Integracja sklepu internetowego z Visa

Integracja sklepu internetowego z Visa

Visa to jeden z dwóch dostawców i operatorów kart płatniczych, którzy liczą się na świecie zdecydowanie najbardziej. Jego karty posiada całe mnóstwo Polaków i od lat nimi płaci. Choć niegdyś było to mało popularne, dziś co druga transakcja przebiega przy ich udziale. Klienci uwielbiają ich prostotę i szybkość zastosowania. To oraz fakt, że wszystko rozgrywa się w przestrzeni niesamowicie bezpiecznej. Karty coraz częściej stosowane są również do transakcji czysto internetowych. Dlatego też jako właściciel sklepu powinieneś zastanowić się nad ich zaoferowaniem.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest Visa?

Visa sama w sobie nie proponuje klientom biznesowym rozwiązań pozwalających wdrożenie płatności za jej pośrednictwem w obrębie ich sklepów internetowych. Aby ją wdrożyć, należy sięgnąć po większego „zawodnika”, a zatem operatora płatności. Koniecznie tego, który posiada ją w swojej ofercie (tak jest w przypadku niemal każdego z tych działających w Polsce). Integrując bramkę płatności z własnym sklepem można dać swoim klientom możliwość sięgnięcia nie tylko po karty kredytowe i debetowe, ale też po niemal dowolną istniejącą formę płatności.

Sam proces płacenia kartą Visa jest bardzo intuicyjny. Na stronie pośrednika, który dostarcza ostatni „krok” w koszyku zakupowym, klient musi podać dane swojej karty, a następnie po prostu zaakceptować je. Po dodatkowej weryfikacji środki trafią natychmiastowo na konto właściciela.

2. Korzyści z używania bramki Visa

Visa przez dziesiątki lat budowała wizerunek oazy bezpieczeństwa i to właśnie z taką jest kojarzona przez większość klientów. Umożliwienie dokonywania płatności za jej pośrednictwem jest w stanie przynieść sklepowi i jego właścicielowi (oraz oczywiście klientowi) całe mnóstwo korzyści. Te wybrane przedstawiamy poniżej.

  • Najwyższy poziom zaufania – zaoferowanie w swoim sklepie możliwości dokonywania płatności za pośrednictwem karty Visa pozwoli Ci zdobyć jego zaufanie, które jest w dzisiejszych czasach podstawą. Zwłaszcza jeśli prowadzisz nowo powstały sklep i jeszcze na takowe nie zapracowałeś. Ludzie wiedzą, że Visa nie weszłaby we współpracę z podmiotami niegodnymi zaufania. Visa oraz jej partnerzy (po których trzeba sięgnąć).
  • Standardy bezpieczeństwa – Visa niebezpodstawnie kojarzona jest z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dzięki niej klienci są spokojni o swoje środki, co z kolei przyczynia się do tego, że robią większe zakupy (bo ufają sklepowi).
  • Zasięg i popularność – kartę Visa posiada zdecydowana większość Polaków. Wdrożenie możliwości płacenia za jej pośrednictwem to zatem ukłon w ich stronie i pozwolenie na finalizowanie zamówień jedną z najpopularniejszych metod na świecie.
  • Bardzo szybkie płatności – transakcje zawierane za pośrednictwem VISA oraz przy użyciu bramek płatności przebiegają wręcz błyskawicznie. Jako właściciel sklepu środki na swoje konto pozyskasz w sposób natychmiastowy, co pozwoli Ci od razu z nich skorzystać. Przede wszystkim jednak da Ci to szansę na błyskawiczną realizację zamówienia klienta. To z pewnością wpłynie na Wasze relacje i sprawi, że ten powróci po więcej.

3. Ceny i prowizje Visa

Wdrożenie, aktywacja, prowadzenie, obsługa zwrotów – te wszystkie rzeczy nie leżą bezpośredni po stronie VISA, a po stronie banku, z którym ta współpracuje. Z perspektywy właściciela sklepu korzystającego z bramek szybkich płatności rolę tę przejmują operatorzy tychże bramek. To oni więc ustalają prowizję od każdej transakcji i to do nich należy ustalenie każdej poszczególnej opłaty. Z uwagi na konkurencję na rynku, ta potrafi być naprawdę niska. W większości przypadków płatności kartą są nieco droższe. Kosztują Cię nie tylko podstawową prowizję, ale też dodatkowe kilkanaście-kilkadziesiąt groszy od każdej płatności.

4. Integracja Prestashop z Visa

PrestaShop jest jednym z tych systemów e-commerce, które można rozbudować w dowolnym kierunku i wzbogacić o każdą funkcjonalność, o jakiej tylko się pomyśli. Nie inaczej jest z płatnościami za pośrednictwem kart VISA. Przy udziale każdego operatora płatności online. Niezależnie od tego, na którego z nich się zdecydujesz, my będziemy w stanie przygotować dla Ciebie odpowiednią integrację. Taką, która zespoi Twój sklep z jego usługami. Nie tylko uczynimy ją funkcjonalną i rzeczywiście działającą, ale też idealnie dostosowaną do wyglądu Twojego sklepu.

Jeżeli dopiero planujesz założenie swojego sklepu i już rozglądasz się za rozwiązaniami na polu płatności, jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie. Lata doświadczenia pozwalają nam tworzyć profesjonalne i rzeczywiście konwertujące (sprzedające) sklepy. Wystarczy, że do nas zagadasz, a przekonasz się, że jesteśmy w stanie opracować każde rozwiązanie. Twój sklep będzie funkcjonalny, piękny i zachęcający do robienia w nim zakupów. Nie wahaj się i sięgnij po niezobowiązujący kontakt lub skorzystaj z naszego konfiguratora. Dowiesz się dzięki temu, ile zapłacisz za swój sklep. Pamiętaj też, by przejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. Z pewnością przekonają Cię do nawiązania z nami współpracy i stworzenia sklepu Twoich marzeń przy naszym udziale.

Dodaj opinie page