korzyści z każdego kredytu (tym jest tak właściwie każda płatność ratalna). Nie musi więc czerpać ich od współpracującego z nim sklepu. Aktywacja samej usługi jest bezpłatna (w większości przypadków) – podobnie zresztą, jak samo jej utrzymanie. Również wtedy, gdy żaden klient nie zdecyduje się na płatność ratalną. Korzystając z CA Raty nie zapłacisz również za pomoc techniczną ze strony obsługi, która profesjonalnie doradzi ci w przypadku ewentualnych problemów.

Warto wiedzieć: choć pomoc techniczna służy pomocą, nie wdroży systemu w obręb Twojego sklepu. Sam musisz o to zadbać. Możesz jednak sięgnąć przy tym po nasze usługi, o czym powiemy za chwilę.

4. Integracja Prestashop z CA Raty

Jeśli korzystasz z PrestaShop, jesteś szczęśliwcem. Masz bowiem dostęp do najbardziej elastycznej i podatnej na rozbudowę platformy e-commerce na rynku. Bez problemu zintegrujesz ją z systemem płatności ratalnych Credit Agricole. Z tym jednak, że to wymaga wdrożenia odpowiedniej integracji. Tym zaś zajmujemy się my. Decydując się na nas możesz mieć pewność, że całość zostanie zaprezentowana w sposób odpowiednio dopasowany do aktualnego wyglądu Twojego sklepu. Co więcej, będzie po prostu działała. Zadbamy o to, by system wdrożyć szybko i sprawnie, byś mógł czerpać z niego korzyści tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego sklepu, a już rozważasz rozwiązania, jakie w nim zawrzesz, również Ci pomożemy. Od lat zajmujemy się bowiem przygotowywaniem profesjonalnych sklepów internetowych. Wyposażamy je nie tylko w system rat, ale i we wszelkie funkcjonalności, które są niezbędne oraz których możesz w nim oczekiwać. Dbamy o to, by tworzone przez nas sklepy były idealnie przystosowane do zarabiania. Skontaktuj się więc z nami lub skorzystaj z konfiguratora. Przedstaw nam swój pomysł, a my przejdziemy do jego realizacji.

Dodaj opinie page