Integracja sklepu internetowego PrestaShop z Przelewy 24

Integracja Przelewy24 PrestaShop

Przelewy24 Prestashop, obok innych metod płatności, stały się jedną z tych najchętniej wdrażanych i najczęściej wybieranych. Nie ulega wątpliwości więc fakt, że klienci mając je do wyboru to właśnie ku nim się skłaniają, przekonani o ich solidności i niezawodności.

Oferujemy instalację, konfigurację oraz dopasowanie systemu płatności online Przelewy24 w sklepach Prestashop. Całodobowe wsparcie techniczne, pomoc w budowie i obsłudze sklepu Prestashop. W celu uruchomienia  systemu Przelewy24 na Państwa sklepie, wymagane jest podpisanie umowy z operatorem. Można to zrobić pod tym linkiem.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym są Przelewy 24?

Przelewy24 to system szybkich płatności . To pośrednik, dzięki któremu każdą płatność można w pełni przetworzyć w zaledwie kilkadziesiąt sekund od jej dokonania. Klient dzięki niemu jest w stanie wybrać dowolną jej formę i przejść przez cały proces przy użyciu swojej ulubionej metody (nawet bezpośrednio przez bank). Różnica w tym wszystkim leży w przekazywaniu pieniędzy do sklepu. Te pojawiają się w nim błyskawicznie, co umożliwia natychmiastowe przejście do realizacji konkretnego zamówienia. Bez potrzeby czekania na zaksięgowanie wpłaty, mogące trwać nawet kilka dni.

2. Korzyści z używania bramki Przelewy24 w sklepie PrestaShop

Decydując się na wdrożenie do swojego sklepu bramki Przelewy24, można liczyć na całe mnóstwo towarzyszących temu korzyści. Poniżej – te, które przykuwają najwięcej uwagi, a które składają się na atrakcyjność tego właśnie operatora.

  • Niemal wszystkie istniejące metody płatności – za pośrednictwem systemu Przelewy24 klienci są w stanie dokonywać płatności w sklepie za pośrednictwem jednej z kilkudziesięciu możliwych opcji. Mogą przy tym sięgnąć bezpośrednio po swój bank (do wyboru wszystkie te liczące się na naszym rynku, w tym mBank, iPKO, PKO BP, Sandtander, Alior czy ING), BLIK, płatność kartą czy nawet płatność ratalną. Tak duża swoboda sprawia, że forma płatności będzie mogła zostać przez klienta wybrana dowolnie, a na pewno nie będzie dla niego stanowiła przeszkody przy dokonywaniu zakupu.
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji – to Przelewy24 dba o to, by płatność przebiegała w sposób jak najbardziej bezpieczny dla klienta. To po stronie tego operatora leżą właśnie kwestie ściśle związane z bezpieczeństwem. Właściciel sklepu nie jest zatem odpowiedzialny za jakiekolwiek nieprawidłowości mogące pojawić się w trakcie realizacji transakcji.
  • Przyjazność względem właściciela sklepu – samo wejście we współpracę z Przelewy24 przy sklepie PrestaShop (konieczne do zintegrowania jego systemu w obrębie własnego sklepu internetowego) jest niesamowicie szybkie i sprawne i wymaga jedynie pokazania operatorowi własnej platformy sklepowej. Pozwala to rozpocząć sprzedaż (i przyjmowanie płatności, oczywiście) bezpośrednio po stworzeniu własnego sklepu – bez potrzeby oczekiwania na akceptację czy wysyłkę stosownych umów.
  • Zaufanie wśród klientów – nie ulega wątpliwości fakt, że Przelewy24 należą do najbardziej zaufanych metod płatności istniejących w Internecie. Ludzie po prostu kojarzą tego pośrednika, ze względu na co bardzo chętnie po niego sięgają i nie mają przy tym żadnych oporów.

3. Ceny i prowizje Przelewy 24

Przelewy 24 oferuje jeden z najbardziej atrakcyjnych dla końcowego odbiorcy system prowizji. Za samą aktywację konta płaci się zaledwie 1,5 zł. Sam transfer pieniędzy wiąże się z kolei z koniecznością zapłacenia zaledwie 1,9% (w większości przypadków) prowizji od całej wartości transakcji. Operator ten wypada więc świetnie na tle swojej konkurencji. Warto też wiedzieć, że u tego operatora bezpłatnie można:

  • przeprowadzać zwroty i reklamacje za pośrednictwem każdej z metod oprócz przekazu pocztowego;
  • mieć u siebie integrację – Przelewy24 nie pobiera żadnych opłat abonamentowych. Jeżeli więc nie sprzedaje się absolutnie nic, to nie trzeba ponosić żadnych opłat;
  • wypłacić środki na rachunek bankowy – odbywa się to w sposób niesamowicie szybki, a przy okazji całkowicie bezpłatny. Mowa tutaj jednak wyłącznie o pierwszej wpłacie w danym dniu. Jeśli więc będziesz chciał wypłacać kilka razy dziennie, musisz się liczyć z koniecznością dodatkowej opłaty.

4. Integracja Przelewy24 – PrestaShop

Aby Przelewy24 stały się jedną z dostępnych kont w sklepie bazującym na PrestaShop, trzeba wdrożyć odpowiednią integrację. To ona pozwoli na połączenie sklepu PrestaShop z kontem Przelewy24. Nasza firma jest w stanie zająć się każdym z aspektów wdrażania u siebie płatności przy użyciu Przelewu24. Nie tylko wprowadzimy odpowiednie opcje do Twojego sklepu, ale też zadbamy o to, by całość została odpowiednio skonfigurowana. Użytkownik będzie mógł wybrać odpowiednią opcję przy finalizacji zakupu, a Ty sam ustalisz, czy będzie on przenoszony do Przelewy24 celem wybrania metody płatności, czy też kilka z nich będzie miał do wyboru już na łamach Twojego własnego sklepu.

Bezproblemowe działanie integracji to dla nas priorytet. Stawiając na nas możesz mieć pewność, że płatności rzeczywiście będą pojawiać się na Twoim koncie. Następnie, wraz z ich poprawnym zaksięgowaniem na łamach Twojego sklepu zmieni się też status zamówienia (na opłacone).

Jeżeli nie posiadasz jeszcze sklepu, to możemy go stworzyć od podstaw, z już wdrożonym systemem płatności Przelewy 24. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Pamiętaj: abyśmy byli w stanie wdrożyć integrację z Przelewy 24, to musisz złożyć wniosek i założyć konto u tego operatora. Jesteśmy w stanie przeprowadzić Cię właśnie przez ten proces.

5 / 5 ( 1 opinia )