Obsługa klienta

Wraz z wprowadzeniem PrestaShop w wersji 1.7, pojawiła się w nim sekcja dedykowana zarządzaniu obsługą przed- i posprzedażową konkretnego klienta, która dziś jest jedną z podstawowych rzeczy w dbaniu o ich codzienne “doświadczenie” w korzystaniu z Twojego sklepu. Zajmowanie się problemami klienta to podstawa w dążeniu ku sukcesu, a ta sekcja w panelu zarządzania pozwoli Ci robić to efektywnie i szybko.

W tym rozdziale dokumentacji poczytasz więcej na temat poniższych działów panelu administracyjnego Twojego sklepu internetowego PrestaShop.

  • Obsługa klienta – Tutaj będziesz prowadził dyskusje z użytkownikami, którzy skorzystali z formularza na łamach Twojego sklepu, by skontaktować się z Tobą.
  • Wiadomości zamówienia – W tym dziale będziesz mógł zarządzać wiadomościami związanymi z zamówieniami, które możesz wysyłać klientom w wyjątkowych sytuacjach.
  • Zwroty produktu – Aktualnie klienci oczekują możliwości sprawnego zwrócenia przedmiotów, które im nie odpowiadają. W tym miejscu będziesz zarządzać wszystkim tym, co jest z tym związane.

Zarządzanie obsługą klienta to aktualnie coś, na co kładzie się największy nacisk przy prowadzeniu dobrze prosperującego sklepu internetowego. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co się współcześnie robi – niekoniecznie z mody, a z potrzeby spełnienia oczekiwań klientów? Zobacz najnowsze trendy na rynku e-commerce.

Powrót do sprzedaży

Dodaj opinie page