kzrszytof_kowalski

Krzysztof Kowalski

CEO Astrabit Company

Telefon: +48 513 515 107
Email: 
ceo@astrabit.com
Linki: 

O mnie

Krzysztof Kowalski ( ur. 15 Września 1991 w Krakowie ) – Twórca, założyciel i właściciel firmy Astrabit Company. Z wykształcenia i pasji informatyk-programista. Twórca platformy handlowej Allvago.com, zrzeszającą cyfrową społeczność całego świata.

Przygoda z informatyką rozpoczęła się gdy miał osiem lat. W ten czas dostał od taty pierwszy komputer i kiedy go zepsuł po raz drugi, ojciec powiedział: „teraz napraw sobie sam”. Chęć posiadania sprawnego komputera, pozwoliła mu wejść do świata informatyki i poznać pasje z którą jest do dziś.

Edukacje zawodową rozpoczął w Technikum Informatycznym nr 7 w Krakowie a potem kontynuował ją na Politechnice Krakowskiej na wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej.

Prace rozpoczął już w wieku 16 lat, przechodząc przez różne firmy i korporacje by w wieku 20 lat rozpocząć swój własny biznes.

Wiedziałem że muszę stworzyć firmę na zupełnie innych zasadach niż robią to inni. Firma musi być oparta na rodzinie, bo z niej płyną największe wartości godne biznesu.

Dziś z pasją i zaangażowaniem tworzy i rozwija firmę Astrabit Company ze swoją ukochaną narzeczoną Karoliną Grabowską. Jego największym marzeniem jest stworzyć firmę która pozostanie w sercach całego świata.