Integracja sklepu internetowego z Blue Media

Integracja sklepu internetowego z Blue Media

Blue Media to firma, która właścicielom sklepów oferuje możliwość wdrożenia w ich obręb kompleksowego rozwiązania płatniczego. Mowa tutaj o bramce płatności, za pośrednictwem której są oni w stanie zyskać natychmiastowy dostęp do kilkudziesięciu różnych metod płatności. Wśród tych najciekawszych znaleźć można prawie trzydzieści popularnych banków, płatności kartą kredytową, BLIKiem czy nawet zakupy na raty. Dzięki bramce na etapie zakupu klient samodzielnie jest w stanie wybrać metodę, która odpowiada mu najbardziej. Taki wybór jest przez niego doceniany.

WYCEŃ INTEGRACJE

1. Czym jest Blue Media?

Cechą charakterystyczną bramki dostarczanej przez firmę Blue Media jest to, że każda płatność (poza standardowym przelewem) jest księgowana natychmiastowo. Właściciel sklepu błyskawicznie otrzymuje więc płatność za zamówienie i może przejść do jego realizacji bez jakiejkolwiek zwłoki.

2. Korzyści z używania bramki Blue Media w Prestashop

Bramka płatności online od firmy Blue Media to rozwiązanie, które do tej pory doceniło całe mnóstwo klientów biznesowych, ale i indywidualnych. Firma jako jedna z niewielu umożliwia tym drugim przyjmowanie płatności za jej pośrednictwem. Z wdrożeniem jej w obręb własnego sklepu wiąże się szereg różnych korzyści. Te najbardziej kluczowe wymieniamy poniżej.

  • Jedna integracja dla wszystkich metod płatności – dzięki Blue Media nie trzeba męczyć się z wprowadzaniem każdej kolejnej metody płatności z osobna, a niejednokrotnie z wydawaniem pieniędzy na dodatkowe wtyczki. Tutaj wszystko jest w jednym pakiecie. Dzięki jednej integracji klient zyska absolutną swobodę w doborze
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – sięgając po Blue Media to tej firmie przekazujesz wszelkie troski związane z zapewnieniem bezpieczeństwa każdej transakcji zawieranej w obrębie sklepu internetowego. To przez nią bowiem przechodzić będą wszelkie płatności i to do niej należeć będzie to, by wszystko przebiegało w sposób jak najbardziej prawidłowy, sprawny i bezpieczny.
  • Zaufanie na rynku – Blue Media na przestrzeni wielu lat swojego istnienia budowało własną renomę na polskim rynku. Aktualnie cieszy się dużym poważaniem wśród klientów, co może pozytywnie odbić się również na tym, którym obdarzają konkretny sklep internetowy. Taki partner biznesowy jest w końcu jak najbardziej pożądany.
  • Szybszy dostęp do środków – korzystanie z usług pośrednictwa płatności świadczonych przez Blue Media jest też gwarantem błyskawicznego dostępu do środków finansowych. Poprawia to cyrkulację wewnątrz sklepu internetowego i sprawia, że zarobione środki można natychmiast inwestować – czy to w dodatkowe produkty, czy też w cokolwiek innego.

3. Ceny i prowizje Blue Media

Blue Media jest jednym z tych pośredników płatności, którzy lubią przejrzystość i klarowność warunków współpracy. W związku z tym koszt takowej podaje jeszcze zanim właściciel sklepu tak naprawdę się na nią zdecyduje. Ceny kształtują się tak, jak to podajemy poniżej.

  • Dostęp do panelu i utrzymanie systemu są bezpłatne – jeżeli więc nic nie sprzeda się danego miesiąca, nic też nie zapłaci się za współpracę.
  • Obsługa zwrotów również jest darmowa, dzięki czemu nie trzeba się przejmować dodatkowymi potencjalnymi kosztami już po zakończeniu się całej transakcji.
  • Za wypłatę środków nie płaci się nic – ta dokonywana jest w trybie natychmiastowym po jej zleceniu. Warunek jest jeden – rachunek, na który się wypłaca musi być prowadzony w złotówkach.
  • Za aktywację konta płaci się dokładnie 19 złotych i jest to jedyna opłata, jaką trzeba ponieść na start.
  • Opłata miesięczna wynosi 1,70% od wszystkich transakcji – nie jest to zatem prowizja od każdej kolejnej płatności. Jeżeli planowany obrót przekracza 9 tysięcy złotych, firma jest gotowa do indywidualnych negocjacji.

4. Integracja Prestashop z Blue Media

Chcąc korzystać z bramki płatności Blue Media w obrębie własnego sklepu i dać klientom możliwość wyboru niemal dowolnej metody płatności, należy wdrożyć odpowiedni system. Ten musi nie tylko obsługiwać płatności, ale też w atrakcyjny sposób wyświetlać je na ekranie koszyka. Nasza firma jest w stanie podjąć się realizacji tego typu integracji. Zrobimy to kompleksowo, dbając o to, by wszystko działało sprawnie i bez żadnych błędów.

Warto wiedzieć: chcąc zlecić nam dokonanie wdrożenia, trzeba najpierw dogadać się z Blue Media i założyć własne konto w obrębie jego serwisu internetowego.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze sklepu internetowego, a chcesz go założyć, nie mogłeś lepiej trafić. Jesteśmy w stanie przygotować go od podstaw i uszyć go pod Twoją miarę, dostosowując go do Twoich potrzeb. Już na start będzie wyposażony nie tylko w bramkę płatności Blue Media, ale i w unikalną skórkę (zaprojektowaną z myślą o Tobie) oraz wszelkie integracje, które przydadzą Ci się w codziennym generowaniu sprzedaży. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł, a my podpowiemy Ci, jak szybko go zrealizować. Co więcej, sami Ci to umożliwimy. Gwarantujemy niezobowiązującą wycenę i warunki, które na pewno Ci się spodobają i umożliwią Ci realizowanie się w branży e-commerce.

Dodaj opinie page