Strona internetowa szkoła językowa Hispasion

Strona internetowa szkoła językowa Hispasion to nasza kolejna realizacja, tym razem w stylu meksykańskim. Zaprojektowana witryna, stanowi wizytówkę szkoły języka hiszpańskiego, a jednocześnie umożliwia zapis online na kurs. W tym celu, stworzyliśmy specjalną zakładkę „Zapisy”. Zawiera ona formularz zgłoszeniowy, wraz z odpowiednimi checkbox’ami, niezbędnymi pod względem aktualnie obowiązujących praw RODO.

Poprzez utrzymanie strony w różowo – zielonej kolorystyce z akcentami kwiatowymi i roślinnymi, doskonale podkreśliliśmy meksykański, tropikalny klimat. Witryna, w całości została zaprojektowana przez nas według techniki RWD, co oznacza, że automatycznie dostosuje się ona do urządzeń mobilnych, czy tabletów.

Wdrożyliśmy również buttony C2A (Call to Action), w kolorach integralnych ze stroną, a jednocześnie zachęcających do działania. Na stronie, zaimplementowaliśmy także funkcjonalny chat Messenger.

Stronę internetową szkoły językowej Hispasion, wzbogaciliśmy również w wideoblog, który z pewnością wesprze UX strony oraz pozytywnie wpłynie na jej pozycjonowanie.

W ramach tego zlecenia, poza kwestiami programistycznymi oraz graficznymi, zadbaliśmy także o podstawową optymalizację SEO oraz integrację z Analityką Google.