Sklep internetowy z odzieżą myśliwską DoLasu.pl to miejsce dla prawdziwych myśliwych i ludzi ceniących myśliwski styl. Stworzony przez nas sklep online, łączy prostotę użytkowania z nowoczesnym designem. Ponadto, posiada wszelkie niezbędne integracje i wdrożenia, aby zapewnić maksymalną przyjazność dla użytkownika (UX).

Wdrożyliśmy połączenie z systemami płatności oraz integrację z systemem księgowym Sage Symfonia, aby maksymalnie zautomatyzować obsługę sklepu internetowego.

Sklep internetowy z odzieżą myśliwską DoLasu.pl dopieściliśmy w zdecydowanie każdym detalu! Wzbogaciliśmy go również o dodatkowe elementy i moduły. Mają one na celu ułatwienie korzystania ze sklepu, tak aby był on jak najbardziej intuicyjny dla klienta. Zadbaliśmy o to, by witryna była w pełni user friendly, aby zapewnić komfort i pozytywne doświadczenia zakupowe.

Sklep internetowy DoLasu.pl, został oparty o prosty w obsłudze system CMS, który umożliwia samodzielną edycję treści oraz dokonywanie ewentualnych zmian. Zatroszczyliśmy się również o odpowiednią optymalizację sklepu, aby zachować dotychczasową pozycję w wyszukiwarce Google. Po zakończeniu wdrożeń, zapewniliśmy również całodzienne szkolenie z obsługi sklepu w siedzibie firmy klienta w Warszawie.

Jesteśmy wdzięczni za wzorową współpracę z firmą DoLasu!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.