Strona internetowa GO+EAuto to owoc naszej współpracy z firmą GO+EAuto, świadczącą usługi z zakresu ładowania samochodów elektrycznych oraz sprzedaży i wynajmu takich pojazdów. To firmowa witryna z użytecznymi dla klienta informacjami i funkcjonalnościami. Znajdziemy tam podstawowe informacje, jak również obszerne FAQ w przyjaznej dla użytkownika, rozwijanej odsłonie. Warto zwrócić uwagę także na interaktywną mapę ze stacjami ładowania, stanowiącą niezwykle użyteczny element.

Strona internetowa GO+EAuto została wzbogacona o indywidualny panel klienta, gdzie znajduje się historia zamówień czy pliki do pobrania. To konieczny element z uwagi, iż na stronie zaprezentowaliśmy dostępne produkty wraz z ich specyfikacją i opisem.

Całość witryny, zachowaliśmy w biało-zielonej kolorystyce, kojarzącej się z naturą, czystością i ekologią. Projekt graficzny rozbudowaliśmy o przejrzyste grafiki, które z pewnością pozytywnie wpłynęły na czytelność strony. W stopce, zamieściliśmy interaktywne ikony, przekierowujące do Google Play bądź App Store.

W efekcie, stworzyliśmy nowoczesną, czytelną i responsywną stronę internetową, zoptymalizowaną pod SEO. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, stanowi ona nie tylko wizytówkę firmy, ale również katalog produktowy.