Integracja sklepu internetowego z Dotpay

Integracja sklepu internetowego z Dotpay

Dotpay to firma, którą można śmiało uznać za jednego z najstarszych działających na polskim rynku operatorów płatności. Rozwija się już od 2001 roku, a od czasu swojego powstania zyskała zaufanie milionów Polaków. Co jednak najważniejsze, za sprawą tego pozyskała rozpoznawalność, dzięki której wciąż jest jednym z liderów jeżeli chodzi o płatności błyskawiczne.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest Dotpay?

Z perspektywy właściciela sklepu bramka płatności Dotpay, po jej umiejętnym wdrożeniu, pozwala na wprowadzenie do swojego sklepu możliwości realizowania zamówień przy użyciu jednej z kilkudziesięciu różnych metod płatności. Dzięki jednemu systemowi klient będzie mógł sięgnąć po niemal dowolny bank, płatność kartą kredytową, BLIKiem, Google Pay, a nawet za pośrednictwem systemu ratalnego. Co jednak najważniejsze, Dotpay pozwala pozbyć się czekania na zaksięgowanie wpłaty. Środki trafiają na konto błyskawicznie. Wynika to z jego współpracy z większością istniejących banków.

Warto wiedzieć: w pewnym momencie swojej działalności Dotpay połączyło się z Przelewy24. Ma zatem wspólnego właściciela, choć stanowi jego odrębną markę.

2. Korzyści z używania bramki Dotpay

Dotpay to system, który w bardzo kompleksowy sposób podchodzi do tematu płatności w sklepie internetowym. Jest on jedynym partnerem, którego można potrzebować właśnie na tym polu. Jakie korzyści odczujesz po wejściu z nim we współpracę i wdrożeniu jego systemu w obręb własnego sklepu?

 • Większe zaufanie ze strony klientów – widząc, że sklep współpracuje z firmą Dotpay klienci są spokojniejsi o swoje środki i dokonują zakupów szybciej i chętniej.
 • Najwyższy standard bezpieczeństwa – Dotpay dba o to, by transakcje dokonywane za jego pośrednictwem przebiegały w sposób jak najbardziej bezpieczny dla klienta. Dla Ciebie z kolei oznacza to pozbycie się odpowiedzialności za środki finansowe. Odpowiedzialność tę przejmuje Dotpay, które zobowiązuje się do ich przekazania na Twoje konto.
 • Największa intuicyjność – na przestrzeni dwudziestu lat działalności firmy Dotpay na rynku niemal każdy miał już okazję z niej korzystać. W związku z tym bramka ta jest jedną z najbardziej intuicyjnych, a zarazem bezproblemowych na rynku. Jest też po prostu mile widziana przez klientów.
 • Sprawna współpraca – Dotpay wypracował sobie schemat współpracy z właścicielami sklepów, który umożliwia przejście od pierwszego kontaktu do właściwego przyjmowania płatności w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu minut.
 • Kompleksowa oferta na metody płatności – Dotpay współpracuje z praktycznie każdym bankiem, ale też daje dostęp do większości istniejących pozabankowych form płatności. Wdrażając go do własnego sklepu masz pewność, że klient

3. Ceny i prowizje Dotpay

Dotpay jest platformą płatności, która stawia na przejrzystość względem pobieranych przez siebie opłat. Pełen jej cennik jest bardzo szczegółowy, a składają się na niego jedne z najniższych prowizji na rynku. Poniżej prezentujemy wszystkie te, o których warto wiedzieć.

 • Dotpay nie pobiera abonamentu miesięcznego za udostępnianie swoich usług. Całość opłat to zatem prowizje od transakcji. Gdy nic się nie sprzedaje, nie płaci się absolutnie nic.
 • W dotpay nie płaci się za zwroty – chyba że tych trzeba dokonać za pośrednictwem przekazu pieniężnego.
 • Aby aktywować konto bankowe, należy uiścić opłatę 1,50 zł – jest ona jednak zwracana po weryfikacji konta.
 • Pierwsza wypłata na konto w danym dniu jest darmowa – za każdą kolejną trzeba zapłacić 2 złote.
 • Dotpay pobiera prowizję w wysokości 1,9% od każdej transakcji. W przypadku płatności kartami płatniczymi, do prowizji należy doliczyć 30 groszy (do każdej transakcji).
 • Prowizja w przypadku płatności ratami równa jest zeru w przypadku dowolnego kredytodawcy.

4. Integracja Prestashop z Dotpay

Prestashop to niesamowicie elastyczny względem dodatkowych rozwiązań system e-commerce. Bez problemu można wyposażyć go we wsparcie dla bramki płatności Dotpay. Nasza firma jest w stanie podjąć się tego typu integracji, gwarantując nie tylko prawidłowość jej ostatecznego działania, ale i szybkość wdrożenia. Gwarantujemy, że Ty i Twoi klienci będziecie cieszyć się z wszystkich korzyści dawanych przez tego operatora płatności dosłownie w mgnieniu oka.

Nie masz jeszcze własnego sklepu internetowego, a posiadasz na niego pomysł? Powinieneś się do nas odezwać. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu sklepów, które przynoszą rzeczywiste korzyści i po prostu sprzedają to, co mają sprzedawać. Decydując się na nas nie tylko otrzymasz integrację z Dotpay w pakiecie, ale i szereg innych wdrożeń, które przyczynią się do efektywnej sprzedaży. Nasze sklepy są piękne, funkcjonalne i wykonane przy użyciu Twojego pomysłu oraz naszego doświadczenia.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł i nie wahaj się zadawać pytania. Z chęcią podejmiemy się bezpłatnej wyceny kompleksowej realizacji. Jej otrzymanie w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do postawienia na nas. Pozwól nam więc zapoznać Cię z naszą ofertą, a gwarantujemy, że nie zawiedziesz się.

5 / 5 ( 1 opinia )