Wycena sklepu internetowego

11%
Co to jest domena?

Domena to adres strony internetowej np: www.astrabit.com Jest on niezbędny do stworzenia sklepu internetowego.

Co to jest serwer?

Serwer to miejsce gdzie będą przetrzymywane pliki Twojego sklepu. Posiadanie serwera jest wymagane dla realizacji sklepu internetowego.

Formy wysyłki

Co to są formy wysyłki

Każdy sklep internetowy musi posiadać określone formy dostawy swoich towarów.  Przykładowo jeśli sprzedajesz odzież, najlepszą formą wysyłki będzie kurier oraz paczkomaty. Nasza firma dokonuje pełnej integracji dwukierunkowej z wybranym sposobem dostawy. Oznacza to że wszystkie procesy dostawy zachodzą w pełni automatycznie. Dane klienta oraz informacje zostają przesłane do firmy kurierskiej w celu otrzymania gotowej etykiety nadawczej.

Przeczytaj więcej o formach wysyłki

Formy płatności

Do skorzystania z usług wybranej formy płatności będzie wymagane osobne podpisanie umowy z firmą realizującą daną usługę. Nie martw się! My wszystkim się zajmiemy.
Co to są formy płatności?

Klienci kupujący produkty w Twoim sklepie oczekują szybkiej i sprawnej formy płatności. Sprawdzona i nowoczesna platforma płatności to klucz do sukcesu. Klienci mogą płacić za Twoje towary w ciągu kilku sekund, a Ty możesz wysłać zamówienia jeszcze w ten sam dzień. Nasze sklepy są w pełni zintegrowane z wybrana formą płatności. Proces zakupowy przechodzi w pełni automatycznie.

Dowiedz się więcej o formach płatności
Brak obowiązkowych dokumentów prawnych takich jak Regulamin, Polityka prywatności + Cookies, Wzory dokumentów oraz klauzul, może skutkować poważnymi konsekwencjami prawno-finasowymi. Jeśli nie posiadasz kompletu dokumentów prawnych dla sklepu internetowego lub nie jesteś pewien ich aktualności, zaufaj naszym specialistą w tej dziedzinie.
Do czego potrzebne są dokumenty prawne?

Każdy sklep internetowy zgodnie z prawem Polskim oraz międzynarodowym potrzebuje indywidualnego regulaminu ( sprzedaży, dostawy, wysyłki, zwrotów, wymiany ) oraz innych procesów Twojej e-działalności. Obowiązkowym wymogiem jest również polityka prywatności oraz informacje o przekazywanych danych osobistych zgodnych z RODO. Brak tych dokumentów może zakończyć się nieprzyjemnymi karami finansowymi sięgającymi nawet kilkuset tysięcy złotych.

Systemy ERP

Co to jest ERP

System erp pozwala na automatyzacje procesu sprzedaży w firmie. Wspomaga proces zarządzania klientami, fakturami oraz asortymentem. Pozwala na utrzymywanie aktualnych stanów magazynowych, przepływ dokumentów księgowych, statystykę, analizę sprzedaży i zysków firmy.

Obecne rozwiązania informatyczne pozwalają w pełni zintegrować sklep internetowy z systemami ERP. Dzięki integracji możemy aktualizować na żywo stany magazynowe, dodawać i edytować.

Poczytaj więcej o Systemach ERP

Integracje

Wybierz elementy z którymi chcesz zintegrować swój sklep
Platformy sprzedażowe

Jeśli sprzedajesz swoje Towary na platformach sprzedażowych typu Allegro, z łatwością zaimportujesz aukcje i kategorie do swojego sklepu. Jeśli dopiero chcesz zacząć integracja pozwoli na 2 kierunkową integracje towarów, zamówień i klientów.

Do czego służą porównywarki?

Prezentując swoje produkty w popularnych porównywarkach cen, zwiększasz swoją szansę na sprzedaż. Klienci korzystają z tych miejsc, bo są istotnym źródłem informacji o cenach i opiniach innych kupujących. Wykorzystując wszystkie zalety porównywarek, możesz budować silny wizerunku swojego sklepu i powiększać go o nowych klientów.

Dowiedz się więcej o porównywarkach cenowych
Opinie

System opinii pozwala zachęcić klientów do zakupu konkretnych produktów w Twoim sklepie. Dzięki opinią zyskasz większą wiarygodność swojej firmy.

Dowiedz się więcej o systemach opini

Dodatki

Potrzebujesz dodatkowych opcji?
Przeniesienie danych

Jeśli posiadasz już stary sklep internetowy lub bazę produktów, z powodzeniem możemy ją automatycznie przenieść do nowego sklepu. Dzięki temu Twoje produkty od razu znajdą się w Twoim sklepie.

Hurtownie

Integracja z dowolną hurtownią pozwala na automatyczne pobieranie produktów wraz z wszystkimi danymi, zdjęciami oraz opisami produktów. Dropshipping to sprzedaż produktów bez konieczności posiadania swojego magazynu.

Co to jest SEO

Pozycja sklepu internetowego w wyszukiwarce Google jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu w sprzedaży online. To czy sprzedaż produkt zależy przede wszystkim od tego, czy klient znajdzie Twój sklep w wyszukiwarce. Prawidłowe pozycjonowanie to klucz do sukcesu.

Grupa docelowa czyli zakres klientów zainteresowanych Twoimi produktami. Przykładowo dla branży fashion: "Kobiety w przedziale wiekowym 20-50""
Sklepy wykonywane są indywidualnie pod danego klienta, dlatego minimalny budżet zaczyna się od 30 tys zł netto. Jeśli nie wiesz ile może kosztować profesjonalny sklep internetowy, zapoznaj się z naszym artykułem Ile kosztuje sklep internetowy Pamiętaj że cena zależy od ostatecznej specyfikacji Twojego sklepu.

Jeśli chcesz możesz załączyć dodatkowe pliki.