Integracja sklepu internetowego z paynow

Integracja sklepu internetowego z paynow

Paynow to jedna z bramek płatności, w które można wyposażyć sklep internetowy celem ułatwienia finalizacji zakupu przez klienta. Jej pomysłodawcą był mbank, który też jest za nią odpowiedzialny. Nie oznacza to jednak, że za jej pośrednictwem można dokonywać płatności wyłącznie za jego pośrednictwem. Integrując ją z własnym sklepem daje się bowiem klientom dostęp do mnóstwa metod płatności jednocześnie. Mogą więc sięgnąć po płatność za pośrednictwem banku (poza mBankiem do wyboru między innymi PKO Bank Polski, BNP Paribas, Bank Pekao, Santander, Alior, ING), ale też kart płatniczych (VISA i Mastercard), Google Play czy systemu szybkich płatności BLIK.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest paynow?

Paynow działa w prosty sposób. Stanowi bramkę płatności, a zatem miejsce, przez które klient musi przejść przy dokonywaniu zapłaty za swoje zakupy. Za pośrednictwem jednego wdrożenia, właściciel sklepu udostępnia mu wiele metod płatności (w ramach tego samego systemu, jednocześnie). To, jaką wybierze ma wpływ na jego wygodę. Każda z metod pozwala na natychmiastowe pojawienie się środków na koncie sprzedawcy, a zatem możliwość błyskawicznego przejścia do realizacji zamówienia.

2. Korzyści z używania bramki paynow w Prestashop

Paynow to jedna z najbardziej innowacyjnych bramek płatności istniejących na rynku. Jej główną korzyścią jest bardzo niska prowizja w wysokości 0,95% od każdej transakcji, która jest jednocześnie jedyną opłatą, którą trzeba ponosić za korzystanie z systemu. Co ważne, dostępna jest ona bez żadnego negocjowania i wskazywania na deklarowaną kwotę obrotu. To jednak niejedyne korzyści, z jakimi wiąże się sięgnięcie po system paynow. Poniżej – te równie widoczne i istotne.

  • Błyskawiczny dostęp do środków wpłacanych przez klienta – te pojawiają się natychmiast na koncie prowadzonym w mBanku. Tyczy się to jednak wyłącznie szybkich przelewów oraz systemu BLIK. Przelew tradycyjny musi oczywiście zostać zaksięgowany.
  • Panel zintegrowany z kontem bankowym – posiadacze konta bankowego w mBanku nie muszą tworzyć nowego konta. Dostęp do paynow posiadają z poziomu serwisu transakcyjnego. Sprawia to, że całość jest jeszcze wygodniejsza i i bardziej intuicyjna.
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa – przenosząc płatności we własnym sklepie internetowym prestashop do paynow tak właściwie przekazuje się mu odpowiedzialność za ich prawidłowy przebieg. To on zadba o bezpieczeństwo całego procesu i o to, by klient przebrnął przez niego w sposób bezproblemowy.
  • Większe  zaufanie – współpraca z kimś takim, jak mBank znacznie zwiększa prestiż sklepu i buduje zaufanie do niego ze strony klientów. Zwłaszcza że bank ten słynie z prokonsumenckiej polityki zwrotów.
  • Prostota – paynow jest jednym z najprostszych systemów płatności dostępnych na rynku. Jego codzienna obsługa to czysta przyjemność.

3. Ceny i prowizje paynow

Paynow to jeden z najbardziej przyjaznych systemów płatności istniejących na rynku – również pod kątem opłat, jakie musi ponosić właściciel sklepu. Jedyną istniejącą jest prowizja od dokonywanej transakcji. Wynosi ona równo 0,95% – nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat. Jest to zatem niesamowicie prosty system, w którym nie ponosi się opłaty za:

  • wypłatę środków – niezależnie od tego, jak często się jej dokonuje (środki tak właściwie trafiają bezpośrednio na konto bankowe, skąd można już nimi zarządzać);
  • zwroty – każda forma zwrotu nie generuje dodatkowych opłat;
  • wsparcie techniczne – w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, wystarczy skontaktować się z infolinią.

4. Integracja Prestashop z paynow

Zanim zacznie się korzystać z paynow, konieczne jest (oprócz aktywacji usługi) zintegrowanie tego systemu z własnym sklepem internetowym. Koniecznie w sposób jak najbardziej prawidłowy i przyjazny dla ostatecznego odbiorcy. Nasza firma jest w stanie podjąć się tego typu integracji. Dokonamy jej szybko i sprawnie, ale też po prostu prawidłowo, nie generując żadnych problemów na linii właściciel sklepu – klient.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze sklepu internetowego, a chcesz go stworzyć i od razu zaoferować w nim możliwość szybkich płatności, powinieneś się z nami skontaktować. Tworzymy czysto indywidualne rozwiązania i dbamy o to, by Twój sklep spełniał oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Paynow Prestashop to niejedyna integracja, jakiej jesteśmy w stanie się podjąć. Doskonale wiemy, jak ważne jest uczynienie własnego sklepu jak najbardziej funkcjonalnym i sprawnie działającym, a jednocześnie wygodnym w zarządzaniu. Dołożymy wszelkich starań, by tak też było w przypadku tego Twojego.

Sklepy internetowe, które tworzymy są wykonywane z myślą o konkretnym kliencie. Nie podążamy według szablonów i nie tworzymy tego, co mają inni. Dbamy o to, by Twój sklep nie tylko świetnie wyglądał i działał w sposób sprawny i prawidłowy, ale i o to, by generował konwersje. Twój sukces za pośrednictwem stworzonego przez nas sklepu internetowego to dla nas priorytet. Dlatego też nie wahaj się i skontaktuj się – to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Z pewnością przekonamy Cię, że warto.

Dodaj opinie page