Integracja z Allegro

Integracja sklepu internetowego z Allegro

Allegro.pl jest zdecydowanie najpopularniejszą platformą typu markeplace w Polsce. Nie tylko z punktu widzenia klienta, który bardzo chętnie ją wybiera. Zaawansowana integracja z Allegro.pl, w jaką wyposażamy tworzone przez nas sklepy, pozwoli Ci zarządzać swoim kontem na Allegro w sposób płynny i bezproblemowy. Stworzyliśmy moduł, dzięki któremu praktycznie unikniesz konieczności logowania się na Allegro. Wszystko dzięki niemu znajdziesz w panelu administracyjnym swojego sklepu. Nasza integracja jest dwustronna. Przekazuje więc informacje o sprzedażach z Allegro do Twojego sklepu. Aktualizuje też stany magazynowe i wszystko inne na Allegro. Tak, aby w obu miejscach wszystko było ze sobą spójne

WYCEŃ INTEGRACJE

Co osiągniesz dzięki naszej integracji?

Korzystając z zawartej w naszych sklepach integracji przede wszystkim oszczędzisz czas dzięki błyskawicznemu  wystawianiu aukcji razem zintegrowanemu z dodawaniem produktów w Twoim sklepie. Dzięki opcji importu zamówień będziesz automatycznie i regularnie pobierał zamówienia z Allegro i zarządzał nimi standardowo, z poziomu własnego sklepu. Nasz moduł zadba o to, by wszystko było aktualne, a ceny i ilości produktów – zsynchronizowane.

Nasza integracja to jednak przede wszystkim wygoda stosowania. Gdy tylko dokładnie zmapujesz kategorie (powiążesz te w sklepie z Allegro) i podasz odpowiednie parametry produktów (jako kod EAN czy nazwa), wszystko inne będzie przebiegać automatycznie, szybko, przy minimalnym udziale z Twojej strony. U nas nie masz żadnych limitów i ograniczeń. Możesz korzystać z dowolnej ilości kont jednocześnie, ale też masowo działać w obrębie dowolnej bazy produktów.

Zarządzanie ofertami na Allegro z poziomu sklepu

Nasza zaawansowana integracja z Allegro.pl to przede wszystkim wygodne zarządzanie ofertami kup teraz i aukcjami z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu. Możesz wystawiać tak pojedyncze oferty, jak i wiele przedmiotów jednocześnie. Zrobisz to albo w momencie dodawania produktu do Twojego asortymentu, jak i później, poprzez odpowiednie narzędzie.

Nasza integracja wszystko automatyzuje. Dzięki temu masz możliwość bardzo szybkiego wystawiania produktów z w pełni automatycznym ustawianiem wszystkich parametrów na Allegro. System sam je pobierze i wstawi w odpowiednie miejsce – czy to na podstawie kodu EAN, czy też poprzez zmapowanie kategorii sklepu z tymi obecnymi na Allegro. Zanim dany produkt pojawi się na Allegro, będziesz w stanie spojrzeć, jak on wygląda. Tak, aby mieć pewność, że wszystko przybierze oczekiwaną przez Ciebie formę.

Import zamówień z Allegro do Twojego sklepu

Dla nas oczywistym jest, że wszystkimi zamówieniami chcesz zarządzać z jednego panelu. Dlatego też nasza zaawansowana integracja z Allegro.pl automatycznie pobierze wszystkie zamówienia z tej platformy do panelu administracyjnego sklepu. Sam masz pełną kontrolę nad tym, czy chcesz pobrać tylko zamówienia z aukcji powiązanych z produktami w sklepie, czy też wszystkie, jakie zostały złożone.

Zamówienia są przez nią pobierane w kompletnej formie – wraz z wszystkimi danymi rozliczeniowymi, adresem wysyłki oraz informacjami o statusie płatności. Co więcej, nasz system sprawdzi w międzyczasie, czy dane zostały przez klienta zmienione – dzięki temu będziesz obsługiwał go w najlepszy możliwy sposób.

Zaawansowana integracja z Allegro.pl – synchronizacja danych

Dzięki naszej integracji nie musisz martwić się o aktualizowanie cen i ilości magazynowych produktów. Te pierwsze mogą być zmieniane automatycznie lub ręcznie, z poziomu panelu zarządzania Twoim sklepem.

Gdy tylko dany produkt się sprzeda, jego stan magazynowy ulegnie zmianie – tak w sklepie, jak i na Allegro. Unikniesz przez to rozbieżności stanów magazynowych. Jeśli zaś ilość produktu na magazynie osiągnie określony próg, skonfigurowany przez Ciebie system automatycznie zakończy aukcję. Z nami masz pełną kontrolę nad tym, ile danych produktów sprzedajesz u siebie, a ile – na Allegro.

Aktualizacja cen i ilości odbywa się również automatycznie i natychmiastowo przy edytowaniu konkretnego produktu.

Zaawansowana integracja z Allegro.pl – automatyzm w aktualizacji numeru śledzenia i cen dostaw

Nasza integracja pozwala Ci wprowadzać numer śledzenia tylko w jednym miejscu – w panelu administracyjnym Twojego sklepu. Stąd jest on przekazywany do allegro. Natychmiast – tak, by klient dowiedział się o tym od razu.

Nie musisz się martwić o cenniki dostaw z Allegro. Te zostaną automatycznie pobrane z Allegro, ale też przypisane do konkretnego przewoźnika. W razie potrzeby będziesz mógł oferować te same metody dostaw w swoim sklepie.

Zarządzanie cenami na Allegro z poziomu sklepu

Dzięki naszej integracji masz bardzo dużą paletę możliwości jeżeli chodzi o zarządzanie cenami swoich produktów. Możesz zarządzać nimi tak globalnie, jak i biorąc pod uwagę pojedyncze konto. Dzięki temu jesteś w stanie zarządzać cenami w sposób elastyczny.

Kilkoma kliknięciami procentowo lub kwotowo obniżysz ceny dla wszystkich lub pojedynczych produktów, ale też ustalisz indywidualną cenę dla któregoś z nich. W przypadku działania na procentach, będziesz mógł ustawić zaokrąglanie według swoich potrzeb. Również do wartości z końcówką .90 lub .99.

Nasza integracja pozwala na wiele – da Ci nawet możliwość dorzucania do cen sklepowych wartości prowizji. Tak, abyś wszędzie zarabiał dokładnie tyle samo.

Powiązywanie (mapowanie) kategorii, cech i atrybutów

Wszystko w swoim sklepie możesz powiązać z odpowiednikiem tego na Allegro. Dzięki temu automatyzacja dodawania będzie możliwa, a zarazem bardzo precyzyjna. Integracja pozwoli Ci powiązać kategorie z Allegro z tymi w obrębie Twojego sklepu. Dodatkowo skonfigurujesz też parametry kategorii z Twojego sklepu z tymi z platformy marketplace. Będą się przez to automatycznie uzupełniały.

Sam jesteś w stanie ustalić, co chcesz zmapować i przekazywać do allegro. Mogą to być wszystkie lub wybrane cechy i atrybuty, waga produktu, producenci czy kody EAN. System jest pod tym względem niesamowicie elastyczny.

Inne parametry produktu dla jego karty w Allegro

Jeżeli nie chcesz kopiować produktu 1:1 do Allegro, a chciałbyś mimo wszystko automatycznie go wystawić i powiązać, możesz to zrobić. W odpowiednim menu ustalisz inną jego cenę, nazwę, a nawet zdjęcia czy opis. Doskonale sprawdzi się to w momencie, gdy chcesz zachować unikalność opisów w sklepie, na Allegro zamieszczając powielane często opisy producentów.

Zaawansowana integracja z Allegro.pl a szablon aukcji

Integracja wdrażana w naszych sklepach oferuje możliwość skonfigurowania szablonu współpracującego z nowymi standardami Allegro. Twoje aktualne opisy będą automatycznie przerobione, a w szablonie sam ustalisz wszystko dokładnie. Zadbasz o to, by formatowanie się zgadzało, a przy użyciu odpowiednich tagów wstawisz informacje o produkcie dokładnie tam, gdzie powinny się pojawić. Nawet jeśli nie są to informacje standardowe.

Szablon aukcji nie stanie się opisem w Twoim sklepie. Będzie tworzony tylko z myślą o allegro i wyświetlany właśnie tam. Wedle Twoich ustaleń.

Aktualizowanie już wystawionych aukcji

Nasz moduł jest w stanie masowo lub pojedynczo zaktualizować każdą aukcję w obrębie dowolnego konta na Allegro. Jeśli więc zmieniłeś pewne parametry i chcesz, aby odzwierciedliło się to na Allegro, z tą integracją to zrobisz. Masowo możesz aktualizować wszystko – od stanów magazynowych, przez parametry i opcje faktury, aż po cenniki dostaw, wartości podatku czy kody EAN.

Zaawansowana integracja z Allegro.pl – wsparcie dla dropshippingu

Proponowana przez nas integracja idealnie współgra z modelem dropshippingowym. Jeżeli z niego korzystasz, ucieszy Cię możliwość powiązania stanów magazynowych hurtownika z ilością oferowanych na Allegro produktów, ale i automatyczne zarządzanie ceną (wraz z narzucaniem określonej prowizji) oraz oczywiście szybkie wystawianie mnóstwa aukcji na podstawie kodu EAN. Automatyczne, ale i precyzyjne i po prostu działające. System sam sprawdzi, czy w hurtowni znajduje się optymalna ilość produktu – jeśli tak nie będzie, zamknie aukcje. Jest też w stanie wznowić ją w momencie, gdy ten już się pojawi.

Dodaj opinie page