Strona produktowa BABBOE

Nowoczesna i czytelna strona produktowa BABBOE dla firmy z Krakowa, oferującej szeroki asortyment praktycznych rowerów towarowych.

Strona produktowa Babboe została wykonana w odważnej, przyciągającej spojrzenie kolorystyce jaką jest połączenie pomarańczu i bieli, współgrającej z logo firmy. Stworzona witryna, ma na celu przekazanie wszelkich istotnych informacji dotyczących produktów oraz poinformowanie klienta o możliwości zakupu w sklepach stacjonarnych. Strona, została zintegrowana z portalami społecznościowymi oraz wzbogacona o przejrzysty formularz kontaktowy.

Witryna została dostosowana pod względem responsywności oraz zoptymalizowana pod kątem przeglądarek.

Firma Babboe powstała z inicjatywy kilkorga rodziców, którzy sami wcześniej poszukiwali sprzętu dobrej jakości, ale dostępne na rynku rowery uznali za zbyt kosztowne. W ciągu dwóch lat pracy wspólnie z zewnętrzną firmą inżynierską opracowany został w pierwszej kolejności trójkołowy rower cargo Babboe Big. Celem było zbudowanie dobrego roweru w przystępnej cenie. Po kolejnych dziewięciu miesiącach badań i rozwoju możliwe było zaprezentowanie w październiku 2010 roku kolejnego modelu – dwukołowego Babboe City.

Zapraszamy więc do zapoznania się z funkcjonalnością strony oraz asortymentem firmy.