Imago Public Relations, Katowice Miasto Ogrodów, Regionalny Instytu Kultury w Katowicach oraz Gazeta Wyborcza od 2011 roku ogranizują konkurs na jednoaktówki po śląsku.

Responsywna strona internetowa dla Imago Public Relations, największej regionalnej firmy public relations w Polsce według rankingu przychodów agencji PR sporządzonego przez magazyn Press za rok 2015, 2014 i 2013. Strona internetowa została zbudowana w technologi modułowej co pozwala na późniejsze jej rozbudowanie i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS.

Imago Public Relations, Katowice Miasto Ogrodów, Regionalny Instytu Kultury w Katowicach oraz Gazeta Wyborcza od 2011 roku ogranizują konkurs na jednoaktówki po śląsku. W konkursie mogą brać udział zarówno amatorzy, jak i osoby zajmujące się pisaniem zawodowo.  Uczestnicy nadesłali  dotąd ponad 200 prac, ukazało się pięć książek z najlepszymi jednoaktówkami, audiobook z trzema zwycięskimi dramatami z 2013 roku, dwie jednoaktówki doczekały się realizacji na profesjonalnych scenach teatralnych a kilkanaście na amatorskich.