Znacie to uczucie wakacyjnej radości i zachwytu? Kiedy nie rozstajecie się ani na krok ze swoim aparatem aby uwiecznić każdą z tych wyjątkowych chwil? W efekcie, pamięć telefonu pęka w szwach a zaraz po powrocie zapewne wszystko ląduje do przysłowiowej “szuflady”. A co jeśli mógłbyś tworzyć wspomnienia także po powrocie do domu? Nasz klient ma na to sposób! Strona Film Your Holidays którą stworzyliśmy, oferuje usługę montażu filmu z wakacji. Wystarczy kilka chwil, by nadać drugie życie Twoim wspomnieniom. To proste!

Film Your Holidays to z założenia witryna pełna pozytywnych, wakacyjnych skojarzeń. Zastosowaliśmy żywe kolory i przyciągające wzrok grafiki. Ponadto, zadbaliśmy o intuicyjny proces zakupowy na zaimplementowanym, niedużym sklepie internetowym. Dzięki temu, możesz swobodnie zmienić wybrany pakiet już na etapie składania zamówienia.

Na stronie zaimplementowaliśmy płatności PayPal oraz dwie wersje językowe. Witryna jest w pełni responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych.

Wdrożyliśmy boczne, rozwijane menu, które dzięki temu nie stanowi głównej ekspozycji na stronie. Oprócz tego, w zakładce “Nasze filmy” znajdziesz przejrzystą galerię wideo, zaciągającą filmy z serwisu YouTube. Na stronie internetowej, został wdrożony moduł wyświetlający obowiązkową informację o plikach cookies.

Jesteśmy pewni, że strona Film Your Holidays choć na chwilę oderwie Was od rzeczywistości i przeniesie w wakacyjny czas.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.