CATWALK MULTI CONCEPT to bez dwóch zdań prawdziwy diament w branży modowej. W sieci ich wyjątkowych butików znajdziecie jedynie najbardziej ekskluzywne marki odzieży i galanterii. Należy pamiętać jednak, że w obecnych czasach, sprzedaż tradycyjna odnosi najlepsze efekty w korelacji z kanałem e-commerce. Firma Catwalk dążąc do wygody klientów i łatwiejszej dostępności oferty, powierzyła naszej agencji Software House projekt wdrożenia nowego sklepu internetowego.

Każdy projekt, rozpoczynamy zawsze od wnikliwej analizy oczekiwań oraz potrzeb naszego klienta. To jeden z ważniejszych tematów, który pozwala nam na zaplanowanie odpowiedniej struktury sklepu online oraz przepływu danych i wywoływanych następnie zdarzeń. Sklep internetowy z odzieżą Catwalk miał pełnić funkcję ekskluzywnego butiku w formie online. Dołożyliśmy wszelkich starań aby miejsce to było dla klienta połączeniem dobrego stylu z prostotą użytkowania.

E-sklep Catwalk, poza licznymi dopieszczonymi elementami wizualnymi oraz użytkowymi, posiada ogromne zaplecze moderacyjne dla klienta. Oparcie sklepu o silnik PrestaShop 1,7., pozwala klientowi na szeroki zakres samodzielnych zmian graficznych, jak również zarządzanie marketingiem. To niezwykle istotne, gdyż daje pełną swobodę działań, bez konieczności kupowania dodatkowych abonamentów miesięcznych w naszej agencji. W Astrabit cenimy niezależność naszych klientów.

Funkcjonalności w ramach sklepu Catwalk

W ramach stworzonego e-sklepu funkcjonuje program lojalnościowy, pozwalający na zbieranie punktów za dokonane zakupy. Punkty można następnie wymienić na stałe rabaty po osiągnięciu ustalonych progów rabatowych. To niezwykle atrakcyjny i lojalizujący klienta moduł, który buduje silniejsze przywiązanie do marki. Sklep internetowy z odzieżą CATWALK nie pozostaje obojętny rónież na opinie swoich klientów. Każdy produkt można ocenić w trzech obszarach: dostawa, obsługa oraz produkt. To niezwykle istotny feedback, który pomoże w ciągłym ulepszaniu obsługi czy oferty na sklepie. Poza tym oczywistym obszarem, opinie doskonale wpływają również na współczynnik konwersji i wiarygodność marki. Więcej na temat opinii na e-sklepie możesz poczytać na naszym Blogu.

Ponadto, wdrożony został jednoetapowy koszyk, który znacznie skraca ścieżkę zakupową. W widoku jednej podstrony klient podaje swoje dane, wybiera sposób dostawy oraz metodę dostawy a także potwierdza swój zakup. To niezwykle klarowne rozwiązanie, które daje możliwość edycji dowolnych danych, bez cofania się do poprzednich kroków składania zamówienia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym obdarzyła nas firma Catwalk. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia efektów końcowych naszych prac oraz zapoznania się z ofertą, którą oferuje sklep internetowy z odzieżą CATWALK.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.