Integracja sklepu internetowego z Imoje

Integracja sklepu internetowego z Imoje

imoje to bardzo innowacyjny pośrednik płatności, za którego powstanie odpowiedzialny jest ING Bank Śląski. Jest to jednocześnie pierwszy tego typu usługodawca, który narodził się właśnie z inicjatywy banku, a który to przez niego jest rozwijany i prowadzony.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest imoje?

Sprzedawca, po ustaleniu wszystkich warunków współpracy, wdraża w swoim sklepie specjalną bramkę płatności, stanowiącą ostatni krok przy wizycie w koszyku jego sklepu internetowego. Na tym kroku właśnie klient jest przekierowywany na stronę imoje, z poziomu której może wybrać interesującą go formę płatności. Pośrednik ten chwali się współpracą z większością istniejących operatorów płatności, w tym banków, systemów BLIK i Twisto, portfeli elektronicznych typu PayPal oraz oczywiście kart płatniczych (VISA oraz Mastercard).

Z uwagi na charakter usługi i jej właściciela, zarządzanie wszystkim jest prostsze dla aktualnych klientów ING Banku Śląskiego. Wtedy też mogą oni korzystać ze swojego dotychczasowego konta, by dokonywać konfiguracji oraz zlecać wypłaty.

2. Korzyści z używania bramki imoje

Choć schemat działania bramki imoje bardzo przypomina ten, z którego korzystają inne bramki płatności, system ten potrafi zaciekawić. Ma w sobie wiele rozwiązań niedostępnych u konkurencji, a przygotowanych w sposób absolutnie profesjonalny. Korzyści wynikających z jej wdrożenia jest całe mnóstwo. My poniżej przedstawimy te najbardziej istotne.

  • Bardzo łatwe zarządzanie – imoje to bardzo czytelny interfejs, który jest zintegrowany z usługami bankowymi. Dostęp do konfiguracji, ale i do środków gromadzonych w ramach systemu można uzyskać po zalogowaniu się do własnego serwisu transakcyjnego. Nie trzeba jednak posiadać konta w banku ING, by korzystać z usługi. Wtedy też loguje się bezpośrednio do dedykowanego temu systemu.
  • Opcja odroczonej płatności – jako jedna z nielicznych bramek płatności internetowych na polskim rynku, imoje pozwala użytkownikom na dokonywanie tak zwanych opłat odroczonych. Klient zatem nie płaci bezpośrednio po złożeniu zamówienia, ale właściciel sklepu od razu otrzymuje pełną kwotę zamówienia. To wielka wygoda dla klienta, ale też możliwość szybszej finalizacji sprzedaży dla właściciela.
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa – właścicielem imoje, jak już zostało wspomniane, jest ING Bank Śląski. Nie trzeba więc mówić o tym, że zna on się na bezpieczeństwie bardziej niż ktokolwiek inni. Nic więc dziwnego, że klienci mogą być pewni bezpieczeństwa ich środków, ale i samego procesu przekazywania ich do właściciela sklepu.
  • Olbrzymi wybór metod płatności – choć platforma płatności jest zarządzana przez jeden bank, nie zamyka się on na inne. Wdrażając imoje do swojego sklepu daje się zatem klientom możliwość dokonywania płatności przy użyciu niemal dowolnej wybranej przez nich metody płatności. Nie tylko bankowej, ale i chociażby takiej przy użyciu systemu BLIK, Google Pay czy Apple Pay.
  • Możliwość budowania zaufania – powiedzenie „mieć coś jak w banku” ma tutaj dużo do powiedzenia. Jako że operatorem imoje jest ING Bank Śląski, ludzie automatycznie mu ufają. Co za tym idzie, ufają i sklepowi, który jest jego partnerem. Stawiając na ten system można więc dać klientom pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z ich planem, a ich pieniądze będą bezpieczne.

3. Ceny i prowizje imoje

imoje jest systemem, który wprowadza swoistą innowację również w kontekście opłat. Bazuje je na wielu czynnikach, w tym między innymi na dokonywanym przez sklep obrocie czy też jego rozległości. W związku z tym usługodawca nie podaje jednej i sztywnej ceny jego usługi, zamiast tego zachęcając do kontaktu. Wszystko jest tutaj ustalane w pełni indywidualnie, a sam ING Bank Śląski zapewnia, że jest też adekwatne do potrzeb konkretnego sprzedawcy.

imoje chwali się tą samą prowizją dla każdej z oferowanych przez siebie form płatności. Oznacza to, że jako jeden z nielicznych nie pobiera dodatkowych opłat za transakcje realizowane za pośrednictwem karty płatniczej. Co ważne, sama konfiguracja usługi również jest bezpłatna – podobnie jak zwroty i reklamacje dokonywane przy użyciu tego właśnie systemu.

4. Integracja Prestashop z imoje

Jako najbardziej modularna, innowacyjna i profesjonalna platforma e-commerce na świecie, PrestaShop pozwala na pełną integrację z systemem imoje. My jesteśmy w stanie przeprowadzić ją za Ciebie. Nie tylko sprawimy, że wszystko będzie działało w Twoim sklepie, ale i zadbamy o to, by wyświetlało się w sposób atrakcyjny. W pełni dopasowany do designu Twojej platformy sklepowej.

Jeżeli zaś nie posiadasz jeszcze swojego sklepu, a dopiero go planujesz, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Tworzeniem sklepów zajmujemy się od wielu lat i chętnie przerodzimy Twój plan w rzeczywistość. Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego konfiguratora, by pozyskać darmową i niezobowiązującą wycenę. Stworzymy dla Ciebie sklep, który nie tylko będzie funkcjonalny i świetnie wyglądający. Będzie też po prostu sprawdzał się w swoim głównym zadaniu, a zatem w sprzedaży Twoich produktów czy usług.

Dodaj opinie page