Akademia Górniczo Hutnicza, obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam realizację nowej strony internetowej dla Katedry Elektroniki.

Dla uczelni AGH stworzyliśmy nową stronę internetową Katedry Elektroniki AGH. Z uwagi na charakter informacyjny witryny, w sposób szczególny zadbaliśmy o odpowiednią czytelności i jak najefektywniejszej funkcjonalności. W tym celu wnikliwie zbadaliśmy potrzeby i oczekiwania odnośnie nowej strony www. Pozwoliło nam to, na możliwie maksymalne zwiększenie użyteczności w oczach użytkownika.

Podczas tego zlecenia, zajęliśmy się kompleksowo wdrożeniem strony internetowej dla uczelni AGH. Zakres prac obejmował zarówno zaprojektowanie szaty graficznej, jak i późniejsze zakodowanie grafiki. W ramach naszych prac znajdowało się również wdrożenie i uruchomienie witryny. Ponadto, zatroszczyliśmy się o odpowiednią optymalizację SEO.

Na całą witrynę udzieliliśmy 12 miesięcznej gwarancji oraz przeprowadziliśmy szkolenie z jej prawidłowej obsługi.

Możemy śmiało stwierdzić, że współpraca z uczelnią AGH, przebiegła na najwyższym poziomie!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.