Ze wszystkich sił wspieramy to co dobre! Wśród naszych realizacji zagościła strona internetowa wykonana na poczet Fundacji Purestone. Witryna, ma charakter informacyjny przez co jej głównym celem jest przedstawienie projektów i podstawowych wiadomości na temat fundacji.

Strona Fundacja Purestone została wykonana w oparciu o projekt graficzny, przygotowany i dostarczony przez agencję kreatywną. Zajęliśmy się kompleksowym wdrożeniem grafiki oraz uruchomieniem sklepu. Nasze zlecenie obejmowało również dokonanie niezbędnych integracji i zaimplementowanie systemu CMS. Zadbaliśmy także o poprawność procesu składania datków, usprawniając go, poprzez automatyczne uzupełnianie kwoty w bramce Przelewy24. Ponadto, witryna jest w pełni responsywna i automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu.

Cieszymy się, że mogliśmy naszą pracą włączyć się w czynienia dobra!

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.