Z dumą przedstawiamy naszą kolejną realizację. Działowskiego to inwestycja deweloperska domków w zabudowie bliźniaczej, w kameralnej okolicy Krakowa. Stworzona przez nas witryna ma stanowić atrakcyjną wizytówkę inwestycji dla potencjalnego klienta. Stronę zaprojektowaliśmy w formie czytelnego one page’a, zawierającego najważniejsze informacje o inwestycji.

Na stronie Inwestycja Działowskiego, wdrożyliśmy zaprogramowany przez nas moduł interaktywnej mapy osiedla. Jego wdrożenie pozwoliło na korzystniejszą wizualizację inwestycji oraz intuicyjny podgląd poszczególnych rzutów domów. Ponadto, zaimplementowanie interaktywnej mapy pozwoliło na czytelne prezentowanie przez dewelopera dostępności poszczególnych domków. Wykorzystane są w tym celu różne kolory zależne od statusu mieszkania. Zarówno kolory, jak i parametry są możliwe do modyfikacji poprzez panel CMS strony. Na stronę wdrożyliśmy również mapę z najważniejszymi obiektami i atutami w okolicy.

Interaktywna mapa osiedla deweloper

Stronę stworzyliśmy w oparciu o intuicyjny panel CMS, pozwalający na swobodną edycję przez klienta wszystkich elementów strony. Zatroszczyliśmy się również o odpowiednie przeszkolenie w obszarze moderacji strony, aby zapewnić pełny komfort z użytkowania strony.

Współpraca przy projektowaniu strony internetowej dla dewelopera przebiegła wzorowo. Serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.