Sklep internetowy z obuwiem

Klapki, japonki, mokasyny, półbuty, szpilki… modne i w atrakcyjnych cenach. Chcesz wiedzieć gdzie? Zajrzyj na stworzony przez nas sklep internetowy z obuwiem – Balando.

Jasne, pastelowe kolory oraz subtelny wygląd czcionek, sprawiają, że witryna ta, staje się miejscem bliskim każdej kobiecie. To właśnie do nich skierowana jest oferta, dlatego od początku szczególną uwagę zwracaliśmy na stonowany, delikatny przekaz graficzny sklepu.

Zadbaliśmy również o to, aby odnalezienie poszukiwanego produktu, wśród szerokiego asortymentu, nie stanowiło większego problemu. Dzięki możliwości filtracji po atrybutach, takich jak cena, kolor, materiał, czy wysokość obcasa, klient w intuicyjny sposób może zawęzić obszar poszukiwań jedynie do preferowanych produktów.

Obsługa sklepu internetowego jest w pełni intuicyjna, dzięki odpowiednio dobranemu systemowi sklepowemu. Administrator w bardzo prosty sposób, może zarządzać produktami, dodawać nowe kategorie czy edytować elementy witryny.

Sklep internetowy Balando, został stworzony całkowicie kompleksowo, zapewniając przy tym poprawne funkcjonowanie i pełne wsparcie techniczne.

Dziękujemy, że mogliśmy tworzyć go wspólnie !

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.