Sklep internetowy z bielizną AVA Lingerie to miejsce stworzone dla Pań, które cenią subtelność! Nowy sklep internetowy jest w pełni spójny z dotychczasowym wizerunkiem firmy, oraz stanowi przyjemne miejsce do zakupów online dla Pań. Sklep w swoim asortymencie posiada szeroką gamę bielizny damskiej.

Ze swojej strony zadbaliśmy, aby nowo powstający sklep internetowy z bielizną był nowoczesny, a równocześnie utrzymany w subtelnym, delikatnym tonie. Uważnie słuchając potrzeb klienta, krok po kroku przechodziliśmy do kolejnych etapów wdrożeń. W efekcie, stworzyliśmy funkcjonalny sklep internetowy z bielizną damską. Zadbaliśmy w nim poza podstawowymi wdrożeniami, również o efektywne działania UX (user experience).

Każdy produkt występujący na stronie ma możliwość wystąpienia w kilku wariantach kolorystycznych lub rozmiarowych. Klient może w niezwykle prosty sposób zarządzać nimi, poprzez intuicyjny panel administracyjny. Zarządzanie sklepem, w każdej dostępnej płaszczyźnie nie sprawia klientowi żadnych problemów, dzięki przejrzystemu panelowi CMS oraz gruntownemu przeszkoleniu przez nasz zespół przed uruchomieniem sklepu.

Współpraca z firmą Ava Lingerie przebiegła na najwyższym poziomie. Efekt prac w postaci sklepu internetowego można obejrzeć klikając w link poniżej.

Astrabit

Projektujemy profesjonalne, indywidualne i zaawansowane sklepy internetowe oparte o silnik Prestashop. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem lub aktualizacją sklepu internetowego zadzwoń 513 515 107, albo skorzystaj z darmowego konfiguratora, aby otrzymać informację cenową.