Sklep internetowy Witek, jest efektem naszej współpracy z firmą Witek Home spod Krakowa. To duży projekt, który obejmował zarówno stronę graficzną, jak i programistyczną.

Poza podstawowymi funkcjonalnościami, jak połączenie z systemami płatności czy integracja z systemem księgowym, sklep internetowy Witek został wzbogacony o liczne, dodatkowe elementy. Mają one na celu ułatwienie korzystania ze sklepu, tak aby był on jak najbardziej intuicyjny dla klienta. Zadbaliśmy o odpowiedni UX, czyli jak najlepsze doświadczenia użytkownika.

Jedną z takich funkcji, jest rozbudowany system filtrowania na sklepie. Daje on nam możliwość filtrowania artykułów, równocześnie nawet po kilkunastu atrybutach takich jak m.in. cena, głębokość, czy wysokość siedziska. To znaczące ułatwienie, które z pewnością pozytywnie wpływa na doświadczenie zakupowe klienta. Warto zwrócić również uwagę na rozbudowaną kartę produktu, która daje możliwość wybrania opcji produktu, spośród wielu wariantów. Obejmują one zazwyczaj kilka grup kolorystycznych oraz modyfikacje stron lewa/prawa.

Kolejną kwestią, jest wdrożony przez nas moduł pozwalający na dokonanie zakupu na raty. Zaimplementowanie go, zmniejszy do minimum barierę zakupu.

Sklep internetowy Witek, został postawiony w oparciu o prosty w obsłudze system CMS, który daje możliwość samodzielnej edycji treści oraz dokonywania ewentualnych zmian. Jako wykonawcy, zatroszczyliśmy się również o odpowiednią optymalizację sklepu, zgodną z zaleceniami firmy pozycjonującej. Wszystko po to, aby zachować dotychczasową pozycję w wyszukiwarce Google.

Współpraca z firmą Witek Home przebiegła bardzo pomyślnie. Życzymy im samych sukcesów i mamy nadzieję na kolejną współpracę!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.