Wycena sklepu internetowego

Sprzedaż
Integracje
Funkcjonalności
Usługi
Prawo
Informacje dodatkowe
B2B
Dane kontaktowe

Sprzedaż

Wybierz funkcje sprzedażowe dla swojego sklepu, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż
Co to są formy płatności?

Klienci kupujący produkty w Twoim sklepie oczekują szybkiej i sprawnej formy płatności. Sprawdzona i nowoczesna platforma płatności to klucz do sukcesu. Klienci mogą płacić za Twoje towary w ciągu kilku sekund, a Ty możesz wysłać zamówienia jeszcze w ten sam dzień. Nasze sklepy są w pełni zintegrowane z wybrana formą płatności. Proces zakupowy przechodzi w pełni automatycznie.

Dowiedz się więcej o formach płatności
Co to są formy wysyłki

Każdy sklep internetowy musi posiadać określone formy dostawy swoich towarów.  Przykładowo jeśli sprzedajesz odzież, najlepszą formą wysyłki będzie kurier oraz paczkomaty. Nasza firma dokonuje pełnej integracji dwukierunkowej z wybranym sposobem dostawy. Oznacza to że wszystkie procesy dostawy zachodzą w pełni automatycznie. Dane klienta oraz informacje zostają przesłane do firmy kurierskiej w celu otrzymania gotowej etykiety nadawczej.

Przeczytaj więcej o formach wysyłki

Integracje

Wybierz elementy z którymi chcesz zintegrować swój sklep
Platformy Marketplace

Jeśli sprzedajesz swoje towary na platformach sprzedażowych typu Allegro, z łatwością zaimportujesz aukcje i kategorie do swojego sklepu. Jeśli dopiero chcesz zacząć, integracja pozwoli na 2 kierunkową integracje towarów, zamówień i klientów.

Do czego służą porównywarki?

Prezentując swoje produkty w popularnych porównywarkach cen, zwiększasz swoją szansę na sprzedaż. Klienci korzystają z tych miejsc, bo są istotnym źródłem informacji o cenach i opiniach innych kupujących. Wykorzystując wszystkie zalety porównywarek, możesz budować silny wizerunek swojego sklepu i powiększać go o nowych klientów.

Dowiedz się więcej o porównywarkach cenowych
Opinie

System opinii, pozwala zachęcić klientów do zakupu konkretnych produktów w Twoim sklepie. Dzięki opiniom zyskasz większą wiarygodność swojej firmy.

Dowiedz się więcej o systemach opinii
Co to jest ERP

System ERP pozwala na automatyzacje procesu sprzedaży w firmie. Wspomaga proces zarządzania klientami, fakturami oraz asortymentem. Pozwala na utrzymywanie aktualnych stanów magazynowych, przepływ dokumentów księgowych, statystykę, analizę sprzedaży i zysków firmy.

Obecne rozwiązania informatyczne pozwalają w pełni zintegrować sklep internetowy z systemami ERP. Dzięki integracji możemy aktualizować na żywo stany magazynowe, dodawać i edytować.

Poczytaj więcej o Systemach ERP
Hurtownie

Integracja z dowolną hurtownią pozwala na automatyczne pobieranie produktów wraz z wszystkimi danymi, zdjęciami oraz opisami produktów. Dropshipping to sprzedaż produktów bez konieczności posiadania swojego magazynu.

Funkcjonalność

Wybierz funkcje dodatkowe dla swojego sklepu. Jeśli nie jesteś pewien co oznacza dana funkcjonalność, zachęcamy do zapoznania się z ich szerszym opisem tutaj

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz dodatkowych usług z naszej strony?
Przeniesienie danych

Jeśli posiadasz już stary sklep internetowy lub bazę produktów, z powodzeniem możemy ją automatycznie przenieść do nowego sklepu. Dzięki temu Twoje produkty od razu znajdą się w Twoim sklepie.

Co to jest SEO

Pozycja sklepu internetowego w wyszukiwarce Google jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu w sprzedaży online. To czy sprzedaż produkt zależy przede wszystkim od tego, czy klient znajdzie Twój sklep w wyszukiwarce. Prawidłowe pozycjonowanie to klucz do sukcesu.

Do czego potrzebne są dokumenty prawne?

Każdy sklep internetowy zgodnie z prawem Polskim oraz międzynarodowym potrzebuje indywidualnego regulaminu (sprzedaży, dostawy, wysyłki, zwrotów, wymiany) oraz innych procesów Twojej e-działalności. Obowiązkowym wymogiem jest również polityka prywatności oraz informacje o przekazywanych danych osobowych zgodnych z RODO. Brak tych dokumentów może zakończyć się nieprzyjemnymi karami finansowymi, sięgającymi nawet kilkuset tysięcy złotych.

Grupa docelowa czyli zakres klientów zainteresowanych Twoimi produktami. Przykładowo dla branży fashion: "Kobiety w przedziale wiekowym 20-50""

Jeśli chcesz możesz załączyć dodatkowe pliki.

Funkcje B2B

Prowadząc sklep internetowy naturalnym jest, że nawiązuje się różnego rodzaju relacje biznesowe. Chcąc dbać o nie w jak najlepszy sposób, należy nadawać im priorytet, a własnych partnerów obsługiwać w sposób czysto indywidualny. Niemal konieczne jest zatem wdrażanie rozwiązań pozwalających na usprawnianie całego procesu i uczynienie go nieco bardziej zautomatyzowanym.

Przeczytaj więcej o sklepie B2B