Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON to niepubliczna uczelnia kształcąca przyszłych pracowników administracji publicznej, w tym pracowników służb mundurowych.

Dla uczelni APEIRON stworzyliśmy nową stronę internetową. Z racji na charakter informacyjny witryny, szczególną wagę, przywiązaliśmy do odpowiedniej czytelności i jak najefektywniejszej funkcjonalności. W tym celu zbadaliśmy potrzeby i oczekiwania odnośnie nowej strony www — ankietując aktualnych studentów uczelni. Pozwoliło nam to, na możliwie maksymalne zwiększenie użyteczności w oczach użytkownika.

Dobór żywej, ale współgrającej i jednolitej kolorystyki na stronie, także wpłynął na lepszą czytelność strony, korzystnie oddziałując na UX witryny.

Podczas tego zlecenia, zajęliśmy się kompleksowo wdrożeniem strony internetowej Apeiron. Obejmowało to zarówno zaprojektowanie szaty graficznej, jak i późniejsze zakodowanie grafiki. W ramach naszych prac znajdowała się także podstawowa edycja dostarczonych tekstów. Zatroszczyliśmy się o odpowiednią optymalizację SEO.

Strona internetowa Apeiron, została zintegrowana ze wszystkimi wykorzystywanymi przez uczelnię portalami społecznościowymi. Wdrożony został również przez nas moduł językowy, pozwalający na swobodne przełączanie się pomiędzy funkcjonującymi wersjami językowymi.

Na całą witrynę udzieliliśmy 12 miesięcznej gwarancji oraz przeprowadziliśmy szkolenie z jej prawidłowej obsługi.

Możemy śmiało stwierdzić, że współpraca z uczelnią Apeiron, przebiegła na najwyższym poziomie!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.