Integracja sklepu internetowego z Tpay

Integracja sklepu internetowego z Tpay

Tpay to operator płatności, który jest własnością Krajowego Integratora Płatności S.A. Działa na rynku już od przeszło dziesięciu lat, stanowiąc solidną konkurencję dla wielu innych bramek płatności. Dba przede wszystkim o przejrzystość dokonywanych za jego pośrednictwem transakcji, ale też o ich bezpieczeństwo.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest tpay?

Jeżeli chodzi o schemat działania, tpay przypomina w nim innych pośredników płatności. Wchodząc z nim współpracę właściciel sklepu jest zatem w stanie pozwolić swoim klientom na dokonywanie natychmiastowych płatności przy użyciu ich ulubionej formy płatności. Co ważne, płatności te przychodzą błyskawicznie po ich dokonaniu, co z kolei umożliwia natychmiastowe przejście do realizacji zamówienia. Korzysta z tego zatem zarówno klient, jak i właściciel sklepu internetowego. Tpay jest systemem stabilnym, gwarantującym swoją dostępność o dowolnej porze dnia i nocy.

2. Korzyści z używania bramki tpay w Prestashop

Wdrożenie do swojego własnego sklepu internetowego systemu płatności za pośrednictwem tpay jest w stanie przynieść całe mnóstwo korzyści. Potwierdza zresztą przeszło czterdzieści tysięcy sklepów, które do tej pory zdecydowały się na współpracę z nim. O jakich korzyściach mowa?

  • Serwowanie klientom niemal każdej możliwej formy płatności – korzyści z wdrożenia systemu tpay do własnego sklepu internetowego odczuje przede wszystkim jego klient. Ten będzie miał dzięki temu dostęp do niemal dowolnej formy płatności. Wygodnie zapłaci za pośrednictwem swojego własnego banku (do wyboru wszystkie te najpopularniejsze), ale też karty kredytowej czy systemu BLIK. Co ważne dla właściciela sklepu, każdego z tych systemów nie będzie musiał wdrażać i obsługiwać z osobna. Wszystko jest zamknięte w jednym spójnym systemie.
  • Przenoszenie kwestii bezpieczeństwa transakcji na podmiot zewnętrzny – dzięki tpay cała płatność odbywa się właśnie po jego stronie i to właśnie on dba o to, by przebiegała w sposób w pełni bezpieczny. Na każdym jej etapie. Klient może być dzięki temu pewniy, że jego środki nie przepadną. To z kolei buduje w nim jeszcze większe poczucie zaufania.
  • Wygodne zarządzanie środkami finansowymi – niezależnie od tego, którą z form płatności wybierze klient, wszystkie środki trafią na jedno konto w obrębie serwisu tpay, skąd będzie można je wypłacić. Za jednym razem, bez generowania zbędnych dokumentów.
  • Niezawodność – tpay prestashop gwarantuje swoją dostępność przez 99,99% czasu. Dlatego też jest najpewniejszą opcją spośród wszystkich tych, które są dostępne na rynku.

3. Ceny i prowizje tpay

Tpay – podobnie jak każdy inny system szybkich płatności – bazuje na systemie prowizji. Na rynku wyróżnia się bardzo przejrzystą ofertą właśnie pod względem opłat. Prowizja u niego wynosi równo 1,59% + 0,39 zł od każdej transakcji – niezależnie od tego, czy wybierze się którąś z podstawowych form płatności, płatność ratalną czy tą za pośrednictwem systemu BLIK. Warto też wiedzieć, że:

  • Rejestracja w systemie jest bezpłatna i wymaga jedynie złożenia odpowiedniego wniosku.
  • 10 złotych płaci się za aktywację konta bankowego, co jest niezbędne do zlecania wypłat.
  • Wypłacanie środków nie kosztuje nic, jednak jest ograniczone do czterech wypłat w przeciągu miesiąca. Kolejne wypłaty kosztują 2 złote.
  • Za zwrot transakcji zapłaconej przelewem tradycyjnym płaci się tu 0,90 zł – wszystkie inne zwroty (w tym te dokonywane za pośrednictwem banku) są darmowe.

4. Integracja Prestashop z tpay

Prestashop jest platformą e-commerce bardzo podatną na wszelkiego rodzaju wdrożenia i integracje. Oczywistym jest więc, że można wprowadzić do niej również płatności za pośrednictwem systemu tpay. Aby te działały sprawnie, konieczne jest jednak ich właściwe skonfigurowanie. Takie, które pozwoli połączyć sklep z kontem klienta właśnie w obrębie tpay. Nasza firma jest w stanie podjąć się tego typu wdrożenia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić je szybko i sprawnie. Co jednak najważniejsze, sprawimy, że to rzeczywiście będzie działało, a klienci będą mogli z niego skorzystać od razu po jego wprowadzeniu.

Warto wiedzieć: abyśmy mogli działać w temacie tego wdrożenia tpay prestashop, będziemy musieli pozyskać dane do Twojego konta w systemie tpay. Będziesz je zatem musiał założyć po uprzednim dogadaniu współpracy z tym właśnie operatorem.

Działamy w sposób profesjonalny nie tylko na polu płatności. Jesteśmy w stanie przygotować cały Twój sklep od podstaw, już z zintegrowanymi płatnościami i mnóstwem indywidualnych rozwiązań, które ułatwią Ci zarządzanie nim. Znamy się na rzeczy i wdrożymy wszystko to, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej odnieść swój sukces w branży e-commerce. Nie wahaj się więc i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam swój pomysł, a my ustosunkujemy się do niego. Kontakt nie jest w żaden sposób zobowiązujący, a cenę całej usługi poznasz bezpłatnie, bez konieczności dalszego współpracowania z niego. Jeśli jednak cenisz jakość i wygodę rozwiązań, nie powinieneś przejść obok nas obojętnie. Zwłaszcza że obsłużyliśmy już mnóstwo klientów, których biznesy poszybowały w górę. Właśnie dzięki nam.

Dodaj opinie page